Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 05.10.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Признайте си...  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано20.02.04 22:37



Какво слушате точно в момента в който четете това...
ама без чийтове...

Аз: "Overeality" на Koala от компилацията "Module 2" на 3D Vision. :-)

Много ми допадна... малко като Fahrenheit Project серията на Ultimae. А мисля даже, че точно на тоя тип "Koala" беше първото парче от 3-тата част на Fahrenheit Project. Мноооого ми допада тоя стил... :-)

Та... така де... признайте си...

-------------------------------------------
I'm not fat!
I'm big boned!


Тема Еее...нови [re: tuzemec]  
Автор ГpOбokoпAч нa kaпитaлизмa (но не комунист?)
Публикувано20.02.04 22:45



Поредният случай на телепатия в нашия клуб

Обаче си признавам, че точно в момента не слушам музика, защото проверявам дали вървят едни дискове с филми, които ми записа приятел

А тая компилация 3D Vision май беше от нещата, които ми се затриха и ще трябва пак да я търся... то и без това не беше цялата...

Наздраве с каквото там пиеш, дори и да е нищо

Най обичам да съм демократ, а другите да са ми роби.


Тема Re: Еее...нови [re: ГpOбokoпAч нa kaпитa]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано20.02.04 22:49



наздраве...
аз пак малко винце такова...

бтв... тя компилацията се казва "module 2" a лейбъла е 3d vision :-)

-------------------------------------------
I'm not fat!
I'm big boned!

Редактирано от tuzemec на 20.02.04 22:51.



Тема А сега вече слушам нещонови [re: tuzemec]  
Автор ГpOбokoпAч нa kaпитaлизмa (но не комунист?)
Публикувано20.02.04 23:07



Не можех да не пусна след тая тема, която написа :)))

Взел съм тук един диск на Banco de Gaia - Igizeh (2000). Много е добър - ще го сваля на мп3 преди да го върна :))))

За твоята компилация - значи не е същата. Предполагам - ембиънт?

Най обичам да съм демократ, а другите да са ми роби.


Тема Re: А сега вече слушам нещонови [re: ГpOбokoпAч нa kaпитa]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано20.02.04 23:15



Мда - ембиънт... като фаренхайтите. Приблизително същия стил. :-) Напоследък почти само такива неща слушам. :-)

Аа... Banco de Gaia... много приятно наистина... къде ли му затрих албумите... Имаше едно парче дето много ме кефи... Heliopolis. :-) Имаше един ден в който слушах само него :-)) Дори май не беше оригиналната албумна версия а някаква друга... тва беше в ерата на аудиогалаксито де... Лека му пръст... :-) Само незнам дали беше от албума дето ти слушаш в момента.

-------------------------------------------
I'm not fat!
I'm big boned!


Тема Re: А сега вече слушам нещонови [re: tuzemec]  
Автор ГpOбokoпAч нa kaпитaлизмa (но не комунист?)
Публикувано20.02.04 23:48



Heliopolis не е тук. Абе май ще трябва да си набавя пълната дискография - много е добро... А както се е смарангясала работата с фрий-сървърите...

Най обичам да съм демократ, а другите да са ми роби.


Тема Banco de Gaiaнови [re: tuzemec]  
Автор ГpOбokoпAч нa kaпитaлизмa (но не комунист?)
Публикувано20.02.04 23:50



В psynews.org има инфо само за 3 албума, а на мен ми се струва, че би трябвало да са повече...

Хе, Heliopolis е първата песен от албума Maya... :)

Най обичам да съм демократ, а другите да са ми роби.

Редактирано от ГpOбokoпAч нa kaпитaлизмa на 20.02.04 23:51.



Тема Re: Признайте си...нови [re: tuzemec]  
Автор DrGOA® (гидш)
Публикувано21.02.04 02:45



Monster Magnet - Superjudge и Monolithic Baby, ник'ва връзка с ГОА:))))))) освен вездесъщите "60-те години":)))) настояща група, но...хм, доста особена. вокала е забавен тип - наркоман като всички нас. няма майтап - той се друса със всичко - въздух, слънце, вода, плажове, палми, звезди, вятър.
хех, може би трябваше да сложа наркоман и друса в кавички, ама едва ли е нужно - в неговия случай това въобще не е болест, а може би доста точен поглед на смисъла на живота...
btw, за подобни надрусвания със малките ежедневностно-приятни нещица Рама спомена наскоро:)))))

много странни ми се виждат проблемите на всички тук със фрий-сървърите....
аз нямам никакви....не знам, да не би да е от доставчиците ви? може да забраняват отвреме-навреме достъп до тях....
или пък ако не сте с реални IP-та - някои от фрий-тата не позволяват повече от 10 връзки примерно от едно IP, а ако някой в мрежата ви вече се е закачил /и то със FlashGet да речем:)))/...ми той вече ще ги има тия 10 връзки...и всички други ще чакат на опашката....докато тоя образ си свали source-кода на Windows, примерно...кой знае за к'во му е притрябвал:))))

Ich Bin Ein Auslander....



Тема Re: Признайте си...нови [re: DrGOA®]  
Автор ГpOбokoпAч нa kaпитaлизмa (но не комунист?)
Публикувано21.02.04 03:06



Знаеме ги Монстер Магнет - добри са :) Навремето DJ Стивън писа в едно списание "Дявол да ги вземе тия Монстер Магнет - пак ми изядоха всичкото време за работа" :) и им даде 10/10...

А за фрий сървърите аз още нищо не мога да кажа - първо трябва да си настроя фтп-клиента...

Най обичам да съм демократ, а другите да са ми роби.


Тема ами в моментанови [re: tuzemec]  
Автор BoдoБлeйka (Rama)
Публикувано21.02.04 09:15



пия кафе, понеже току-що станах...
Като станах пуснах телевизора, кой знае защо...
Та истината е, че в момента слушам "Кой е по-по-най" - онова култово предаване на бате Енчо.

Ми ти каза да си признаем - това е истината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.