Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 07.06.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мразя радиото!!!  
Автор GoaBoy (непознат)
Публикувано11.02.04 10:04



Уффф... така ми втръсна от тия GNUсотии, дето пускат по радио Сити или Фреш... или което и да е!!!
Как може да наричат това музика?!
Плюс това според тях това са "най-новите хитове"
Започнах работа през април 2003 г. Там въртяха само гореспоменатите радиостанции... Иии направо се побърках вече...
Напуснах работата през септември, защото иначе нямаше как да ходя на лекции в СУ... Сега пак почнах. И я познайте!!!
Колко време е минало?! 9 (девет) месеца!!! Въртят абсолютно същите лайна (с извинение). Какви са тия хитове, баси. То едно парче ако се задържи в топ-класацията повече от четери седмици, това е някакъв грандиозен успех.
Направо ще откача!!! Дванайсет часа на ден да ги слушаш!!! С всичките си сили се опитвам да не чувам гнусното радио... Ама кат въртят едно и също парче по 20-30 пъти... Направо усещам как ми се забива в мозъка. Това е като масова хипноза!!! Ииии...

All the world I've seen before is passing by...<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от GoaBoy на 11.02.04 10:04.</EM></FONT></P>

Редактирано от GoaBoy на 11.02.04 10:06.



Тема Re: Мразя радиото!!!нови [re: GoaBoy]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано11.02.04 10:12



Хмм, а нещо уокмен не можеш ли да си слушаш? Зависи от характера на работата ти, разбира се...

Единство и Сила!


Тема Re: Мразя радиото!!!нови [re: Tuonela]  
Автор GoaBoy (непознат)
Публикувано11.02.04 10:14



хех... де да можех... Ама все пак съм на работа - fast food...
Ако така продължава, ще се пострижа гола глава и ще отида да протестирам пред офисите на тези мезерни радиица

All the world I've seen before is passing by...


Тема Re: Мразя радиото!!!нови [re: GoaBoy]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано11.02.04 10:42



Най-искренни съчувствия...
И аз никак не обичам радиата... имам чувството, че всички пускат едни и същи глупости...

-------------------------------------------
I'm not fat!
I'm big boned!


Тема Re: Мразя радиото!!!нови [re: GoaBoy]  
Автор Гoa (новороден)
Публикувано11.02.04 10:54



Абсолютно същия проблем имам и аз на едната работа. Всеки ден издивявам и се скарвам с някоя колежка (щото една от колежките държи радиото) Лятото на 2002 по Фреш въртяха месеци едно и също, после започнахме да сменяваме радиата и все това същото. Лятото на 2003 се повтаряха песните поне наполовина. Имаше песни, които направо ме изкарваха от нерви. Сега се върти Атлантик, Витоше и подобни, обаче все тая. Пускат и по-стари неща, но ВСЕ ЕДНИ И СЪЩИ ВСЕКИ ДЕН, направо да полудееш. Имат там 2-3 диска и ги въртят нонстоп. Дори и по Радио 1 ми казаха, че се повтарят.

Айде да тръгнем да тероризираме радиа С мълчалив протест няма да стане - трябва малко взривец, тва-онва...

А ако можеш, накарай ги да пуснат РФИ или тва, ако го има, дето Рама питаше, на 101.7...

Буда- ДиамантениНебесаНадЕзеротоНаАбсолютнотоСпокойствие

Тема Re: Мразя радиото!!!нови [re: Гoa]  
Автор psychedelic (непознат)
Публикувано11.02.04 13:09



Хмм... скъсах се да търся това 101.7 ама не... Няма такова нещо.
Rama, дезинформаторка такава
Гадно, е. Аз се бях зарадвал много, като прочетох постинга за това "местериозно радио" ...

За протеста :
Дали ако наистина се пострижа гола глава, това ще им направи впечатление? Ако да, ще направя тази огромна жертва от моя страна

Оххх... Не обръщайте внимание на глупостите дет ги пиша. Това е заради радиото. Влияе ми.
Но все пак е добра идея

All the world I've seen before is passing by...


Тема П.С.нови [re: psychedelic]  
Автор psychedelic (непознат)
Публикувано11.02.04 13:21



Познавам един пич, рокерче е ...
Много си пада по експлозиви. Мисля да им на тия e-mail с ултиматум. Ако не го приемат, ще трябва да действаме
Така че се приготви, туземец. Вади си камуфлажните панталони...
Май нещо пироманско почна да се обажда дълбоко в мен

Let's burn!

All the world I've seen before is passing by...


Тема Re: П.С.нови [re: psychedelic]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано11.02.04 16:14



Охааа, кой спомена за пиромания?

(спокойно, това не съм аз )

Единство и Сила!


Тема бре-е-ей!нови [re: psychedelic]  
Автор Дявoлчeтo Фют (Rama)
Публикувано11.02.04 19:43



Не съм дезинформаторка!
Просто трудно се лови това радио - например вкъщи имам един мъничък радиокасетофон, на който също не го хваща. Ловя го само на аудиосистемата ми - и то не лесно. Доста местих антената, докато го хвана чисто.

В офиса също имаме една малка аудиосистема, при това доста прилична като качество - но и там не го хващаме. Там станциите автоматично се търсят и това радио го прескача все едно го няма.

Но музиката, която пускат, е божествена! Дано все някой да успее да го хване... Предполагам, че е някаква промоция за зарибяване - как ще издържи инак дълго радио без реклами и говорене?



Тема Re: Мразя радиото!!!нови [re: psychedelic]  
Автор mirror_air (under cnstrctn)
Публикувано11.02.04 23:32



Има радио Нова :)
Хваща се на касетофончето в кухнята.
Подозирам, че имат богата колекция от Buddha Bar и Cafe del Mar...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.