Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 21.09.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търси се....нови  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано08.01.04 08:31



Издирвам албума на Chakra & Edi Mis - The Promised Land, издаден 06/1996.
Имам го на касетка, но това естествено никак не е достатъчно:)
За тия двамата може да се говори доста. Албума повече напомня за компилация - има няколко общи парчета, а останалите са или само на Chakra, или само на Edi Mis, като се редуват.
Излишно е да се разпростирам върху съдържанието или усещанията, лъхащи от албума. Годината на издаване е достатъчно красноречива - '96. Тогава са издадени всички "знакови" албуми и компилации за тази музика, няма да ги изреждам, на всички тук са им ясни:)))
Моля, ако някой го има на диск - да го ъплоудне някъде из фрий-тата. моето търсене не даде резултат:(
Ако на някого му се чете:

- тук има кратко ревю, както и някоко мнения на слушатели:)
- това е сайта на издателя, за съжаление нямам достъп до него в момента, но съм сигурен, че и там ще има ревю.

Постоянното доказване на аксиоми /присъща черта на повечето хора/ си е чиста загуба на време.

Редактирано от DrGOA® на 08.01.04 08:35.



Тема Re: Търси се....нови [re: DrGOA®]  
Автор нoвa ГOдинA (нов късмет)
Публикувано08.01.04 10:06



Их, изпревари ме - и аз имах намерение да озаглавя така една тема

Най-добре е даже да помолим админите тази и още някои теми да бъдат закачени най-отгоре като специализирани теми.

Сега, за албума - преди време стана въпрос за него тук, обаче не си спомням имаше ли някакъв практически резултат - освен че аз не можах да го намеря в нета. Погледни в архива по ключови думи, може да изкопчиш нещо. Иначе - и аз го търся, разбира се! А го нямам даже и на касетка

-----------
Най-добрият начин да не пропускаш възможностите е като избягваш появяването им.


Тема Re: Търси се....нови [re: нoвa ГOдинA]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано08.01.04 13:24



Бях споменал преди време и сега пак ще повдигна въпроса. Нека да си изберем модератор на клуба, не от гледната точка, че някой ще ни "управлява", "цензурирва" и т.н., а от чисто удобство - като например да "залепва" теми най-отгоре. Мисля, че някой от вас "по-старите" тук (в смисъл, дето сте по-отдавна, да не вземете да си помислите друго) би свършил чудесна работа.

Единство и Сила!


Тема Re: Търси се....нови [re: DrGOA®]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано08.01.04 13:29



Намерих го в eMule, на 256kbps ogg файлове, с повечко късмет тея дни ще се свали и ще го ъплоудна на някое удобно място.

Единство и Сила!


Тема Админите???нови [re: нoвa ГOдинA]  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано08.01.04 14:23



те се занимават с клубовете като цяло, не е тяхна работа да се месят в конкретните клубове:)
за тая цел се назначава конкурс за модератор, гласува се, резултата се изпраща на админите, които произвеждат съответния човек /или хора/ за модератор /модератори/.
оттам-нататък модератора си поема задълженията да "коли и беси" в съответния клуб:))))



Тема Re: Търси се....нови [re: Tuonela]  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано08.01.04 14:26



чудесно



Тема а сега де!нови [re: DrGOA®]  
Автор Moдepнa вeщицa (Rama)
Публикувано10.01.04 17:24



ми аз не мога да избера....
Предлагам за модератор Гоа, TauMaster, Пипита, DrGOA®, Tuonela, t.s. и Aluin!
Сериозно говоря.
Всичките сте ми еднакво подходящи за модератори.
Нали модераторът трябва да е готин, умен, добър, обективен, справедлив и красив - а вие всичките сте такива!

Ами сега?




Тема Улеснениенови [re: Moдepнa вeщицa]  
Автор нoвa ГOдинA (нов късмет)
Публикувано10.01.04 17:55



Аз отпадам по точки 1, 2, 3, 4, 5 и 6 - изборът се стеснява

Според изброените критерии осезателно предимство имате вие, триъгълникът от женската част (т.е. Рама-Пипита-Алуин де)

-----------
Най-добрият начин да не пропускаш възможностите е като избягваш появяването им.

Редактирано от нoвa ГOдинA на 10.01.04 17:57.



Тема Re: Улеснениенови [re: нoвa ГOдинA]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано10.01.04 23:07



Аз също бих си направил отвод. Стига ми да модерирам един клуб (Gothic&Industrial), освен това смятам, че съм прекалено отскоро тук, за да мога да се нагърбя с тази отговорност. Подкрепям ГОА, нека да се усети грижата на женска ръка за клуба!

Единство и Сила!


Тема Re: а сега де!нови [re: Moдepнa вeщицa]  
Автор mirror_air (under cnstrctn)
Публикувано11.01.04 12:12



Рама, усещаш ли как кръгът се затваря около тебе?
Търси се женска ръка. Аз като Близнак се чувствам твърде безотговорна, а aluin май се появява по-рядко. На останалите условия всички отговаряме, разбира се...

"..the Internet will become an integrated prosthesis of the human body."



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.