Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 21.09.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Заповядайте!нови  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано28.12.03 01:32



Най-учтиво ви каня да посетите /и да се включите активно/ в ново-учредения КЛУБ

!!!! HOT !!!
Надявам се, че ще сте достатъчно активни там /както сте тук/.
До нови срещи в новия клуб!


Семките са вредни за зъбите...мдам...и за потентността на мъжа също. Абе, трябва да се внимава със семките, в общи линии....(Из изказване на лектор по време на открит урок в средно училище на тема "Наркотиците - вреди и как да се предпазим от тях")



Тема Re: Заповядайте!нови [re: DrGOA®]  
Автор Kpacив yм (психеделична)
Публикувано28.12.03 01:57





нещо не схванах май аз.......



Тема Ето включвам се...нови [re: DrGOA®]  
Автор mirror_air (under cnstrctn)
Публикувано28.12.03 17:08



Ама и psychedelic house ли имало???!! Май има според google поне...Дали да не пробвам също "ethno industrial" или "acid folk"..току виж излезе нещо.
Аз си източих Alex Metchev Promo Mix November 2003. Това ..хм...че е house е ясно, ама дали е psychedelic?

В паника съм! Ми аз нямах идея колко съм изостанала, лелеее...Ама убедете се сами.

Ето класациите. Авторът няма нужда от представяне. Та най-"прясното" парче в собствената ми колекция е от Юли 2001. И евентуално една компилация от Май т.г. Тц, тц, тц...

"Музиката или е качествена, или не е."

Тема Хмм [re: DrGOA®]  
Автор Гpeшka чOвeшkA (не искам прошка)
Публикувано29.12.03 13:47



Първо помислих, че си дал грешен линк. После май зацепих - Goa -> Progressive, Trance -> House, а? Тъжно?

Я да взема аз сега да си сменя скандално ника, както съм се наканил и без това...

-----------
Какво е това "електронна музика"? Няма такова нещо. (The GoaMaster)


Тема Всички сме изостаналинови [re: mirror_air]  
Автор Гpeшka чOвeшkA (не искам прошка)
Публикувано29.12.03 14:12



Не е ли така? Ами нормално е, всъщност. Няма място за паника :) - напротив :) Много съм любопитен дали не могат някъде да се намерят всички тези парчета от класациите на Гоа Гил и да се проследи има ли промяна във вкусовете и теченията и каква е тя...

-----------
Какво е това "електронна музика"? Няма такова нещо. (The GoaMaster)


Тема Още...нови [re: Гpeшka чOвeшkA]  
Автор чaлГoa (<=>?; индийс)
Публикувано30.12.03 12:25



може би по-точно е да се предположи, че намекваш за наличието (и може би преобладаването напоследък?) на теми за хаус и прогресив в нашия клуб. Еми като няма гоа-прояви в обществения живот... се налага да ползваме заместители...

Пусканите от диджеите звуци на 26-ти в клуб ",но" точно така ме караха да се чувствам през повечето време - като несретник, задоволяващ се със заместители поради липса на избор (например виртуален секс (в случай, че съществува такова нещо) или захарин, или съвременни холивудски филми, ха-ха) Не че бяха лоши, нали разбирате...

-----------
С какви намерения е постлан пътят към Рая?



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.