Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 29.06.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема U.X. (сЕкънд тайм..)нови  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано08.12.03 22:02



тъй.
тая тема за UX била отишла в архива...хм...
ами хубаво:)
та, ако някой се интересува от UX - да ми драсне бележчица.
дъ сърч ис оувър.

Само Бог може да прави случаен избор..(Девети Закон на Леви)


Тема U.X. Три пъти УРА!нови [re: DrGOA®]  
Автор Пипитa (under cnstrctn)
Публикувано08.12.03 23:52



Предишната тема за UX не предизвика особен интерес и една възможна причина за това е, че наистина не са особено популярни. Аз едва преди година чух албума и ГОРЕЩО ГО ПРЕПОРЪЧВАМ !!!! ....

....особено на онези от вас, в чиито гардероб действително се е криело ЧудовищеТО, докато са били деца... или просто са си склонни към крайностни изживявания....oh, yeah

Любимото ми парче се оказва...Chameleon...мда

Професионалистите построиха Титаник, аматьорите построиха Ноевия Ковчег.


Тема Re: U.X. Три пъти УРА!нови [re: Пипитa]  
Автор Rama (психеделична)
Публикувано09.12.03 00:42



Бре!
Ще взема да се поразтърся - събудихте ми любопитството.



Тема Re: U.X. Три пъти УРА!нови [re: Rama]  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано09.12.03 08:01



не знам дали ще ти е от полза. търсенето де:)
значи, тук-там има две-три парчета на UX, които са в разни компилации. тези две парчета фигурират и в албума им, разбира се. всъщност всичко, което са издали го има в тоя албум.
мдам...те са достатъчно добри /тия парчета де/, но..хм...техния албум спокойно може да се нарече "концептуален", тоест "изтръгването" и слушането на едно-две парчета не може да създаде представа за цялото, или пък ако създаде - тя може да не е никак правилна:)
Мдам, Пипита е доста права в краткото си "резюме" на усещанията, които "изравя" този албум. щото те наистина са дълбоко "заровени" някъде в детските самотни и тъмни нощи...мдам:)
те не звучат като никой, и никой не звучи като тях.
да, хората са казали каквото имат да казват, и са се разделили... то затова и са се нарекли U.X. - Ultimate Experience.
а иначе би могъл да се направи някакъв паралел между тях и Infected Mushroom, но той не е нито във звученето, нито в посланията:) а някакси в "строежа" на композициите. едни такива...мдам, точно концептуални, направо все едно гледаш филм:)

Само Бог може да прави случаен избор..(Девети Закон на Леви)

Редактирано от DrGOA® на 09.12.03 08:04.



Тема Re: U.X. Три пъти УРА!нови [re: DrGOA®]  
Автор ГOвиндA (даряващ наслада)
Публикувано09.12.03 18:40



Е в крайна сметка може ли да се свали нящо от тях или не? Извън тия парчета, имам предвид. Много ме заинтересувахте, ама много!

Спомням си, че имам едно парче в някоя компилация - Dominion. Не можах да открия друго в нета навремето.

-----------
Смъртта не унищожава - тя просто ни прави невидими. (индийска мъдрост)


Тема За СВАЛЯНЕ [re: DrGOA®]  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано11.12.03 08:06



снощи милсех да постна тука едно...хм, есе(??). нещо като "ревю" на албума.
днес обаче няма да поствам подобни работи. по-добре всеки сам да си изживее музиката им, без някой предварително да му натрапва усещанията си.



приятно слушане

Майката Природа винаги е на страната на скритите дефекти.

Тема Re: За СВАЛЯНЕнови [re: DrGOA®]  
Автор Rama (психеделична)
Публикувано11.12.03 08:17



Благодаря ти много!
Но бих се радвала и есето да видя - аз си знам кое как преживявам, но обичам да знам и други хора какво чувстват...



Тема Ареееенови [re: DrGOA®]  
Автор ГOвиндA (даряващ наслада)
Публикувано11.12.03 15:43



Я, даже в момента ни е свалена забраната за сваляне на мп3. Сега ще треперя 20 минути да не я качат междувременно :)))))))

Тханкс (не Т. Ханкс)

П.П. И аз искам есето :)

Редактирано от ГOвиндA на 11.12.03 15:45.



Тема Готово :) 1:0 за нас :))) И още нещо...нови [re: DrGOA®]  
Автор ГOвиндA (даряващ наслада)
Публикувано11.12.03 16:20



срещу сисадмините :)))))

Още един въпрос, ако позволиш: как да си регистрирам свободно пространство на евро.нет примерно и колко отпускат, ако е възможно? Засега имам само в хит.бг - 10 МВ, не са достатъчни за нищо, пък искам и аз да качвам за сваляне разни неща...

П.П. Въпросният laik, моят ъъъ гуру?, за когото пиша отвреме навреме, има сайт кучето ниедно, пълен с гоа и български филми и други хубави работи... обаче все му мести адреса... ще го привикам някой път, като имам време, да си каже :))))))

-----------
Смъртта не унищожава - тя просто ни прави невидими. (индийска мъдрост)


Тема Re: Готово :) 1:0 за нас :))) И още нещо...нови [re: ГOвиндA]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано11.12.03 17:37



Хех... слушам го в момента :-)
Има няколко места които наистина ме грабнаха... но в момента съм на работа и разни хора щъкат наоколо и не мога да се отдам на слушане като хората :-)
Но засега, на първо слушане - ми харесва. И то доста. Май доста повече от последните работи на които съм попадал :-)

А... Гоа - регистрация за евро.нет -


Аз на скоро се регнах там и вече съм качил... аве... бая работи... няколко cd-та поне. Нямам представа колко пространство дават иначе :-) досега не се е оплакало :-)

-------------------------------------------
error 604
t.s. мутира в tuzemec


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.