Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 01.07.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема "Есе" няма да има,..нови [re: Rama]  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано11.12.03 20:55



...отказах се отдавна от идеята.
намекна ми се, че изпадам постоянно в подробнности.
както и че не казвам/мисля градивно.
та...мисля да огранича малко постовете си тук до "сухо" инфо и максимално кратки отговори:)
поне докато не "преосмисля" мирогледа си.

Ако създадеш система, с която и глупак може да работи, само глупак ще я използва.



Тема ммм?нови [re: DrGOA®]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано11.12.03 22:44



Мммм... не вярвам да има някой тук който да не стиска палци в полза на едно "преосмислене" свързано с решение към задълбочаване и разширяване на постовете :-)
Включващо есета :-)

Сериозно...
Аз вече ви чувствам като приятели... което ме радвам много... и се чувствам странно щото не съм чак толкоз отворена натура. Но... аз лично бих се радвал да чета колкото се може повече и по-искренни мнения... дори да не са... цитирам "градивни"... а аз лично нямам наблюдения твоите да са такива. т.е. не-градивни.



-------------------------------------------
error 604
t.s. мутира в tuzemec

Редактирано от tuzemec на 11.12.03 22:46.



Тема обратнонови [re: tuzemec]  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано11.12.03 23:08



"свързано с решение към задълбочаване и разширяване на постовете" - решението не може да е ясно преди "процеса" да е приключил.

"а аз лично нямам наблюдения твоите да са такива. т.е. не-градивни" - защото наблюденията ти са частични*.
/*- зад постовете стоят и доста други неща, които или не "дописвам", или "недоумявам"...както и да е, самите постове са непълни с две думи/

наскорo в един окровен разговор, свързан с моето мнение по една тема тук, ми зададоха въпроса: "добре, ти какво предлагаш?"
всъщност не съм много сигурен, ама май не беше въпрос, ами по-скоро констатация: "ти не предлагаш нищо".
та...тогава се замислих...и да си призная, човека е доста прав.

Положителните надежди раждат отрицателни резултати.
Отрицателните надежди - също.


Редактирано от DrGOA® на 11.12.03 23:09.



Тема Аз на тоя,нови [re: DrGOA®]  
Автор Гpeшka чOвeшkA ((без)грешен :)))
Публикувано12.12.03 16:17



дето ти намеква такива работи, може ли да му направя ушите елфски Или даже заешки :)))

Няма да се измъкваш по терлици, ей! Всички очакваме с трепет твоите все по-неконструктивни, отвлечени, неизразяващи нищо, безхарактерни, скучни, разтегнати и безлични мнения за липсата на такива ще се глобяваме строго

П.П. Какво значи позицията "нищо не предлагам"?!? Някакси не мога да разбера - аз например предлагам ли нещо или нищо не предлагам

-----------
Какво е това "електронна музика"? Няма такова нещо. (The GoaMaster)


Тема Така, прехвърлих го на флаша,нови [re: DrGOA®]  
Автор Гpeшka чOвeшkA ((без)грешен :)))
Публикувано12.12.03 16:20



който тъкмо го побира, и довечера ще видим що е това чудо УХ

Бог да поживи влака с приятели, които подариха на брат ми за РД-то тоя флаш (+мп3 плейър и диктофон) (ъъъ, гледам аз как се изразявам... не самия влак, ами хората в него )

-----------
Какво е това "електронна музика"? Няма такова нещо. (The GoaMaster)


Тема мне моженови [re: Гpeшka чOвeшkA]  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано12.12.03 16:52



да ти давам когото и да било:) все пак аз не притежавам никого:))) /вероятно за МОЕ живо същество би могло да се приеме кучето ми....но и там нещата са доста спорни, предвид колко време му отделям...../
а що се отнася до елфските уши...ахм, като се замисля...това едва ли е подходящо наказание за него:))) даже напротив - може да се приеме като добър подарък дори:)))))
а това за "предлагането" - няма и как да разбереш. вече писах нещо по тоя въпрос на някого.

Размерностите се пишат винаги във възможно най-рядко използваната терминология. Скоростта например е в лакти за две седмици

Редактирано от DrGOA® на 12.12.03 16:57.



Тема Неоспорими доказателства...нови [re: Гpeшka чOвeшkA]  
Автор Пипитa (under cnstrctn)
Публикувано12.12.03 18:19



...за телепатични прояви в тоя клуб! Изумена съм!
Ама чакайте да обясня за какво става въпрос.

Значи...аз утре вечер съм на маскенбал. Не съм го споменавала, защото партито се организира от фирмата, в която работя и се носят слухове, че по външни лица щяло да се стреля.... е, не чак ама...даже днес дочух, че щяло да се пуска дийп и прогресив хаус на тва парти..Накъде тръгна света?!....миналата година беше диско от 80-те...

Та....след дълги размисли онзи ден внезапно ми хрумна, че би било гениално да се маскирам като елф...защото нали...стигат ми едни ушички и всеки ще знае, че съм елф, няма нужда да обикалям по магазините да наемам балната рокля на Пепеляшка. Дори веднага поръчах на брат ми да ми изработи едни от картон. А то гледай ти...какво ми се подготвяло в клуба!


Не стига, че Гоа-та се е сетил за ушите, ами ДрГоа се е сетил да го поправи, че в случая това не би било наказание, а подарък! И всичко това без да съм обелила и дума пред никого...ееегати...

Разбира се, аз съм последния човек, който би имал нещо против едно художествено есе. Особено пък на тема UX. Но недоразумения стават понякога. Дори за доказателство ще скандирам: ЕСЕ! ЕСЕ! ЕСЕ! ЕСЕ! ЕСЕ! ЕСЕ!

Професионалистите построиха Титаник, аматьорите построиха Ноевия Ковчег.


Тема Re: мне моженови [re: DrGOA®]  
Автор Гpeшka чOвeшkA ((без)грешен :)))
Публикувано12.12.03 19:24



Ти май продължаваш да изучаваш чичко си Мърфи

А за елфските уши затова го и написах - с намигане

Както и да е, ъъъ, какво съм ти искал, я да видя

По същество обаче дай да си говорим - нали няма да си слагаш спирачки на писането точно сега

-----------
Какво е това "електронна музика"? Няма такова нещо. (The GoaMaster)


Тема Мдааааанови [re: Пипитa]  
Автор Гpeшka чOвeшkA ((без)грешен :)))
Публикувано12.12.03 19:41



Виждаш ли как е тук - яко се вихрят ноосферни ефекти, духат телепатични ветрове и проблясват гоатични сияния

Пък аз от своя страна трябва да заявя, че преди това също получих телепатично послание, идентифициращо личността на обекта на елфоформиране

Дай да ти предложа нещо, тъй като имам наблюдателен опит върху елфоформирането :) Значи субектите, които се напъват да изглеждат като елфи (някои го постигат без напъване де), си нахвърлят всевъзможни зелени неща като клонки, листа, барети, наметала и прочие :) очите няма нужда да ги преправяш, те и без това са елфски, в погледа трябва да има достойнство и мек намек за осъзнато благородно превъзходство, косата е добре да е спусната или на плитка... не е лошо да си окачиш и един лък през рамо, а ако искаш да добавиш още достоверност и предупредителни сигнали към нежелателни субекти, да нарамиш на гръб и един колчан със стрели полезни са и високите кожени ботушки с пожелателно бежов цвят... и т.н., да не излезе, че ти давам наставления

малии, а съм толкова бос по елфските въпроси, откъде ми хрумна всичко това...

-----------
Какво е това "електронна музика"? Няма такова нещо. (The GoaMaster)


Тема поправканови [re: Гpeшka чOвeшkA]  
Автор DrGOA® (палещ)
Публикувано12.12.03 20:22



позволи ми аз да знам кое е по-добре в случая

Сложните проблеми имат прости, лесно разбираеми грешни отговори




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.