Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 05.10.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Просветлениенови  
Автор Rama (призрак)
Публикувано07.01.02 02:11



Тези дни открих, че за мен слушането на гоа е почти окултно преживяване...

Не знам дали това е точната дума, но за друга не се сещам.
Имам усещането, че ако слушам гоа няколко дни без прекъсване, ще започна да чета мисли, да виждам в бъдещето, да чувам мъртвите...Че ще ми се отвори третото око...

Понякога гоата ме довежда до състояния, които сякаш се движат по ръба...не знам какво е примерно да напуснеш тялото си, но предполагам, че е нещо подобно...

И със сигурност знам, че ме лекува...



Тема Re: Просветлениенови [re: Rama]  
АвторNOlSES (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 01:42



az puk znam kakvo e da napusnesh tialoto si no za da ima ekvivalent na prejiviavaneto moje bi 5 denonoshtia neprekusnato slushane na goa se doblijavat do istinata .



Тема Re: Просветлениенови [re: NOlSES]  
Авторnoises (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 01:47



Propusnah da kaja che pri napuskane na tialo (kolko kretenski zvuchi)astronomicheski 1chas ako se setish de da zasichash predi rituala ti se struva tolkova mnogo dulgo prejiviavane moje bi godini i za sujalenie nachalna inercia ne moje da se nabere s goata a po skoro s nai bavnia ambient



Тема Re: Просветлениенови [re: noises]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано08.01.02 11:59



С риск леко да се отклоня от темата на клуба, искам да те попитам не е ли опасно това? Няма ли риск после да не успееш да се върнеш.....или да не искаш....?



Тема Re: Просветлениенови [re: Rama]  
Автор GoaMaster (изчезващ вид)
Публикувано11.01.02 15:12



Че то си Е такова :))) Аз редовно напускам тялото си при слушане на гоа (не всичката, разбира се - някои неща са чудесни например за работен фон, други - за друго и така :) )




Тема Re: Просветлениенови [re: Rama]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 17:27



Az puk si ja puskam, naj veche katorabotja. I vse si mislja che shte e dosta opasno da si napusna tjaloto po vreme na work :))) Sha ma uvolnat ...... Inache kato slusham cjal den primerno takava muzika, i otkacham. Posle neiskam da chuja nishto, chista tishina :)))) Moje bi zashtoto ne sum chak takuv fan na tazi muzika ....

Те са вече тук !!! От много отдавна ...


Тема Re: Просветление [re: Rama]  
Авторnoises (Нерегистриран)
Публикувано13.01.02 13:53



Опасност има и тя е че не искаш да се върнеш.Все се връщаш без да искаш главно заради някакъв технически проблем в тялото.На практика си полуумрял обаче това е несравнимо и неописуемо удоволствие.Тялото като види зора (затруднено дишане или прекалено бавен пулс се шашка и започва да се тресе и щеш нещеш кефа приключва.Пък и да умреш изобщо не ти пука .Абе ненормална работа!!!!!



Тема Зарежда...нови [re: Rama]  
Автор Бъpни K. (бомбаджия)
Публикувано16.01.02 14:19



...те като батерия. Аз даже съм получавал музикални оргазми.

I have no Caps Lock and I must SCREAM.


Тема Re: 3 измерни анимацинови [re: Rama]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано22.02.02 19:11



Един приятел, дето е фен на всякакъв вид тежка електронна музика, ми каза че един път като се е напушил в тях (или някъде другаде беше) и си е пуснал някво такова да слуша но на слушалки. И докато са му били слушалките на ушите, започва да вижда разни странни картини, преливащи цветове и други измерения, почти триизмерни. Нещо много странно, което не може да се опише, а само да се види. После ми показа няколко картини на РС-то си които наподобявали това което е видял, нещо като размазани цветове или нещо такова. И казва че когато махал за момент слушалките всичко се нормализирало, а когато си ги слага, пак вижда тези странности... А бе щура работа... Обаче му е било супер кеф

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.