Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 06.07.24 
Музикални
   >> Goa & Psychedelic Trance
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ДНЕС...нови  
Автор Rama (призрак)
Публикувано12.09.01 11:07



ПРЕДЛАГАМ ДА НЕ СЛУШАМЕ ГОА!!!...
За един ден само.
Това да е нашият начин да се поклоним пред паметта на онези хиляди американци, които никога вече няма да се приберат по домовете си, никога повече няма да влязат в интернет, никога повече няма да слушат гоа...
И да не съм чула някой да казва "кво ти пука" или "ама това е клуб за гоа-транс"...Знам какъв клуб е. Но не може да не ни пука. Живеем заедно на нашата мъничка планета - а благодарение на интернет, земята е вече общ дом без граници. Гоа-трансът е музика без граници - един от символите на Новото време! И тъкмо затова не може да не ни пука!!!

Защото тези американци, които вчера загинаха за секунди...всеки от тях е имал своят живот, своят компютър, своята любима музика...имал е планове за вечерта...Вероятно сред тях е имало млади хора, които са обичали гоата като нас..и които няма никога повече да я слушат...
Защото всички тези хора станаха жертва на фанатизъм, какъвто ние не можем изобщо да проумеем...фанатизъм, за който човешкият живот няма никаква стойност...
Защото тези хора станаха жертва на това, че страната им подкрепи Израел...Ние също подкрепяме Израел, нали? Та нали тъкмо там е родината на една от най-хубавата гоа на земята!
Сигурно приемам нещата много емоционално...
Така е. И много ми се плаче...
В такива мигове няма друг начин...
Затова днес няма да слушам гоа!

Ако някой усеща нещата като мен, нека просто да помълчим заедно...
Защото утре пак ще слушаме гоа. Животът ще продължи по старому.
Но няма да е съвсем същото....



Тема Re: ДНЕС...нови [re: Rama]  
Автор bloody_mary (ludaaaaaaaaaaaa)
Публикувано12.09.01 22:46



tva e ne moga da dobavq ni6to drugo [myl4i]

Try the best U can,the best U can is good enough


Тема Re: ДНЕС...нови [re: Rama]  
Автор 17 миГa Oт eceнтA (отлетели)
Публикувано13.09.01 18:41



Аз пък обратно - почувствах нужда от любимата си музика точно заради това...

Впрочем, не за да се заяждам, но ще вметна, че едва ли е имало измежду загиналите и един, който е слушал гоа - американците не я разбират тая музика...

Не думай о секундах свысока!
Наступит время, сам поймешь наверное.
Свистят они как пули у виска...


Тема Re: ДНЕС... [re: 17 миГa Oт eceнтA]  
Авторincunabul (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 23:57



...ne che se zajagam,no i amerikanzite veche razbirat tazi muzika.proveri www.ceibarec.com...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.