Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предизвестие за прекратяване на договор с Глобулнови [re: The One]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано19.12.11 20:31



Проблема е че могат и на челна стойка да ти застанат само и само да не ти заведат каквото там искаш да подадеш.

Много интересно ми стана като ми се измъкнаха с довода "ама то сега управителя го няма, само той има право да приема такива работи, ако може елате утре".

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Предизвестие за прекратяване на договор с Глобулнови [re: Диaн]  
Автор The One (избраният)
Публикувано22.12.11 21:42



Ей това е курвачки номер. Наистина. Адвоката и нотариуса по-добре знаят какво да правят в случай, че на следвашият ден управителят също го няма.

Между другото, сега Глобул са си продали задълженията на някакви си ФронтФинанс или некакви си дето бяха нещо си Финанс.
Сега и тия ми досаждат. Даже искат писмено да ходя да се разправям с Глобул.
Турих им мандрата и на тях.

And the death shall not have dominion!


Тема Re: Предизвестие за прекратяване на договор с Глобулнови [re: Диaн]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.12.11 19:40



Проблема е че могат и на челна стойка да ти застанат само и само да не ти заведат каквото там искаш да подадеш.

Ако на официалния си сайт са дали И факс-номер в контактите, то пращането на уведомление на него се счита за официално.


ПС: не четох внимателно всичко по-горе, но при МТел има друга хватка - 30 дневно предизвестие за прекратяване, а после искат и молба за прекратяване. Нз дали и при Гл е така, но е хубаво да се прочетат ОУ - там пише САМО предизвестие. То и по общото законодателство на страната предизвестието е писмено известяване. И не е нужно отделно друг документ, хеле пък молба...как така ще се молиш за правата си, когато си равноправна страна в договор?



Тема Re: Предизвестие за прекратяване на договор с Глобулнови [re: Cтepн™]  
Автор ratna ()
Публикувано03.01.12 17:23



"ама то сега управителя го няма, само той има право да приема такива работи, ако може елате утре".

или "само в централните офиси на Глобул може да прекратите договора " . Пълни измислици на служителите , защото във всеки един магазин на Глобул е възможно това .
Та освен едномесечното предизвестие подадох и заявление за прекратяване на мобилни услуги . На момента те карат да разговаряш с техен оператор , който започва да те разпитва , ама защо така не искаш вече да си абонат , а знаеш ли какви нови планове има . И се настройваш за слушане , което варира в зависимост от скоростта на говора на техния представител . И така като изслушаш всичко и продължаваш да не искаш да си абонат ти дават някакъв код , който трябва да предадеш на служителя от магазина и започва деактивирането на картата ти . Най - късно до 48 часа . През това време , не трябва да провеждаш разговори , защото щели да спрат тази деактивация.
В момента на подаването на това заявление си платих сметка , която ми беше изчислена от техен служител и след ден ми се деактивира картата . Обаче в края на м. декември ми пращат фактура със сметка , въпреки , че съм платила наличната сума преди деактивациата на картата и повече не съм имала никакви разговори !!!
Ще има да чакат да им я платя .



Тема Re: Предизвестие за прекратяване на договор с Глобулнови [re: ratna]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.01.12 00:17



Напиши едно писмо и го подай. Нещо в смисъл че сте прекратили договорните си отношения точно както е описано в общите им условия, и всяко допълнително искане на пари от тяхна страна е необоснован тормоз, който ако не бъде прекратен, ще бъдеш принудена да заведеш дело за тормоз и опит за незаконно забогатяване (искат пари без основания).
Друг вариант е да отидеш и да им вдигнеш скандал като ги накараш да ти обяснят на какво основание точно ти искат пари.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Предизвестие за прекратяване на договор с Глобулнови [re: bira_more]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано04.01.12 11:37



От една страна за скандала си прав, обаче от друга - само ще навика консултантите, а не са те тези, които й пращат фактурата.
Хем ме дразнят, хем понякога ги съжалявам - на най-ниското стъпало са и обират шамарите и на клиенти, и на шефове.

***
Як си, пич!


Тема Re: Предизвестие за прекратяване на договор с Глобулнови [re: Aз бяx]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.01.12 15:58



Ми как да го кажем - когато някой е избрал работа да ме тормози, мое право е да се самозащитавам.
Скандала може да доведе до действия които да прекратят тормоза. А и скандала трябва да е подготвен. В смисъл отиваш готов за скандал. А ако се случи нормален "консултант", тогава просто свършвате работата.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Предизвестие за прекратяване на договор с Глобулнови [re: bira_more]  
Автор ratna ()
Публикувано04.01.12 18:50



така си е bira_more , но ми омръзна да се занимавам с тях . Пазя си последната платена сметка , на моя бивш абонатен номер . Вече не съм абонат и нямам такъв номер .
А колкото до "нормален" консултант , винаги ще може да обясни , че тази сметка е някаква от рода на тези "за баланс" дето не е ясно защо се начисляват , но все пак ги има .



Тема Re: Предизвестие за прекратяване на договор с Глобулнови [re: ratna]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.01.12 22:07



Ми това не е нормален "консултант". Под нормален разбирам човек който да свърши работа. Или да ти каже - ето пусни оплакване, ето ви входящ номер, извинявайте...

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.