Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема Кой ремонтира телефоните от Германос?нови  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано11.04.11 22:14



Че днес дадох моя СЕ отново. От декември насам това му е 4я път и всеки път проблемите, заради които го давам, се появяват до 3-4 дни след като си го взема "сервизиран", че и се появява някое "дребно" нефункциониращо детайлче след още седмица.
Попитах за подмяна на апарата, но ми казаха, че от сервиза щели да решат дали да дадат нов.
Апаратът е в гаранция и според картата имам право на смяна, а не мога да го упражня, въпреки че телефонът ми явно не е поправян както трябва.
А, за малко да забравя - консултантът в Германос бута по екрана и вика "ама той работи", а телефонът беше заключен! Аз трябваше да му го отключа. После, защото екранът светвал и се чувало щрак, като го докосне, значи "работел". Ако и в сервиза така ми оправят и тестват телефона, ясно защо се прецаква по същия начин за по-малко от седмица - ама как тогава да си потърся правата от гаранционната карта?

***
пол - Ж
Срещнах човек, който е чел всичко, но не знае нищо.


Тема Re: Кой ремонтира телефоните от Германос?нови [re: Ghanima]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано12.04.11 16:18



Ако е гаранционен, след 3 ти ремонт по гаранция имаш право да искаш нов същия или замяна с друг модел на същата цена.
Но в Германос трябва да си го искаш със скандал и жалба до КЗП/КЗК и т. н...

Welcome to the real world!




Тема Re: Действай,нови [re: Ghanima]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано13.04.11 23:04



виж какво ти казва Морфей.
Направи кефа на всички ни, сподели какво е станало.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Действай,нови [re: Stefan Pan]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано14.04.11 13:33



Момент. Първо ще взема телефона, ще изчакам 4 дни, докато се скапе отново и тогава :) Но първо да взема телефона...

***
пол - Ж
Срещнах човек, който е чел всичко, но не знае нищо.


Тема Re: Действай, [re: Ghanima]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.04.11 23:15



Е ти си изтървала четвъртото преебване, сега чакаш пето. Ха дано по-скоро.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Действай,нови [re: Stefan Pan]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано15.04.11 19:44




Днес получих смс, че телефонът ми е сервизиран. Преди получавах смс и обаждане. Нещо става, но ще изчакам до понеделник, за да го взема.

***
пол - Ж
Срещнах човек, който е чел всичко, но не знае нищо.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.