Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Наглоста като начин на забогатяване  
Автор The One (избраният)
Публикувано04.03.11 21:30



Подписах двугодишният договор.
След 2 години, надлежно отидох в магазините им и им дадох предизвестие.
Трябвало да бъде на тяхна бланка!
Добре, дадох им го на тяхна бланка, както искаха.
С една-две псувни ми го разписаха и подпечатиха. Написаха и POS код.
Обаче, фактурките продължават да си пристигат.
На 089123 - Идете до магазина и вижте какво е станало. Абе мамка Ви мръсна, още ли трябва да си губя времето с Вас ? Да не съм на заплата, че да Ви оправям проблемите?!
След 3 месеца, заплашително писмо, че ще си търсят парите. От 089123 - Пак ме пращат в магазина.
Я си.... гледайте работата.... Ако мине номера. Ама номера - няма да мине. Ще се видим в съда, гадове!

And the death shall not have dominion!


Тема Re: Страннонови [re: The One]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано04.03.11 23:57



Аз наиситна нямах никави проблеми с прекратяването, ако държим на справедливостта.
Но евала. Ако всички имахме твоята нагласа, нямаше операторите ни да са такива.
Замислям се - оборотите им не са по-малки, отколкото в нормалните държави. А поведенеито им е ненормално. Единствената причина за това остава да е манталитета и поведението на техните клиенти. Щом минава номера, защо да не се прилага?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Страннонови [re: Stefan Pan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано06.03.11 23:18



Пробвал ли си да прекратиш някоя тяхна услуга само по телефона като при виваком?
Не става,само от магазин, на тяхна бланка


Или= изгубено време минимум час , което си е един човекочас,или обърнато в пари към 10 лв загуба.

Оръжието на 21 век-бедствия


Тема Re: Страннонови [re: DTMF]  
Автор The One (избраният)
Публикувано07.03.11 21:47



Да видиш, като почнеш да споменаваш майките на управителя на магазина и на касиера, какво става :)
Почват да деистват супер бързо и да вършат работа по прекратяването. Иначе се правят на ударени :)
Ама явно не им се иска недоволен клиент да ги псува в магазините им, пред 10-на други потенциални.

Но да знаеш, МТЕЛ са значително по трудни. Там и псувните зор помагат.

Засега съм най-доволен от Виваком. Въпреки, че акаунт мениджърите им са мудни (за сметка на другите оператори), само като им спомена Кой сега ще плаща сметката на картата дето не сте намалили абонамента - да видиш как стартират веднага да пускат кредитни.

Но въпреки всички, ВСИЧКИ от безочливо наглите мобилни оператори разчитат на непознанието на законите на голяма част от хората, както и на техните права.
Все още въпросите се решават в писмена (и псувна) форма, като държавна институция.

And the death shall not have dominion!

Редактирано от The One на 07.03.11 21:50.



Тема Re: Страннонови [re: DTMF]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано08.03.11 20:35



Не съм. Това е едно от яките неща при Виваком - че можеш много неща да правиш по телефона и на практика да не се налага да стъпиш в офис.
Дори, като ме зарибяваха преди две години за продължаване на договора, ми предлагаха някаква пръчка и трябваше просто да потвърдя и да ми изпратят пръчката на адрес.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Страннонови [re: The One]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел)
Публикувано10.03.11 03:42



Вярно, вярно!

Един колега преди около година така… Мотаме се някъде из центъра, и минавайки покрай глобулски център, нашия се сеща, че е подал за прекратяване, и влиза да провери. В магазина имаше около 7-8 души, когато застана пред гишето. Няколко минути всичко беше кротко и спокойно, но явно са се опитали някой византийски номер да пробутват. И като отвори гърло колегата…

Не е псувал или обиждал служителките, но доста гръмко и цветисто изрази недоволството си, така че сигурно и в съседния търг.обект го чуваха. И да видиш, само за 2-3 минути ТРИ служителки се спуснаха да го обслужват, че и май решиха проблема.

Олег Иванов
Аре със здраве!


Тема Re: Страннонови [re: Stefan Pan]  
Автор braman15 (непознат )
Публикувано13.03.11 15:30



Пич, ако си бил изряден в документите не им плаюай нищо. Нямат механизъм, с който да те задължат да им платиш.



Тема Re: Страннонови [re: braman15]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано13.03.11 22:37



Не не, не си ме разбрал. Аз че съм израден, изряден съм.
А от друга страна, никога не съм ставал жертва на дистанционен договор - те си ме зарибяват каките, като им щукне, че съм на безсрочен, аз им отказвам учтиво, те също учтиво викат ок и така. Нямам проблеми.
Не разбирам как стават тия случаи с излъгването и неочакваните срочни договори.

------------------------
Слушай беззвучието...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.