Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 21.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема GoWeb Unlimitedнови  
Автор cyg (<>)
Публикувано16.06.10 08:35



Глобул предложи тарифи-убиец за интернет трафик - GoWeb Unlimited. Пакетите се добавят към стандартните тарифи и могат да се включват и изключват по желание. Цените започват от 2.50 лв за 10 МБ и стигат до 10 лв за 100 МБ. След изчерпването на трафика скоростта се ограничава до 128кб/сек. Това е и единственото ограничение.

За повече подробности:



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: GoWeb Unlimitedнови [re: cyg]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано16.06.10 13:53



128 кб / сек ама само за даунлоада - а колко е ъплоада?

Bеer? Mоre?




Тема Re: GoWeb Unlimitedнови [re: bira_more]  
Автор cyg (<>)
Публикувано16.06.10 14:47



Какво да навежда на мисълта че има разлика?

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: GoWeb Unlimitedнови [re: cyg]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано16.06.10 22:55



На първо място параноята ми. На второ - при този сорт винаги има съществени разлики между ъплоуд и даунлоуд зашото при повечето потребители даунлоуда е в пъти ако не и в порядъци по голям, и най-вече защото технологията е такава.
Но може да не съм прав.
Интересно ми е щото 128 кбита са абсолютно достатъчни за воип обаждания.

Bеer? Mоre?




Тема Re: GoWeb Unlimited [re: cyg]  
Автор chechoМодератор ()
Публикувано19.06.10 16:16



Добре, мен ме притеснява обаче това ограничение на каква база се случва: някой сървър брои трафика и налага шейпър, или просто те изключват от възможност да ползваш 3Г мрежата и оставаш на GPRS / EDGE.

Ако сложат шейпър 128 килобита, но пак да минават през 3G - добре, но ако технологично блокират достъпа на сим картата до 3G мрежата -

Например там където има само GPRS вчера с iphone чаках 3 минути да ме логне в скайп и не успя. През GPRS и сайтове не могат да се отварят, практически там няма скорост. Докато 128 килобита, но пък през 3G звучи успокояващо. Дано някой запознат успее да каже.



Тема Re: GoWeb Unlimitedнови [re: checho]  
Автор cyg (<>)
Публикувано21.06.10 11:08



и налага шейпър

Da, не ти спират достъпа до 3Г. Впрочем Speed Test ми показа и по-високи скорости от ограничението.

През GPRS и сайтове не могат да се отварят

Предполагам зависи от натоварването, аз не съм имал проблеми да отварям сайтове, само дето става по-бавно. За скайпа пък няма никакви проблеми, на различни телефони с различни версии на програмата логването е нормално.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: GoWeb Unlimitedнови [re: cyg]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано26.04.11 01:46



Глобул си запазва правото при прехвърляне на 30% над включения трафик да прави допълнителни мизерии. На практика възползват ли се от това право?



Тема Re: GoWeb Unlimitedнови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор cyg (<>)
Публикувано27.04.11 21:46



Не ми се е случвало досега.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.