Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 01.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Глобул - рай за предплатените картинови  
Автор Дpeбeн Tapиkaт ()
Публикувано14.11.09 15:01



цена на минута разговор към всички национални мобилни и фиксирани мрежи:

b-connect - 0.29 лв
договор - 0.32 лв

без логика
без коментар



Тема Re: Глобул - рай за предплатените картинови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано15.11.09 19:42



И какъв ти е проблема на теб от това, след като не си абонат на Глобул? Нещастник.




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Тема Re: Глобул - рай за предплатените картинови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Дpeбeн Tapиkaт ()
Публикувано16.11.09 03:33



Напротив - точно на GloBul съм абонат и то повече от 5 години, само че не съм на абонаментен план, ами съм на b-connect. Все още не съм станал нито толкова богат, нито толкова глупав, а най-малко и двете едновременно, че да съм на абонаментен план. На всички с договор към Globul - ЧЕСТИТО!!! Имате много поздрави от всички абонати на b-connect.



Тема Re: Глобул - рай за предплатените картинови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор himhim (непознат )
Публикувано16.11.09 09:49



и коя b connect говори за 29 ст./мин?



Тема Re: Глобул - рай за предплатените картинови [re: himhim]  
Автор Дpeбeн Tapиkaт ()
Публикувано16.11.09 14:58



С абсолютно всяка b-connect карта минутата ти е 0.29 лв, след като си закупиш месечен пакет от 10 минути за 2.90 лв. Ако си тарикат, можеш да си докараш и цена от 0.26 лв на минута чрез зареждане на стойност поне 40.00 лв, което ти носи още 12.5% бонус върху стойността на зареждането (зареждаш 40 лв - получаваш още 5 лева бонус). А пък ако не просто си тарикат, а си дребен тарикат (с големи амбиции) като мен

, можеш да си понижиш цената до 0.23 лв за минута. Обаче ако си само дребен (без тарикат) сключваш договор и минутата ти е "само" 0.32 лв.

Освен това за тарикатите са предвидени и 200 минути към три номера от мрежата на Глобул за 2.90 лв на месец.
Иначе балъците (да се разбира абонатите на GLOBUL Smart) за 100 минути към три номера от мрежата на Глобул плащат вечната до момента промоционална месечна такса от 5 лв.

По темата мога да съставя кратка, но с повишена трудност математическа задача от материала за втори клас (Тогава ли се учи таблицата за умножение?), която е желателно да не намери място в нито един учебник по математика. Но за сметка на това бих я препоръчал в учебниците по висша математика, а също така и в някои учебници по икономически науки, където е обърнато внимание на по-ниската цена при закупуване на по-голямо количество от една стока. Условието е следното:

200 клечки за уши струват 2.90 лв. Колко струват 100 клечки за уши?
Отговор: 5.00 лв
За съжаление моите знания по математика са крайно недостатъчни за решението и. Ако някой служител на Глобул знае как се решава, може да помогне, ако иска.



Тема Re: Глобул - рай за предплатените картинови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано16.11.09 18:32



Ама ти вярно си дребен тарикат :)

Think Positive !



Тема Re: Глобул - рай за предплатените картинови [re: himhim]  
Автор фeн нa Глoбyл (минаващ)
Публикувано18.11.09 16:32



аман от непросветени и тъпи читатели



Тема Re: Глобул - рай за предплатените картинови [re: фeн нa Глoбyл]  
Автор Дpeбeн Tapиkaт ()
Публикувано18.11.09 23:06



Това за непросветените и тъпи читатели към кого беше насочено?



Тема Re: Хехе,нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано13.01.10 04:09



това как не съм го видял?
26 ст./мин. към всички си докарваш само за 10 лв. с Опа на Виваком. И това поне от година и половина насам.
Намерил си с кво да си хвалиш тарикатлъка.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Глобул - рай за предплатените карти [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано13.01.10 08:16



Ако си тарикат, можеш да си докараш и цена от 0.26 лв на минута чрез зареждане на стойност поне 40.00 лв, което ти носи още 12.5% бонус върху стойността на зареждането (зареждаш 40 лв - получаваш още 5 лева бонус).

Тук си задай въпроса кой е по-големият тарикат - ти или Глобул? Май са Глобул, след като могат да ти приберат 40 лв.! А да се радваш на бонус от 5 лв., давайки 40 лв., не ми звучи особено тарикатско... по-скоро е идиотско!




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.