Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 03.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Глобул - рай за предплатените картинови [re: Schizo Deluxe]  
Автор Дpeбeн Tapиkaт ()
Публикувано13.01.10 12:53



Ти май четеш между редовете. Аз претендирам, че съм дребен тарикат, големият тарикат ясно, че са GloBul. Стана тя аз да съм по-голям тарикат от GloBul. Ако бях по-голям тарикат от GloBul, надали щях да си губя времето да пиша глупости по форумите и надали щеше да ме интересува минутата ми 40 стотинки ли е или 1.40 лв.

А относно цената от 0.26 лв с ОПА и 10 лева ваучер няма какво да я сравняваме с тази на b-connect.

Идеята на темата е, че на пук на всякаква логика с предплатена карта минутата ти е по-евтина отколкото да си на договор, а би трябвало да е обратното.



Тема Re: Глобул - рай за предплатените картинови [re: Schizo Deluxe]  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано30.10.10 21:27



С 10 месеца закъснение искам да ти кажа, че човекът верно е тарикат.
Плащаш 40 лв абонамента такса - операторът ги прибира и не ги виждаш повече. Това, което получаваш за тези 40 кинта... имаш ли наистина нужда от всички тези МБ, милион безплатни минути само към 10 номера, мижави минути към цялата мрежа и още по-мижави към други мрежи, а на всичко отгоре бързо свършват и трябва да доплащаш за другите минути. И така 40 лв такса и поне още 40 лв за изговорени минути извън безплатните (освен ако не говориш толкова много, ама тогава за чий ти е да си на такъв скъп план?)

С би-кънект - плащаш 40 кинта. С последния им план това ти носи бая безплатни минути към н-брой номера, ниска цена като свършиш тези минути, някви мегабайти, някакви минути към мрежата. Ако щеш ги ползвай. Ама знаеш ли кое е тарикатското? Че тия 40 кинта си ги заредил и продължаваш да си ги имаш

Докато, пак да напомня, 40 лв такса операторът си ги прибира и повече не ги виждаш

***
пол - ж

Молим те,престани, да слагаш, запетая, на всяка, дума.

Тема Re: Глобул - рай за предплатените картинови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор toptradebg (минаващ)
Публикувано30.10.10 22:13



и интернет може да си закупиш на добра цена и тези 40 лв може да се използват много рационално





Тема За всичко си много правнови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано02.11.10 09:28



Само едно ми кажи. Как да говоря на 0.23 лв на минута с B-connect ? Иначе, и аз се изтарикатих като тебе. Много съм доволен от b-connecta. От 1 седмица съм с него, зарязах Вивакома,и сега имам 200 минути към 3 номера на Глобул, а си купих и още 10 мин. към национални оператори. Голям кеф е, еваларката на Глобул за тия карти !

Редактирано от Forza_Italy на 02.11.10 10:46.



Тема Прехвърляне на минути?нови [re: Forza_Italy]  
Автор onnellinen (котка)
Публикувано02.11.10 13:30



Не ми се отваря нова тема.
Имам би-кънект Мега от почти месец, имам 2 дена, докато изтекат първите 30 дена , а имам 180 мин от 200, коиото поучих с купуването на картата. Преди 2 дена заредих и взех още 50 мин. Сега обаче ми показва, че имам не 180 мин до 4ти и 50 мин до 30ти, а че имам 230 мин до 30ти.
Та се чудя, прехвърлят ли се тези минути, като заредиш "в срок" и вземеш нов бонус, или всеки пакет си важи до собствената крайна дата.

***
пол - ж

Молим те,престани, да слагаш, запетая, на всяка, дума.


Тема Re: Прехвърляне на минути?нови [re: onnellinen]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано02.11.10 13:58



Точно така. Ако не презаредиш в 31-дневния срок и ти остават неизползвани минути - губиш ги. Ако презаредиш, на старите минути автоматично им се удължава срока със срока на новите и черпиш първо от тях, после от новите. И моята тарифа е МЕГА.

Редактирано от Forza_Italy на 02.11.10 13:59.



Тема И друго ме кефинови [re: onnellinen]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано02.11.10 14:07



Глобул дава подробна информация в супер удобен формат за наличието на безплатни минути в пакети и без, остатък от кредит, брой СМСи и т.н, при това инфото е съвсем актуално. Актуализирано е до минутата, в която искаш информацията. Евалла за което ! Мерси, ГЛОБУЛ ! Вече съм Ваш фен.

Редактирано от Forza_Italy на 02.11.10 14:09.



Тема Re: За всичко си много правнови [re: Forza_Italy]  
Автор Mилeнчo (непознат )
Публикувано08.11.10 14:10



0.23 лв на минута се постигат, ако зареждаш поне с по 40 лева наведнъж и ползваш максималния седмичен бонус, който важи за абонати от над 2 години. Т.е. плащаш 40 лева, а в телефона ти влизат 40-те лева + 5 лева бонус за презареждането + още 6 лева седмичен бонус. След това си купуаш за 2.90 10 минути към всички мрежи в страната и реално говориш на 0.23 лв за минута.



Тема Re: За всичко си много правнови [re: Mилeнчo]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано10.11.10 15:03



Аааа, разбрах. Аз такива бонуси нямам. Мерси за инфото все пак.



Тема Re: За всичко си много правнови [re: Mилeнчo]  
Автор Nun4o (непознат)
Публикувано13.11.10 23:59



Аз използвам карта на АлоДА(преди NewsMobile)

и говоря за 0,22 лв на минута към ВСИЧКИ оператори.0,29 лв им е към всички по принцип,а като заредиш ваучер от 8 лв получаваш 2 лв бонус,т.е 0,29 - 25 процента = 0,218 лв на минута към ВСИЧКИ МРЕЖИ,валидни не само 30 дни,а докато ти валидна карта.Все пак за предплатена карта е добре нали ( и не само)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.