Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 14.07.25 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема изнудване за 1.20 лв.нови  
Автор питaщ (вечно неразбрал)
Публикувано19.10.09 20:28



От № 500 получавам за пореден път покана да участвам някакъв си ГОЛЯМ КЕШ. Обаждам се на 123 и казвам че не искам да им получавам смотаните реклами. Това не било реклама, тва било игра за коята съм се бил абонирал. Не казвам, не съм се абонирал за нищо. Да казват отсреща, абонирали сте се. И кво питам правим сега като не искам да ме тормозите? Да съм пратил SMS с текст STOP на номер 500. И колко викам ще ми струва това ? 1,20 ми отговарят. Абе вие чувате ли се, как ще ви плащам да се откажа от нещо, което никога не съм искал? Дишахме 15 секунди в слушалката и затворих. По природа съм хрисим човек , мразещ скандалите, обаче утре почвам да им обикалям офисите и да ги нервя. Ееее, гадове мръсни, лотарии ще ми правят някви - "тука има-тука няма"

Спрете Земята.Искам да сляза!

Тема Re: изнудване за 1.20 лв.нови [re: питaщ]  
Автор cyg (<>)
Публикувано19.10.09 20:52



...благодарение на Глобул, с подкрепата на Мтел и виваком.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: изнудване за 1.20 лв.нови [re: cyg]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано19.10.09 21:10



Пуснал си поне един смс и затова те тормозят. Аз пуснах и също досаждат. Жената не е пускала и няма проблем.

Think Positive !



Тема Re: изнудване за 1.20 лв.нови [re: Coтko]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано20.10.09 01:33



Не е пускал най вероятно, мен ме спамят на служебния телефон без да съм подписвал или правил каквото и да е.



Тема Re: изнудване за 1.20 лв.нови [re: DTMF]  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано20.10.09 10:00



Те тая реклама я пускат с push-sms, не е нужно да "пускаш" смс а просто да натиснеш NEXT или каквото е там за да се абонираш...аз смса от 500 го изтрих без дори да го отварям и нямам проблеми :)



Тема Re: изнудване за 1.20 лв.нови [re: roostercocks]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано21.10.09 23:39



Няма такова нещо,най обикновен смс си е и изобщо няма некст и подобни автоматични глупости.

Редактирано от DTMF на 21.10.09 23:40.



Тема Re: изнудване за 1.20 лв. [re: питaщ]  
Автор qwe222 ()
Публикувано22.10.09 16:42



Е лошото е че като пратиш Стоп ще се откажеш от точно тази игра, после ще завалят останалите спамчета ...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.