Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 01.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема iPhoneнови  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано08.02.09 06:01



очаква се от март тази година, Глобул да предлага iPhone... аз не разбирам с какво е по-добър/особен този телефон...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от roostercocks на 08.02.09 06:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от roostercocks на 08.02.09 06:09.



Тема Re: iPhoneнови [re: roostercocks]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано08.02.09 09:41



България все още липсва в електронния магазин iTunes, така че най-вероятно ще е някоя шмекерия (типична за оператора).

Think Positive !


Тема Re: iPhoneнови [re: roostercocks]  
Автор cyg (<>)
Публикувано08.02.09 10:57



Откъде имаш това инфо? Спомням си как преди година Водния дух се кълнеше, че БТК ще продава този телефон.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: iPhoneнови [re: cyg]  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано08.02.09 11:05



Е аз не се кълна, не обещавам, не убеждавам и т.н... просто дочух такива неща...
пък ми е интересно какво толкова има този iPhone...



Тема Re: iPhoneнови [re: roostercocks]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано09.02.09 08:21



iPhone е играчка, която струва много пари дори в САЩ.
Някой ми беше разправял, че в Европа вече ги давали по 1 евро, но без да уточни при какви условия става това..

Та, зетко имаше 16 GB iphone. Има всичко де що се сетиш - няма смисъл да изброявам екстрите. За мен голямато му предимство е големият дисплей. Имам слабост към такъв тип телефони.

Помня, че бая зор видя, докато го подкара с българиските оператори. Накакъв turbo SIM купува. То бяха чудесии, бяха проблеми. Беше включил без да иска някакъв live update и това му докара още куп главоболия с преинсталация на системата. Не мога точно да обясня какво се случи, но все едно още един компютър да си имаш вкъщи



И накрая го продаде...



Тема Re: iPhoneнови [re: roostercocks]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано21.02.09 23:39



Браво на "Глобул"! Все по-симпатични ми стават - взех си една служителска карта, само за 6 лв. месечно говоря неограничено с всички от една от най-големите групи в България.
Дано само да пуснат телефона както в САЩ и останалите страни, където се предлага официално - за 200 долара и с тарифен план, включващ неограничен по трафик мобилен интернет през оператора.



Тема Re: iPhoneнови [re: Boдeндyx®]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано22.02.09 05:14



200 долара и план с неограничен трафик, ама месечния ти абонамент е около 100 (сто) лева, с договор за 2 години.



Тема Re: iPhone [re: deadreckoning]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано22.02.09 07:25



Е, и какъв е проблема? Мога да си го позволя

Освен това корпоративната програма, на която съм в момента, за 25 лв. месечно предлага неограничени разговори в групата, 70 минути към всички мрежи, 50 минути само към "Глобул", таксуване 30/1 и след първата година - 10 % отстъпка от таксата и 15 % отстъпка от сметката. Ако пуснат "Айфон" с такса за неограничения интернет от 60 лв. месечно - оставам само на "Глобул" и "Тънка" плюс смс пакет на "Вивател"



Тема Re: iPhoneнови [re: deadreckoning]  
Автор cyg (<>)
Публикувано09.03.09 21:37



ама месечния ти абонамент е около 100 (сто) лева

В Македония при абонамет около 110 лв телефончето е 3 ст.





Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: iPhoneнови [re: cyg]  
Автор pegasus® (:))
Публикувано09.03.09 22:00



110 лв. * 24 мес. = 2640 лв. за двете години договор. Така, че парите ги надвзимат при всички положения, а 3-те ст. са ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.