Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 03.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема юруш на мерцедесите ))нови  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано25.10.08 16:23



Една интересна статия





Тема Re: юруш на мерцедесите ))нови [re: DTMF]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.12.08 11:48



Не ми е ясно как се прави сметка за 1000 лв.,понеже има лимит и ако го преминеш и не платиш веднага те изключват.А лимитите са доста по-малки.
Иначе за баламите и тарикатите е ясно.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: юруш на мерцедесите ))нови [re: Xoлдън]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано19.12.08 22:32



много лесно, като внасяш всеки път някаква сума така че да си под кредитния лимит, може да вложиш в пирамидата и няколко хиляди ,при добро желание





Тема Re: юруш на мерцедесите ))нови [re: Xoлдън]  
Автор Чo :) (търси Дипл. раб)
Публикувано20.12.08 00:33



Сметката при post-paid не се изчислява и сравнява с лимита в реално време. "Забавянето" се влияе от натоваренстта.



Тема Re: юруш на мерцедесите )) [re: Xoлдън]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.12.08 00:21



На времето правехме някакви опити с Турая - та имахме няколко СИМ карти - една от които предплатена.
Та при тези опити поради някакъв бъг, блъвнахме от картата наистина много СМСи и надхвърлихме парите в картата с около 50 $.

Bеer? Mоre?




Тема Re: юруш на мерцедесите ))нови [re: DTMF]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано24.12.08 15:28



не им ща мерецедеса, после кой ще му плаща данъка, винетката, застраховката, бензина...
а колкото до хазарта - явно добре се печели щом по К1, БТВ и Нова между 18 и 19 има игри, направо ми е втръснало
и как има балъци да се набутват с по 10 и повече лева за смс-и, тези хора нямат грам мозък



Тема Re: юруш на мерцедесите ))нови [re: Пeтъp_]  
Автор cyg (<>)
Публикувано24.12.08 18:19



тези хора нямат грам мозък

Беднотия, простотия...

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: юруш на мерцедесите ))нови [re: Пeтъp_]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано24.12.08 19:44



И 2 лв не съм им дал с смс-и, винаги съм казвал че за същите 2лв е по-добре да пуснеш няколко колконки тото, и шанса да спечелиш нещо е много по голям



Тема Re: юруш на мерцедесите ))нови [re: DTMF]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.12.08 18:59



Е от тото аз поне съм печелил - така де по нещо.
Веднъж даже уцелих и 6тица, ама в два фиша



Bеer? Mоre?



Тема Re: юруш на мерцедесите ))нови [re: bira_more]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано27.12.08 16:49



През януари 2001 Мтел също имаха подобен бъг за предплатените. Когато ти оставаше сметка под 3 лева, при всяко набиране на номер женският глас съобщаваше; "Имате еди си колко лева и толкова стотинки остатък, моля презаредете". След това набираш собствения си номер, телефона ти започва да звъни, вдигаш сам на себе си и стой та гледай...

Номера не важеше за изпращане на смс-и, а само за обаждания, при това, в рамките на останалата в баланса сума. Тоест ако имаш останали 2,80 имаш грубо 2 мин и половина(лев и нещо беше на минута за предплатените). Ако надвишиш - системата те прекъсваше и те таксуваше, ако затвориш по-рано имаш същата сума в сметката си и можеш да звъниш неограничен брой пъти, по 2 мин и половина до който си пожелаеш. Усетиха се доста късно към края на април-май, когато започнаха да изключват картите или просто един ден осъмваш с баланс: "Имате сметка МИНУС еди си колко лева и еди си колко стотинки". Аз бях на минус 30 лева и нещо. Познайте какво се случи с картата






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.