Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Опреснете си тарифните планове за бизнеса!нови  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано22.05.08 16:19



Колко време трябва да чакам,за да ми предложат изгоден тарифен план за малки фирми? М-тел си актуализира тарифите.Вивател пусна разни златни , сребърни и платинени.А при Глобул заслужаваш внимание само ако имаш над 11 или над 21 карти.Аз съм с 4 карти и само глупавия Флекси+ предлагат с 80 минути и 60 сек тарифиране за 26лв.А съм абонат от 6 години.И постояянно всяка година звънят и ме канят да подписвам наново и като отида-все тоя Флекси или Флакси+ предлагат със стандартните условия.Само картата 2в1 ме задържа още,но се надявам и другите скоро да я пуснат,за да се портирам нанякъде!

Редактирано от PRlNCEZANDOR на 22.05.08 16:20.



Тема Re: Опреснете си тарифните планове за бизнеса!нови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор ДpeбeнTapиkaт (непознат )
Публикувано23.05.08 18:09



Ами то отдавна има подходящ план за малка фирма с 4 карти, ама кой да гледа? Може би за да го забалежиш, трябваше да сложат голям банер на заглавната страница на сайта на GloBul, където да примигва надпис с големи букви гласящ "Тарифен план за малки фирми с до 4 карти".

Планът се казва

. Месечната ти такса е едва 5 лева, в която са включени 100 минути до 3 номера от мрежата на GloBul (демек може да са останалите три номера от фирмата ти). След това минутата ти е по 0.11 лв.

Така че преди да упрекнеш този или онзи се замисли дали пък проблема не е в теб самия както във случая.



Тема Re: Опреснете си тарифните планове за бизнеса!нови [re: ДpeбeнTapиkaт]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано24.05.08 19:22



Това което си ми написал го зная.Ползвам карта 2в1.Личната ми линия е Смарт Груп.Ще я мина скоро на Глобул Национал 100+ пакета от 50мин фиксирани за 5лв.И така ще плащам 35лева за 300+100+50 минути,което е добре.
Искам обаче фирмената линия да има поне 100 минути към всички за тези 26лв които плащам сега за 80минути и да говори към целия Глобул после на 12ст както сега.Но да вдигнат броя на включените минути от 80 както е сега поне на 100.Щото и без това 60сек. тарифиране доста оскъпява-най-вече заради скапаните гласови пощи по подразбиране включени на Мтел и Вивател.



Тема Re: Опреснете си тарифните планове за бизнеса!нови [re: ДpeбeнTapиkaт]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано30.05.08 00:17



хихик,страшен бизнес план си предложил- 5 лв за 100 мин. до три номера. Даже и за фирма продаваща слънчоглед на дребно е смешно





Тема Re: Опреснете си тарифните планове за бизнеса!нови [re: DTMF]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано03.07.08 19:15



Айде,бе тиквеници от Глобул! Вивател дава за 28лева 180 минути към всички мрежи,вие давате за същите пари 80.Таксуването им е на 30секунди,при вас е на 60.Не стига това,ами там разговорите в бизнес група са без пари,а вие давате само 300мин.Докога смятате,че ще стоя при вас.Има и преносимост!



Тема Re: Опреснете си тарифните планове за бизнеса!нови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано04.07.08 00:05



Докато има мазохисти,ще има такива планове при глобул и мтел


Ти от кои си?

Редактирано от DTMF на 04.07.08 00:07.



Тема Re: Опреснете си тарифните планове за бизнеса!нови [re: DTMF]  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано04.07.08 00:38



Вие наистина ли вярвате, че дебилите от маркетинговите отдели на мобилните оператори четат форумите?



Тема Re: Опреснете си тарифните планове за бизнеса!нови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор Mинaвaщ ® (мозъчноувреден)
Публикувано04.07.08 19:02



ми бегай бе цървулко, бегай.
ти си точния таргет за вива, глобул няма нужда от евтинджос пеизани кат теб



Тема Re: Опреснете си тарифните планове за бизнеса!нови [re: DTMF]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано04.07.08 22:01



Глупост след глупост...стига хаби мастилото си да пишеш!! Мислех, че си някой интелигентен ама...уви зациклил си на едно място и няма мърдане!! Пак ще ти кажа Вивател никога няма да достигнат нивата на М - Тел и Глобул дори и да се съдерат няма начин!! Тези тарифни бизнес планове другите 2 мобилни оператори ги имат още да са сънували името Вивателн нейните управници...ме всичко което го пише по книгите е истина брат ми...така че!! Хайде не пиши такива глупости!! Точно М - Тел и Глобул са имали тарифни планове за бизнес абонати да се говори между номерата в групата абсолютно безплатно и с минимални разходи за такса и разговори към другите оператори!!

Само глупости се пишат из клубовете тука...

България над всичко

Тема Re: Опреснете си тарифните планове за бизнеса!нови [re: immortal_bg]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано05.07.08 00:30



Бравос,и аз ви имах за по интелигентни хора, но явно освен Глобул или Мтел друго не сте чували ..като коне с капаци


Един средноинтелигентен човек би трябвало сам да може да си прави сметка

Редактирано от DTMF на 05.07.08 00:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.