Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 21.09.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема Само за СВМ служители...Да внимавате от...нови  
Автор se_k8OOi (непознат )
Публикувано14.06.08 09:13



Ако сте служител на СВМ и:
- искате да въртите афери с колеги/колежки,
- не сте доволни от Компанията и си търсите нова работа,
- имате частен бизнес,
- или чисто и просто не желаете да се бъркат в линият ви животр или в този на роднини/познатите ви
Тогава, вземете си предплатена СИМ карта на ДРУГ оператор и не казвайте на никой от СВМ за номерът ви! Ще попитате "защо?", отговорът е лесен...Защото в ИТ има Head, с много свободно време през деня (с инициали Ив. Вак.), чието основно занимание е да следи по данните за разговорите (по-известни като CDR-и) кой с кого, къде и какво... Как Head-ка от ИТ излиза с Senior от ИТ, къде ходят вечер, в едни и същи GSM клетки ли са им апаратите...и т.н. и т.н. И след това се пускат в пространството какви ли не компромати, базирани на един-два разговора на прегрешилите лица

Така че, колеги, пазете се от правещите ви се на приятели, защото в СВМ няма такова понятие
"Колкото една лъжа е по-голяма, толкова по-вероятно е хората да и повярват!" А. Хитлер



Тема Re: Само за СВМ служители...Да внимавате от... [re: se_k8OOi]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано14.06.08 09:40



Сега всички служители на СВМ ползващи SE K800i моментално да си сменят модела на телефоните.



Аман от параноици.

Аз пък в работата си съм обявил номерата на всичките си телефони. Комуто е скучно - нека се забавлява. Не ми пречи.



Тема ха ха ханови [re: se_k8OOi]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано14.06.08 17:04



Ами моя телефон е на подслушване от как го имам и не ми пука... Трябва да се добави също че може да се следят и подслушват разговорите от самия апарат дори и да си сменил картата.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Само за СВМ служители...Да внимавате от...нови [re: se_k8OOi]  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано15.06.08 09:09



К'во ти пука? Ти нали помпаш колежката :) хеда нека завижда :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.