Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Без Покритие в Кауфланд- АБСУРДНО  
Автор symbian (THE BOSS)
Публикувано12.06.08 19:53



За кой ли път, Глобул отново са на дъното. В новия Кауфланд на ул Скопие Глобул нямат покритие, за разлика от Мтел и Вивател. Дори при ръчно търсене телефонът открива сам мрежите на чуждите оператори. В магазинът на Интърнити - офицален предсавител също не бяха учудени, даже казаха, че така е и в другите магазини на Кауфланд. Да не говорим, че в продължение на около 2 часа изпуснах голямо количество важни разговори. Добре, че имам и Мтелска карта. Ехх тия Глобул, АМАТЬОРИ :DDD

http://symbianstuff.data.bg



Тема Re: Без Покритие в Кауфланд- АБСУРДНОнови [re: symbian]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано13.06.08 08:37



в интерес на истината, вчера бях в извън населено място, където нито вивател, нито ментел имаха покритие. телефонът ми намираше единствено глобул.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Без Покритие в Кауфланд- АБСУРДНОнови [re: StefanPan]  
Автор TRACKER (непознат)
Публикувано13.06.08 14:45



в пикадилито в Бургас също се губи от време на време, а за 3G-то да не говорим, че никакво го няма...





Тема Re: Без Покритие в Кауфланд- АБСУРДНОнови [re: TRACKER]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано13.06.08 15:10



то и на вивател го нема никакво. в Русе съм го пробвал.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Без Покритие в Кауфланд- АБСУРДНОнови [re: StefanPan]  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано13.06.08 22:56



В нито един от магазините на Кауфланд няма покритие на глобул... Но мен не ме интересува, защото не пазарувам в кауфланд, във фантастико обаче пазарувам! Искам да споделя, че във магазин фантастико (в Младост 4) има места на които се губи глобулското покритие. Особено важно в моя случай е, че няма обхват до витрината със замразени пилета (от страната на сиренето и кашкавала)! Това според мен, е една от най-големите издънки на глобул за последните 4-5 години... Недопустимо е, да съм решил да си купя сиренце и пиленце и да нямам обхват! Понякога се случва да избирам пиле с часове! Знаете ли какво е неудобството, когато се опитваш да обясниш на чуждестранните си бизнеспартньорим че не сте успяли да финализирате сделка за милиони марки, защото тъпите глобул нямат обхват до щанда за пилета! Ще си взема карти и на другите 2 оператора и ако открия такава точка, в която и 3те гсм оператора да нямат обхват, крехкия ми мозък няма да издържи на напрежението предизвикано от тази така безумна и абсурдна ситуация и ще се пръсне!



Тема Re: Без Покритие в Кауфланд- АБСУРДНОнови [re: roostercocks]  
Автор 5rov ()
Публикувано14.06.08 11:19





Браво, много хубаво си иронизирал… Абе, тоз народ се забрави...минута не може да живее без клетъчен телефон...



Тема Re: Без Покритие в Кауфланд- АБСУРДНОнови [re: symbian]  
Автор Voda123 (непознат )
Публикувано14.06.08 21:03



Че и в Метро няма - супер малко тишина



Тема Re: Без Покритие в Кауфланд- АБСУРДНОнови [re: roostercocks]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.06.08 21:05





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Без Покритие в Кауфланд- АБСУРДНОнови [re: Voda123]  
Автор roostercocks (halfbaked)
Публикувано15.06.08 08:55



Толкова много телефонни разговори провеждам през работния ден, че първото нещо което правя след края му, е да включа whitelist/blacklist.
Доколкото си спомням, преди няколко години, разговорите бяха по левче минутата. Тогава повечето хора, които имаха GSM, го използваха за да "клипват" на половинката - показвайки и ,с този си жест, колко много я обичат. В момента, същите тези "клипари" не могат да си купят килограм домати ако нямат обхват! Друго си е, да включиш високоговорителя, да чукнеш с кокълче по динята, баба ти от отсрещната страна да чуе почукването в своята bluetooth слушалка и да прецени дали въпросната диня е узряла! Ама бабата е хитра, защото е гледала клипчетата в "ютюб" http://youtube.com/watch?v=kAd0aWxs7kQ и ползва хендсфрии за да не се облъчва :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.