Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема Няма вече допълнителни минути по програма Заедно?!нови  
Автор CЛЪHЧOГЛEД/onemanshow/ (мъж на 33)
Публикувано09.05.08 21:38



Бях и още съм на абонаментна програма Глобул 10. По по програма Заедно получих 10 допълнителни минути към всички мрежи в този абонаментен план, след като измина една година и бях лоялен криент. След като ми изтече договора, не го преподнових и продължих на същите условия. Допреди месец от Глобул ми предлагаха да си преподновя договора при същите условия 10 минути разговори към всички оператори и 10 допълнителни минути отново към всички оператори по програма Заедно или да подпиша договор Глобул 30, при който ще получа по програма Заедно още 15 минути към всички оператори.
Днес се свързах с оператор на Глобул, за да попитам колко допълнителни минути ще получа, ако се абонирам за План Globul National 50, операторът ми обясни, че отскоро програма Заедно не съществувала и че не само че няма да получа допълнителни минути,ако се абонирам за тази програма, но даже вече не предлагали и допълнителни минути, които ми предлагаха при договор за програма Глобул 10 или Глобул 30.
Възможно ли е това или служителят не ме е разбрал?



Редактирано от CЛЪHЧOГЛEД/onemanshow/ на 09.05.08 21:42.



Тема Re: Няма вече допълнителни минути по програма Заедно?!нови [re: CЛЪHЧOГЛEД/onemansho]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано10.05.08 11:11



Ако е вярно прехвърли се към някой от конкурентните оператори като си запазиш номера





Тема Re: Няма вече допълнителни минути по програма Заеднови [re: cтpaннa птицa]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 15:48



вярно е, програмите с пакети минути вече не получават бонус при преподписване на договора, може да се абонираш за нешънъл 50 или 100



Тема Re: Няма вече допълнителни минути по програма Заеднови [re: da]  
Автор CЛЪHЧOГЛEД/onemanshow/ (мъж на 33)
Публикувано10.05.08 16:10



Едва ли, след като ми обясниха, че и на National 50 и на National 100 да премина, нищо допълнително няма да получа като минути, а и не виждам смисъл за мене от тях.



Тема Re: Няма вече допълнителни минути по програма Заед [re: CЛЪHЧOГЛEД/onemansho]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано11.05.08 21:06



ето за това е чудесно да се махнеш вече от Глобул и да запазиш номера си на Прима - чат пат ако някой се сети да ти се обади на този номер




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.