Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема смс-чета си разцъкваменови  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.03.08 03:36



Тъййййй.
Джиткам си вчера с колицата насам-натъй,и нещеш ли-звъни ми щерката


-Тате-вика-какво означава това?
Изпратил съм и бил 6 смс-а
кви щуротии разправяш бе щерке-викам аз- и затварям.Гледам си в тел. в изходящи-6 изпратени съобщения до дъщеря ми за една минута.Всичките празни и със затворено пликче.Тя като ги отваряла и показвало че съобщенията не могат да се прочетат.

Сега да подчертая че телефоните ми си седят на дясната седалка докато карам и вероятността някой да е натискал копчета по телефоните е нулева.

Не се обадих на оператор защото знаех че ще ми раздъвчат сополи а и нямам никакво време и желание да слушам простотии.Ще изчакам да дойде фактурката да видим как са ми таксували поредната си измекярщина.
6 смс-са около лев.Няма да обеднея но стават вече смешни с подобни напъни да си запълват дупките.

Мога да устоя на всичко ,освен на изкушението

Тема Re: смс-чета си разцъкваменови [re: *Плaмeн*]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано28.03.08 08:30



Случва се с някои "отключени" Нокии.

Think Positive !


Тема Re: смс-чета си разцъкваменови [re: Coтko]  
Автор cyg (<>)
Публикувано28.03.08 08:44



Да се радва човека, че не са изпратени някъде в чужбина или пък не се е свързал с чужд номер за CSD-връзка, каквито случай имаше с някои брандирани телефони.



Тема Re: смс-чета си разцъкваменови [re: *Плaмeн*]  
АвторПocтpaдaвш (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 11:37



И на мене ми подадоха същия чеп, само че от по-големия брат на злодея Глобил - Ментел. Въпросното чудо на техниката се нарича Водафон 225 и се дава за радост на потребителя само срещу 19.90. Явно обаче от Ментел добре са си направили сметката и са взели мерки да си поизбият парите в процеса на експлоатация на устройството. Та при мене, братко, нямаше 5-6. Под 15 не изпращаше наведнъж. Накрая му изтрих номера на СМС-центъра и проблемите се решиха - радикално. Ха сега - кой ще ми каже - как може да си потърси правата потребителят в Бг. Никак, нали :))))



Тема Re: смс-чета си разцъкваменови [re: Пocтpaдaвш]  
Авторoпepaтop (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 20:36



вижте си първо проблемите в телефона и след това обвинявайте операторите. те не са виновни, че вие ползвате скапани телефони



Тема Re: смс-чета си разцъкваменови [re: oпepaтop]  
АвторПocтpaдaвш (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 20:55



А кой ми е пробутал този телефон? Става въпрос за телефон на 1-2 месеца! Дори си мисля, че нарочно част от телефоните се продават дефектни, без да изпадам в крайности де :))



Тема Re: смс-чета си разцъкваменови [re: oпepaтop]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.03.08 21:55



ей,ей,ей...я са дръж малко.



Телефона няма и 4 месеца.И сега ми е чудно какъв ще да е тоя проблем че праща еднократно няколко смс.Ако е дефектирал нещо,не би ли трябвало постоянно да го прави???

Мога да устоя на всичко ,освен на изкушението

Тема Re: смс-чета си разцъкваме [re: *Плaмeн*]  
Автор Sebun (непознат)
Публикувано28.03.08 23:16



Случайно да е Нокиа и да е пратил смс-ите на първият контакт в адрес бука ?



Тема Re: смс-чета си разцъкваме [re: *Плaмeн*]  
Автор imei (новак)
Публикувано29.03.08 00:41



Не съм медиум, но предполагам че дъщеря ви се казва Анна, Ани, Албена, Ася или т.н. име с А и е първият номер в телефонният указател. Това е проблем, който съвсем не се отнася само към Нокия. За първи път се проявява при Сименс, след това SE и в последствие при останалите марки. Изказвания от типа, че някой от операторите ви "набутва" умишлено е нелепо. Правилното в случая според мен е да се отиде в сервиз или в магазина, от който е закупен телефона. След диагноза "изпраща сам" се иска писмено становище, което се праща по факс, ако се наложи и си искате възстановяване на сумата от оператора, ако сте купили от него телефона. Ако не сте го купили от представителен магазин на оператора, чиято мрежа ползвате, си налейте чаша студена вода за собствена сметка. След което ако имате още сили за разправия, се отбийте до бакалията, от която сте закупили "бижуто" и направете там един скандал - може пък и някой там да се поизчерви. Това е реалността, това трябва да направите щете-нещете. Ако не ви се занимава, ще продължавате да си драскате безполезни неща по форумите. И запомнете, че никой от трите оператора няма да ви продаде умишлено телефон, който впоследствие ще се развали - защото това струва много скъпо на самият оператор.

Уморих се от седене, че земем да легнем.


Тема Re: смс-чета си разцъкваме [re: imei]  
Автор roostercocks (мързел)
Публикувано29.03.08 12:52



Има и друг проблем при Нокия, когато изпратено вече съобщение "зацикли" в "outbox". Това е софтуерен проблем на телефона.Може да се изпраща с дни. Докато не обърнеш внимание на стрелката горе в дясно на дисплея...

Редактирано от roostercocks на 29.03.08 14:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.