Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 16.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 50 мин към бтк за 5 леванови  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано27.04.08 16:57



Сега го забелязах това в сайта им, не е никак зле. :) Имам един телефон на план Мтел Фикс, май скоро Мтел ще загуби още 1 абонат.





Тема Re: 50 мин към бтк за 5 леванови [re: :)]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 17:28



Ще спестяваш по 2 лева на месец нали, никак не е малко. Колко си жалък драги ми смехурко. А и такива примоции ще има през 3 месеца. Сега GloBul предлагат за 5 лева 50 минути към БТЛ, след някой друг месец и Mtel ще предложат същата оферта под друго име.



Тема Re: 50 мин към бтк за 5 леванови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 18:10



Не, просто по нова година реших да пренасоча плащанията от едни измамници - бтк, към други - ментел, отчитайки факта, че мога да си намаля таксата на телефона вкъщи наполовина (и без това не го използвам, но го държа, защото бтк ме принуждава да го плащам, за да имам интернет), като разликата да давам на ментел, като се имаше предвид факта, че можех да взема и телефон за 20 лева при абонамент за ментел фикс. Иначе съм абонат на глобул от 4-5 години - горе долу тогава рещих да изхвърля най-после примата. Та, просто така ще ми е по-удобно с един телефон, без това повечето ми приятели с годините минаха на глобул. Освен това в изминалите месеци в които съм абонат на ментел отново установих с голяма доза съжаление, че човек с тях не трябва да си има работа. Но това е друга тема.





Тема Re: 50 мин към бтк за 5 лева [re: :)]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано03.05.08 15:37



Идвай да се присъединиш към голямото семейство на Вивател.
Особена кирия е да ползваш бизнес плановете - при десет карти ти отпускат бюджет 300 лева, пък ти го прави каквото си искаш - ако искаш купувай телефони, ако искаш - взимаш ги кеш, ако искаш не плащаш такси определен период ...





Тема Re: 50 мин към бтк за 5 леванови [re: :)]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано12.05.08 03:44



много е зле даже,други за 5 лв дават 200 минути до цялата мрежа и бтк,а после по 100 мин





Тема Re: 50 мин към бтк за 5 леванови [re: DTMF]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 08:21



Кой дава 200 минути към БТК за 5 лева?



Тема Re: 50 мин към бтк за 5 леванови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано12.05.08 12:35



към вива и бтк






Тема Re: 50 мин към бтк за 5 леванови [re: DTMF]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 13:54



Пише 100 минути, какви 200 бълнуваш? 200 са само за първите три месеца, колкото да клъвнат такива баламурници като теб.



Тема Re: 50 мин към бтк за 5 леванови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 14:15



ха ха,само баламурник може да избере офертата на глобул. 100 винаги е повече от 50



Тема Re: 50 мин към бтк за 5 леванови [re: DTMF]  
Автор immortal_bg (Българин)
Публикувано12.05.08 17:13



Брат колко ти дават да рекламираш?!?! Но май не си научил да правиш реклама защото една реклама вместо да дотяга на човек тя му доставя удоволствие да я гледа и да използва дадетната услуга ли или предмет според зависи!! Да ти работеше към БТК и така...но стига стана банален моля те!! Остани си със здраве нищо лично!! А впрочем преведи ми това DTMF какво означава?!?! В моторолите го има като кратко и дълго?!?! Поздрави!!

България над всичко



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.