Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 16.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема GLOBUL National 100нови  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.04.08 09:12



От утре 30.04.2008г. стартира нова post paid програма GLOBUL National 100 . Новата програма е подобна на стартиралата на 17.04.2008 Globul National 50 , но с повече минути за post paid абонатите с по-голямо потребление .
· 100 безплатни минути към всички национални мрежи всеки месец до края на договора
· 300 безплатни минути към номерата от групата За приятели всеки месец до края на договора
· 10 GLOBUL номера в групата За приятели
· 29,90 лв. месечен абонамент:
· 0,32 лв. на минута към всички национални мобилни и фиксирани мрежи след безплатните минути
· 0,10 лв. на минута към групата За приятели след безплатните минути


Няма го още на сайта, взех го от



П.П
Появи се и на

Редактирано от cyg на 30.04.08 12:28.



Тема Re: GLOBUL National 100нови [re: cyg]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 15:55



Кое им е безплатното на минутите, че не разбрах???
Месечна такса 30 кинта, а пък цената на минутата като на предплатен пакет.
Какъв ми е келипира да давам 30 лв на месец? Айде нема нужда, ще си говоря от b-connect или priMa.



Тема Re: GLOBUL National 100нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор switchfoot (непознат )
Публикувано30.04.08 16:08



Е това е безобразие! На какво прилича тази такса от 30 лв. ? И ако случайно прегрешиш да звъннеш на няколко не-глобулски номера, 40-50 лв. примерно ;) Как ви звучи?
Вярно е,че за много хора такива сметки са ежемесечие,а за други са мечта* толкова много разговарят,че просто такива числа трудно биха постигнали, но тук става въпрос за масовия потребител, който освен сметката си за телефона плаща още редица други, посещава умерено магазина. Срамота!

Редактирано от switchfoot на 30.04.08 16:10.



Тема Re: GLOBUL National 100нови [re: cyg]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 17:15



Ей, не щат и не щат да отхлабят примката - и едните, и другите, че и третите. Все около тези 30 ст на минута се въртят цените, и това е истинско безобразие.



Тема Re: GLOBUL National 100нови [re: Xм]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.04.08 17:52



Xм: Все около тези 30 ст на минута се въртят цените
Зависи от потреблението, аз говоря за по-малко от 20 ст.

Дpeбeн Tapиkaт: цената на минутата като на предплатен пакет.
Нима? Кой е този предплатен пакет? Или смяташ че 100 мин за 2 лева с един номер е върха на сладоледа? С тази тарифа стигаш до 7.5 ст/мин, ако искаш...

switchfoot : ако случайно прегрешиш да звъннеш на няколко не-глобулски номера
100-те минути са към всички, за да стигнеш 40-50 лв трябва да изговориш допълнително 30-60 мин.



Тема Re: GLOBUL National 100нови [re: cyg]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 18:20



Ами примерно пакета FROG е за 0.34 лв/минута. На Mtel пакета ПРОЛЕТ е пак с някаква такава цена на минута. Хич да не е абонаментните планове с 5 лева месечна такса също са с такива цени. Ама да давам аз 30 лв месечна такса и минутата да ми е 0.32 лв е безобразие. Ами няма да им се вържа. Жалкото е, че им е безразлично.



Тема Re: GLOBUL National 100нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.04.08 19:18



Май говориш без да мислиш, за 30 лв получаваш 100+300 мин. Нужно ли е да ти смятам цената на минута? Дори ако говориш само в жабешката мрежа, може да свалиш цената до 9 ст/мин. Разбира се, ако минутите и парите са ти много, стоиш си на предплатена, Жаба или нещо друго, както ти е изгодно. Не знам защо очакваш някаква фрапираща разлика.

Редактирано от cyg на 30.04.08 19:19.



Тема Re: GLOBUL National 100нови [re: cyg]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 20:51



Те тези 100 минути + още 300 са си безплатни - те са го написали ясно хората черно на бяло. Но къде отиват тези 30 лв и защо по дяволите да ги давам, като цената на минута ми е като на предплатен пакет.

Недей да ми разделяш 30-те лева на 400 минути, защото вобще не е сигурно, че ще изговоря 400 минути, а не 256 да речем. Нека да свалят цената на минута, а не да ме задължават да предплатя някакви минути, които я ги изговоря за един месец, я не. Аз като съм на предплатен пакет плащам толкова, колкото изговоря. Този месец изговоря 40 минути, плащам 40 минути, другия месец изговоря 15 минути, плащам 15 минути. Така че тези евтините номера при мен нема да минат.



Тема Re: GLOBUL National 100нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.04.08 21:33



Аз съм ти посочил най-ниската цена която можеш да постигнеш, пък ти говори колкото искаш.


Нека да свалят цената на минута
Защо, защото на мен и на теб ще им бъде изгодно? Ех, мечти-и... Офертите общо взето слабо се различават и номера е да намериш най-подходящата за теб.



Тема Re: GLOBUL National 100нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано30.04.08 23:39



Като за Глобул не е съвсем зле,реално минутата в пакета е 30 ст( онези в групата не ги смятам понеже са до малко номера). А ако човек наистина иска да говори ,ще си взема златна или платинена от вивател където минутата е 22 или 19 ст до всички






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.