Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема въпрос относно ФРОГ  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 20:40



здравейте !

предстои ми пътуване до Гърция за няколко дни и искам да ви попитам знае ли някой какви са цените на роуминга към БГ ?? ще бъда с карта на ФРОГ , интересуват ме конкрретно цените от нея към стационарни телефони в БГ и към мрежата на мтел най - вече .

благодаря ви !



Тема Re: въпрос относно ФРОГнови [re: въпpoc]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано24.04.08 11:54



Жабките в роуминг май могат само да получават обаждания и пращат СМС-и


Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема Re: въпрос относно ФРОГнови [re: Cherniq]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 14:01



да. само приемат обаждания. а не могат да избират.



Тема Re: въпрос относно ФРОГнови [re: misho]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 21:45



еее каква е тая тъпотия ???? как така няма да мога да избирам ?????????? още повече че ще съм в Гърция и то в мрежата на OTE , които нали са част от КОСМОТЕ , както и ФРОГ ??? и за да звънна до БГ трябва да си копувам тамошен ФРОГ ли?

къде го пиши това нещо, кажете ми , защото заминавам след седмица и трябва да знам със сигурност !!!!



Тема Re: въпрос относно ФРОГнови [re: misho]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 21:52



а с други предплатени карти ще може ли да се звъни тогава ? например с прима , би - конект или вивателска предплатена ?



Тема Re: въпрос относно ФРОГнови [re: въпpoc]  
Авторoтroвop (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 07:35



сама си си отговорила- най-евтино ще ти е да си купиш тамошния FROG (роуминга те товари във всички случаи). Руса ли си

?



Тема Re: въпрос относно ФРОГнови [re: oтroвop]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 10:38



аз съм М , а това че ти си гей не ме интересува !



Тема Re: въпрос относно ФРОГнови [re: въпpoc]  
Авторroaming (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 13:55



Здравей! Преди няколко дни бях в Гърция и имах със себе си предплатени карти на всичките български оператори. С Глобул наистина не може да се избира, дори да си в мрежата на Cosmote. С Mtel имах изходящи разговори в мрежата на Vodafone и Wind, а с Вивател- само в Wind (във Vodafone регистрацията беше невъзможна). Много бях доволен от качеството на роуминга- разговорите бяха, както в България. Не знам дали е по-изгодно да си взимаш места карта освен ако няма да стоиш повече време там. Иначе цена на изхосящ разговор до България от 1.15 лв/мин ми се вижда доста приемлива. Успех!



Тема Re: въпрос относно ФРОГнови [re: въпpoc]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 15:00



www.frog.bg



Тема Re: въпрос относно ФРОГнови [re: roaming]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 18:23



много ти благодаря , приятелю ,за изчерпателния отговор !!!

аз също проучих по сайтовете на моб. оператори за роуминга и в крайна сметка наистина само Глобул ( вкл. FROG ) не предлагат роуминг за предплатените си карти - т. е. не предлагат ИЗХОДЯЩИ разговори , което наистина е много озадачаващо ?!! ако съм с Прима или предплатена на Вивател - мога да инициирам ИЗХОДЯЩИ разговори . цената от 1.15 лв за минута също е удовлетворяваща - става на въпрос за 3 - 4 дни в Гърция и за по 1 - 2 обаждания на ден в рамките на 2 - 3 мин. имам една стара Прима , сега ще видя дали е активна и ако е ще я заредя с 30 лв - мисля че ще ми стигнат !

успех и на тебе !!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.