Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 11.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Запитване за помощнови  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано15.03.08 09:04



Здравейте,
Може би някой да ми помогне, моля?
Купих си промоционален телефон "Самсунг" и компютъра ме не го разпознава.
С инсталиран Microsoft Windows XP съм и ми иска WMC ACM 1.0 App.
Молбата ми е може ли някой да ми покаже откъде мога да си дръпна това нещо безплатно и как точно да го изтегля?
Глобул няма ли такива неща за потребителите си, като ни продава такива телефони и защо това не се урежда в магазините им? В началото отказах да си купя телефона без кабела за връзка с компютъра ми, магазинера ходи някъде в друг магазин и ми донесе кабел, който струваше 12 лв. допълнителна цена към телефона.
Благодаря ви!



Тема Re: Запитване за помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор n 1 (x)
Публикувано15.03.08 10:55





трябва да се регистрираш



не сложно да го напишеш това

а ако производителя не е сметнал за необходимо да включи в комплекта на телефона (може само за дадени партиди) даден аксесоар, откъде да ти го намери оператора/продавача - да го нарисува може би



Тема Re: Запитване за помощнови [re: n 1]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано19.03.08 10:15



Благодаря за инфото,
Е, искат ми пет долара, да ги дам ли?
Аз пък мисля, че глобул след като продава на клиентите си такива телефони, трябва да има лоялност и грижа за потребителите си и да им даде възможност да работят изцяло с предлаганите им телефони.
В офиса когато купувух телефона, нямаха и кабел за телефона към компютъра, та служителя прибяга до турската сергия да купи и ми го предложи, взех го въпреки високата цена, иначе няма никакъв проблем с 5те долара, ако ми ги бяха поискали в магазина на глобул.
Ако производителя не е сметнал за нужно нещо което ощетява клиентите на глобул, то глобул не трябва да предлага и продава на клиентите си такава стока и да се оправдава с производителя.
Така се прави в белите страни.
Можеш ли да ми предложиш нещо?

Редактирано от ПЪTниk на 19.03.08 10:18.



Тема Re: Запитване за помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор laureate (непознат)
Публикувано19.03.08 17:52



Какъв модел Samsung си си купил?



Тема Re: Запитване за помощнови [re: laureate]  
Автор roostercocks (мързел)
Публикувано19.03.08 18:16



вероятния отговор на ПЪТник-а съдейки по досегашните му изказвания: "черен, с капаче!" хахахаххахахахахах



Тема Re: Запитване за помощнови [re: laureate]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано19.03.08 19:07



WMC ACM 1.0 Това май търся, а самсунга е SGH - X820



Тема Re: Запитване за помощнови [re: roostercocks]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано19.03.08 19:08



Не ти е полезно да разсъждаваш, казвали ли са ти го до сега!





Тема Re: Запитване за помощнови [re: ПЪTниk]  
АвторBB (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 09:13



От кой магазин си го купил тоя телефон?
А по принцип операторът продава услуга(телефоните не са му приоритет и ако производителят не е включил аксесоар в комплекта, не мисля, че има оператор, който ще го доокомплектова само за да сме доволни- дори и в белите страни).
Имам дори съмнение, че не си го купил от представителен магазин, но това ти ще кажеш.
Иначе програми за Самсунг да намериш- мъка и много нерви(сайтовете са им под всякаква критика).
Не знам какви програми и за какво ти трябват, но пробвай





Тема Re: Запитване за помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор laureate (непознат)
Публикувано20.03.08 09:16



А защо просто не си купиш един Bluetooth за компютър....14.90 струва :) Ще си разрешиш проблема по генерално, струва ми се :)



Тема Re: Запитване за помощ [re: ПЪTниk]  
Автор horror ()
Публикувано20.03.08 10:00



Я, вземи пробвай със софтуера за твоя телефон от сайта на Самсунг. Би трябвало да стане. http://www.samsung.com/download/Model_Select.aspx?type=Mobile+Phone&typecode=18&subtype=Mobile+Phone&subtypecode=1805&model=SGH-E720&filetype=SW&language=

Error 113: Illegal operation. Brain not found. Process terminated.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.