Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мтел, Део, жабата и ние балъците  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 20:02



Здравейте, пускам тема тук и в клуб мтел. Да поясня, в момента съм абонат на Вивател. Но съм много възмутена. Току що гледах рекламата на мтел с Део и жабата, което за мен е явна гавра на Мтел за новата мрежа на Глобул. Не мога да приема, че сериозна фирма с големи претенции падна дотам, че за да набира абонати се подиграва с конкуренцията. /като си помисля как българина все още се подиграва на хората с увреждания, нищо не трябва да ме учудва/. Но мисля, че Глобул трябва да съди Мтел за подигравки с уронване доброто име на фирмата. А пък участието на Део не го коментирам. Не може само парите да са важни в този живот. Желая на Глобул само успехи.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: възмyтeнa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано06.03.08 20:51



...ще пробием няколко дупчици... Това е новата тенденция в мтелската реклама - антиреклама на конкуренцията.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: възмyтeнa]  
АвторГл (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 21:15



Явно ГлоБул наистина е голям проблем за МТел. След като им откраднаха 90% от абонаметните планове, стигнаха и до тази простотия. Нямам думи просто.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: възмyтeнa]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 21:20



Великолепна реклама! Браво на този,който я е направил...

Пада им се... да заблуждават потребителите с едни и същи неща в различна опаковка...мрежа в мрежата, дрън-дрън...всичко за повече пари...





Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: s.o.]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано06.03.08 21:37



Абе в случая е "присмял се Хърбел на Щърбел",защото и двете оферти са заблуждаващи и пълни с подводни камъни.
Не виждам реално кой би се възползвал и от двете.
Фрог е по добрия вариант,но пък с кого да си говориш в тая мрежичка.Че и номерата от Фрога не може да ги включиш в безплатните минути на Глобул,което си е меко казано тъпо.
А Мтел са си Мтел,десетки условия с малки букви,от които може да изтръпнеш.И пак за нови абонати,целта май е 6 милиона абоната за Великден и гръмки афиши от "най-големия" оператор в Бг.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: Kurti_vleze]  
Автор cyg (<>)
Публикувано06.03.08 21:45



с кого да си говориш в тая мрежичка. Така е, Вивател не е вече най-малкия GSM-оператор

.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: възмyтeнa]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано06.03.08 21:51



Не знам за другото, ама е сигурно, че Мтел много добре допринасят за популяризирането на Frog с тази тяхна реклама.





Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: Kurti_vleze]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 22:20



Повеже, няколко пъти ми отговаряш на постове, трябва да ти кажа, че с този ник, който си си сложил, прояваваш неуважение към участниците в клубовете...



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: PeterPan.]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 22:29



Може, но е гадно. Не си спомням за реклама, в която кока-кола се подиграва на пепси, карлзберг на стела артоа, пежо на ситроен. Една от най-добрите български фирми /все пак добре е да работиш там/ да използва такива методи.



Тема Re: Мтел, Део, жабата и ние балъцитенови [re: възмyтeнa]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано06.03.08 23:09



Ами няма, защото Кока-Кола няма с какво да иронизира Пепси, на практика те са еднакви. Среща се, обаче, при неравностойни противници, например Apple срещу Microsoft, в България пък се сещам за рекламите на Орбител срещу БТК и на Вивател срещу Мтел. За първи път, обаче, виждам по-голямата марка да се заяжда и насочва внимание към по-малката, едва прохождаща на пазара. При това не се хваща за друго, ами за името...
Тяхна си работа, щом са преценили, нека си пускат тази реклама. А иначе, за мен всички реклами са гадни и гледам да сменям канала, когато ги излъчват, имам си други критерии за оценка на марките






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.