Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хайде на безплатните минути!нови  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано11.02.08 18:15



Продавам карти "Бикънект фриенд 100". Във всяка карта има заредени 5 лв. време за разговори, като може да си изберете един номер, с който да говорите 100 минути само за 2 лв. месечно, които се удържат от сумата, заредена в картата. Промоцията не е ограничена с краен срок, номерът може да се променя с обаждане на 123.
Цена на картата: 50 лв.
За контакти - бележка тук, хората от Пловдив са с предимство.

Редактирано от Boдeндyx® на 11.02.08 20:42.



Тема Re: Хайде на безплатните минути!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор svilata (реалист)
Публикувано11.02.08 20:16



И как успя да ги заредиш със 7.98 ???
И кога успя да изкупиш всички карти от магазините и дистрибуторите на Глобул, че да им искаш по 50лв./бройката при положение, че в магазина цената е 7.98лв.???





Тема Re: Хайде на безплатните минути! [re: svilata]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано11.02.08 20:41



Не съм ги зареждал - 5 лв. има заредени, объркал съм се! Картите не са разопаковани даже.
Като искаш за 7, 98 лв., иди си купи от магазина

Днес в един офис на "Глобул" купих последните три, няма да има ново зареждане - останали са вече само комплектите с мобилен телефон
Така че - който разбира, при мен се спира!



Тема Re: Хайде на безплатните минути!нови [re: Boдeндyx®]  
Авторtrmkr (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 20:56



Айде бе нямало ги никъде - номера от селски вечеринки. Във всички дистрибутори на Глобул е пълно с такива стартови пакети.



Тема Re: Хайде на безплатните минути!нови [re: trmkr]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано11.02.08 21:05



Ами купи си оттам за 7, 98 лв., като е пълно


Тези карти са като "Бонуси без край" и "Прима Фрий" - свърши "тиража", нов няма да има и единствения шанс да имаш такава карта е да си я купиш от прозорлив човек като мен, който се е запасил с десетина такива карти



Тема Re: Хайде на амбулантната търговия !нови [re: Boдeндyx®]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано11.02.08 21:57



Личи си, че не си в час с офертите на Глобул. Има много по-хубави бикънекти от този. Не знам, кой ще ти се върже на амбулантната търговийка освен някой изтръпнал шемет и то падащ от Марс.





Тема Re: Хайде на амбулантната търговия !нови [re: cтpaннa птицa]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано12.02.08 05:19



ИмаШЕ по-хубави бикънекти - с 25 безплатни минути месечно в цялата мрежа на "Глобул" в продължение на една година при първо презареждане на стойност над 40 лв. Ако имаш предвид "Бикънект уикенд" - с нищо не е по-изгодна от новата оферта - вярно, че минутите са към цялата мрежа, но са само 20 месечно, може да ги използваш само в почивните дни и като свършат безплатните минути трябва да презаредиш поне с 4 лв., за да имаш още 20 безплатни минути за уикендите.



Тема Re: Хайде на амбулантната търговия !нови [re: Boдeндyx®]  
Автор roostercocks (мързел)
Публикувано12.02.08 11:17



Пич, тая промоция е от няма и месец, трябваше малко да изчакаш...едва ли са им свършили пакетите...



Тема Re: Хайде на безплатните минути!нови [re: Boдeндyx®]  
Авторspekulant (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 15:43



Абе водния- айде да ти продам 100-200 карти на 30 лв. Приеми го като инвестиция. Бъди прозорлив и предприемчив. Давай адрес да ти ги пращам с наложен платеж.





Тема Re: Хайде на безплатните минути!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторДилъpa (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 16:34



Гледай сега, като разработиш канала, обаждай се, понеже картите са голям дефицит - аз ще ти ги давам по 40 лева, а ти ще изкарваш 10 отгоре :)
Да върви далаверата, дет са вика :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.