Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема моля, за помощнови  
Авторpaзтpeвoжeн (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 23:38



майка ми има сключен едногодищен договор с глобул за 15 лв. месечна такса, която вкл. не знам колко си безплатни минути. Проблема се състои, че майка ми няма възможност да изпълни договора си до край(остават около 6 месеца и от 2 месеца не е плащала нищо. Получи се писмо от Кредитреформ България Пловдив в което се казва, че трябва да се изплати дължимото в противен случай ще се заведе дело. Въпросът ми е дали тази фирма ползва мутри за принудително събиране на дълговете. Майка ми не е изговорила нищо което да не е платено само не е изпълнила договора да плаща всеки месец по 15 лв.
Благодаря!



Тема Re: моля, за помощнови [re: paзтpeвoжeн]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано01.12.07 01:04



Не се притеснявай!Нищо не могат да направят гръцките копелета!


И аз имам карта на ГлоБул на !И не ебавам да плащам!
Всичко е кьорфишек!Заплахи,мутри,дела и т.н.
Само тормоз за такива боклуци!Или за да си по спокоен може да и изкараш един смъртен акт и да го занесеш в офиса на ГлоБул!Познавам едни момчета от Полски Тръмбеш дето се занимават с продажбата на "леко неистински" банкноти и документи!Аз с тяхна помощ се дипломирах в Германия!Че и хубава специалност ми дадоха!


Muenchen is mein Heim!


Тема Re: моля, за помощнови [re: paзтpeвoжeн]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано01.12.07 14:24



Кредитреформ са фирма наета от Мтел и Глобул за събиране на не изплатени задължения. Самите те имат интерес да платиш, а след това Глобул или Мтел. По-добре си ги плати. Ще заведат дело срещу майка ти.

Think Positive !


Тема Re: моля, за помощнови [re: Coтko]  
Автор LSASS (новак)
Публикувано01.12.07 18:05



ако тия Кредитреформ са като джеткредит по добре си плати че познавам няколко човека кадето са попрепатили май съдят по бързата процедура





Тема Re: моля, за помощ [re: aruba_man]  
Авторcмeтka (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 23:26



aruba_man: И не ебавам да плащам!

Ти не, то те, че ебат тъй здраво, че ще ти се иска още



Само, че тебе те знаем ти страхливо ... и си плащаш редовно ... а кандардисваш хората да не плащат ... а после да гледаш сеир.

Засрами се ...



Тема Re: моля, за помощнови [re: cмeтka]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано02.12.07 23:48



Мери си думите!Един дето ми се репчеше като теб,преди три дена го блъсна "случайно" на задна стария ми микробус VW въздухар с ладов двигател!


Имаш късмет,че последния набор от казармата се уволни!Иначе изживяването да търкаш кенефа с четката си за зъби щеше да ти се стори приятно изживяване в сравнение със срещата ти с мен!

Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 02.12.07 23:49.



Тема Re: моля, за помощнови [re: Coтko]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано02.12.07 23:57



Що шашкате човека?Аз как 6 месеца не съм плащал и след 2-3 предупредителни писма като видяха,че не ебавам спряха да ме притесняват?!Имам познат,който взе 400 лв. от ДжетКредит(Повече не му отпуснаха).След като ги върна му дадоха 800 лв.Там сбъркаха!

Не ги е плащал,няма и такова намерение!Мутрите отдавна са покойници!Пращат ти няколко писма и като видят,че не ти пука,спират да те притесняват!
Аз затова му казвам на разтревожения да не се притеснява,ама ако иска да е 100% сигурен да изкара един фалшив смъртен акт на майка си!Да им го прати по факса на ГлоБул и да си свирка!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: моля, за помощнови [re: .]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано03.12.07 23:19



Можеш да си мечтаеш колкото искаш!Безплатно е!Такива като теб съм ги виждал много!В казармата ги превъзпитавах за една седмица!Да чистят кенефа с четката си за зъби и да обират праха в спалното с връзките от кубинките си или да дават наряд с метлата качени на тополата бяха едни от най-приятните неща,които можеха да им се случат!



я кажи му ЕГНто да му направим справка, но не ти стиска.

Кое от всичките?Той има 5 лични карти и 3 международни паспорта купени от джамбазите от Полски Тръмбеш!

Кой знае къв си травестит,щом те е страх даже да пишеш регнат?Ако твоето може да се нарече писане?!Първокласниците пишат по-правилно от теб!Кой знае от кое мургаво малцинство си!Циганин-травестит!

Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 04.12.07 00:29.



Тема Re: моля, за помощнови [re: aruba_man]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 22:06



Виждам, че много описателно си спомняш как са те гърчили в казармата. Както сам каза - продължавай да си мечтаеш и някой де ще те огрее ...

Няма кой да ти обръща внимание и си решил из форумите да се изявяваш, но само ти си вярваш на измислените историйки.

Аз грешки нямам, но виж ти най-малкото не си научил, че след препинателен знак се слага празно място.

Касиме от малцинството си ти - турче гейче от шуменско село.

Темата не е да плещиш измислици и да заблуждаваш съвестните хора.

* * *

Хората трябва да се научат, че преди да се подпишат под някоя "далавера", трябва да четат и да мислят с главата си, за да не се чудят как да постъпят, защото най-вече от тях зависи!



Тема Re: моля, за помощнови [re: ..]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано04.12.07 23:29



Имаш късмет,че не съм ти се паднал старо куче в казармата!Тогава щеше да разбереш кой си мечтае!



Аз грешки нямам, но виж ти най-малкото не си научил, че след препинателен знак се слага празно място.

търкаш кенефа с четка си за зъби и от мненията му се видижда

Тогава това е диалект от родното ти село!

Касиме от малцинството си ти - турче гейче от шуменско село

Ела в Шумен и ще разбереш кой е малцинство!Аз имам наследство от половин милион и нямам работа на село!Но ти можеш да почваш да копаеш за да усвоиш малко от европомощите!

Muenchen is mein Heim!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.