Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ГлоБул са басси тъпаците!нови  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано18.10.07 00:49



Значи става въпрос за

!
Значи редовно си получавах фактурите по пощата,но не ебавах да плащам!На последната даже имах отстъпка от 9 лв. мисля!
Преди десетина дена получих писмо,че въпреки многобройните им покани да си платя сметките аз не съм го направил и ако до 7 дневен срок не си платя задълженията,щели да ме съдят!И после трябвало да плащам и съдебните разходи и т.н. Заплашват яко!Сетих се за мутренските времена!
Днеска гледам пак писмо!Отварям,пак фактура!
Е нали щяха да ме съдят,пък пак почнаха фактури да ми пращат!Тея хора не разбраха ли,че нямам намерение да им връщам парите!На босия не могат да му вземат чорапите!
Даже мисля след 1-2 месеца пак да си взема една карта!Дали ще ми дадат?


Muenchen is mein Heim!




Тема Re: ГлоБул са басси тъпаците!нови [re: aruba_man]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 08:27



- вземи професор Вучков и ще спечелите делото



Тема Re: ГлоБул са басси тъпаците!нови [re: aruba_man]  
АвторCoфka (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 20:20



Да много е правилно всички което извършваш! Не е редно да им плащаш щом не искаш. Това е твое законно право - което ще докажеш в съда.



Тема Re: ГлоБул са басси тъпаците!нови [re: Coфka]  
Автор roostercocks (мързел)
Публикувано18.10.07 21:22



тези доводи биха ги приели на 4ти километър(от разбиране) но в съда...едва ли...



Тема Re: ГлоБул са басси тъпаците!нови [re: Coфka]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано19.10.07 00:31



Няма проблем!Един ден преди да си взема картата пуснах жалба в полицията,че съм си загубил личната карта и десет дена след това "случайно" я намерих хвърлена в двора на къщата ми!През това време "лошите хора" са взели карта на мое име!За всеки случай в договора се подписах с лявата ръка!

Имам всичките необходими документи!Нямах такова намерение,но загубих един БиКънект с 35 лв. и те отказаха да ми преиздадат картата!Имах да им връщам с една дума!
Но не ми беше това мисълта!Исках да кажа,че след като получих писмо в което се споменава,че се прекратяват договорните ни отношения и заплашват да ме съдят ако не им платя...след известно време продължават пак да ми пращат фактури?Много тъпо...чакам призовка за дело,да ги видя там какво ще измислят?!


Muenchen is mein Heim!




Тема Re: ГлоБул са басси тъпаците!нови [re: roostercocks]  
Автор3apa (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 08:39



да бе знам! И аз гледам телевизия, много хора ползват платения психолог да ги изкара луди и да не ги съдят. Ако имаш опит сподели го



Тема Re: ГлоБул са басси тъпаците!нови [re: aruba_man]  
АвторCaвинa (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 08:41



ама ти защо ми го разказваш?
И аз мисля, че си в пълното си право да не плащаш.



Тема Re: ГлоБул са басси тъпаците!нови [re: Caвинa]  
Автор roostercocks (мързел)
Публикувано19.10.07 10:46



хитро баце, сега останаха само камерите в магазина които са те записали как си взимаш картата и самопризнанията ти в този форум.
Савина, пълно право да не плащаш имаш при положение че никъде не си се подписал че ще си плащаш, с подписването договора това право го губиш.
Доколкото съм запознат мобилните оператори в България продават дълговете си на разни фирми които все още действат по мутренския начин...



Тема Re: ГлоБул са басси тъпаците!нови [re: Caвинa]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано19.10.07 11:16



Знам,че винаги си била на моя страна,дори и да не си го показвала!


Жалко,че не съм те срещнал в Германия!Щеше да ми вземеш няколко карти на договор!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: ГлоБул са басси тъпаците!нови [re: roostercocks]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано19.10.07 11:21



Доколкото съм запознат мобилните оператори в България продават дълговете си на разни фирми които все още действат по мутренския начин...

Инфото ти е старо!Имам няколко познати,също бивши гастарбайтери и автоджамбази!Имат по няколко неплатени сметки и на ГлоБул и на Ментел!Сега са на предплатени

Никой не ги търси!Само дето не искат да им дават пак карти на договор!

Muenchen is mein Heim!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.