Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 08.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема излагация  
АвторЛУД (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 17:24



http://globul.bg/bg/promotion.html?id=1122



Тема Re: излагациянови [re: ЛУД]  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано12.03.07 18:11



е пак е по зле от на Вива
1-во е само за 1 номер а не за цялата мрежа както е при Вива
2-ро при Вива за 20 лв. получаваш 500 минути
3-то валидността на минутите е 1 година не 31 дена
4-то минутите се отчитат на секунда 2 секунди говориш 2 секунди ти взима от безплатните минути !!!



Тема Re: излагациянови [re: ЛУД]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 19:18



VIzantiicite produlzavat da se podigravat sus svoite klienti no taka e kato ima koi da se hvane





Тема Re: излагациянови [re: ЛУД]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 22:20



Абе вие луди ли сте бе? Кой ще се хване на тая простотия?



Тема Re: излагациянови [re: 123]  
Автор switchfoot (непознат )
Публикувано13.03.07 13:55



Здравейте! Промоцията, измислена от екипа на Глобул е наистина доста отчайваща и всички трябва да признаем, че дълго време "мълчаха", а и с поредната им промоция карат абонатите си да го правят ;) Това не значи, че подкрепям някой от уж другите конкуретни доставчици на мобилна телефония :) както правят някои от останалите съфорумци. Нека всички говорим за това какво устройва индивидуалния човек т.е. нас самите,а не от името на всички :) Аз например не считам, че на този етап която и да е от услугите на вивател са изгодни и подходящи за моите нужди при положение,че трафика, който изразходвам не е в тяхната мрежа. Даже все още не се е случвало да набера вивателец и не знам дори как започват номерата им. Но може би,ако се наложи ще клипна :) че нали им е по-изгодно и евтино:нека ме наберат!



Тема Re: излагациянови [re: switchfoot]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано13.03.07 14:04







Тема Re: излагациянови [re: jgmudei]  
АвторGatzo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 14:39



Абе гледам и не разбирам - какво сравнявате тука? Коя е тая оферта на Вива с 500 минути? За предплатени ли е, или с договор? Щото те и Глобул имат 500 минути, и то към 10 номера, и то за 15 лева на месец ...



Тема Re: излагациянови [re: Gatzo]  
Автор ssnaiperr ()
Публикувано13.03.07 22:48



За предплатена става въпрос Бонуси без край се казва пакета





Тема Re: излагациянови [re: ЛУД]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 13:28



Наистина излагажия без край!



Тема Re: излагациянови [re: switchfoot]  
Автор Heпoзнaт® (Архонтствуващ)
Публикувано17.03.07 21:22



Виж сега, братчед. При Бонуси без край зареждаш един ваучер за 20 лева и получаваш 8 часа и 20 безплатни минути в мрежата на Вивател. Като заредиш ваучер за 10 лева, получаваш и 500 безплатни есемеса. Представи си, че цялото ти семейство или хората, с които говориш най-много, са към Вивател. Резултатът от Бонуси без край е, че преди изходящите ми разговори бяха по шейсетина минута на месец, а сега поне тройно повече, при драстично намалени разходи. Никога преди не ми се беше случвало да говоря цял час по мобилния, и то без да си гледам часовника, но сега Вивател ми даде тази възможност, и то на предплатена услуга. А ако имаш познати в провинцията, откриваш, че е далеч по-изгодно да говориш по мобилния, отколкото по БТК. Все пак трудно се изхразходват 8 часа и 20 минути.

Именно заради Бонуси без край съм към Вивател. Ако някога Глобул предложи нещо по-добро, със сигурност ще си помисля

Между другото, аз съм един от първите потребители на Би-кънект, но откакто спряха да дават бонуси към всеки ваучер за брой години, реших да ги сменя. Като хитруват на дребно, просто ме загубиха като клиент.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.