Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 22.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: При Глобул всичко е ОКнови [re: Ф5]  
Авторtoplofikaciata!!! (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 01:46



Извинявам се предварително за НЕумесния постинг!!!
Не знам Ви как сте, обаче аз живея в апартамент със свалени радятори. Ползвам топла вода- ДА така е! и вече 2-ри месец ми вземат 100лв за парното и топлата вода.
Е добре защо? Колко милиона абонати ползват парно!? И от всеки по 100лв!?
С мобилните компании всичко е лесно искаш - ползваш, не искаш- отказваш се или взимаш предплатена карта и живота е песен.
Хайде кажете как да се откажа от ПАРНОТО СИ?!



Тема Re: При Глобул всичко е ОКнови [re: Ф5]  
АвторГлoБyc (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 02:13



За съжаление така се получзва като се наемат глупави хора в магазинната мрежа.
Грешки винаги е възможно да се случат. По процедура плащаш и пускаш жалба или звъниш на 123 и си записваш с кого си раговарял. Грешката не е фрапираща, че да се преизчислява фактурата. Приосто ще се сторнира в следващата-ако това не стане звъниш пак на 123 и търсиш човека с който си говорил. В най-лошия случай ще ти ги върнат в по-следващата.
Съгласи се, че фактурата е официялен документ не може просто така да се смени с нова в която да има един лев по-малко. (най-малкото какво ще се случи с вече издадената и предадена на български пощи?)
Просто в магазина не са си свършили качественно работа.



Тема Re: При Глобул всичко е ОКнови [re: aз]  
Авторr2 (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 19:05



Няма такива работи. Някои хора просто плашат. В случаи като този ЕU комисията праща предупредителни писма , после чака отговор 2 -3 месеца , после разглежда отговора, после пак праща предупреждения и разглежда оправданияпъти на няколко , пак което може да отнеме години докато се накани да предприеме конкретни дейстие чрез EU съда.



Тема Re: При Глобул всичко е ОКнови [re: Ф5]  
Автор little_android (androida)
Публикувано19.02.07 10:41



Айде и аз да се оплача по този повод - прекратих си договорът с тях (глобул) и когато ми дойде фактурата се оказва, че от някакви закръглявания и изравнявания глобул ми дължат 80 ст. Между другото не съм напълно сигурен в това, но щом ще ми дават е добре дошло:))) Отивам аз в магазина на ПЛИСКА. Казвам им проблема - казвам им егн-то и те ми казват "еее господине - ма те са само 80 ст". И аз казвам - колкото - толкоз. Нали спирате телефоните и за 1ст неплатена сметка. И те млъкнаха. Тъй като аз не носих фактурата - трябвало им номера на фактурата ми казаха да напиша една молба свободен текст и да я подам. Отивам аз след 1 седмица НА СЪщОТО МЯСТО с написаната молба, попълнен беше и номера на фактурата и те ми казват, че сумата била прекалено малка, а на тях разходите им били 3 лв. Казвам им - това не ме интересува. Но те така и не ми върнаха тези 80 ст. Единствената възможност била да ми я приспаднат чрез някой който е на договор. Питам а на предплатена карта не може ли да се увеличи кредита с тези 80 ст. -Не можело.
Е кажете ми не са ли мошеници.



Тема Re: При Глобул всичко е ОКнови [re: little_android]  
Авторф5 (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 19:59



абе пич, ти пък що си им дал 80 ст. повече?????????? Ами мнооооо ясно е че НИКОГА няма да ти ги върнат. Те само взимат. Аз затова не искам да им платя 1,09 лв повече, понеже съм убеден, че дори да си признаят , че са надвзети няма да си ги видя обратно.
Пък пича който твърдеше, че по принцип са коректни предполагам, че е служител на глобул който яко лапа кинти от надвзети суми. Да каже конкретни случаи на хора на които са им върнати надвзети суми?? Сигурен съм, че мноого ще се затрудни или ще посочи такива, на които им е съдействано от вътре. Айде със здраве и като видите, че ви искат повече пари НЕ плащайте, въпреки, че ще се опитат да ви убедят че някога ще ви ги върнат... а лихвите?



Тема Re: При Глобул всичко е ОКнови [re: ф5]  
Автор little_android (androida)
Публикувано21.02.07 10:33



Значи не съм се изяснил докрай - когато поискам аз да прекратя договора трябва да се направи поне 2-3 дни предварително преди настъпване на билинг датата, за да могат да реагират и да не плащам за следващия период. Вофиса се свързват с хора от отдела за билинг (където явно имат real time info за сметката и изговорените минути и т.н.) и от там единственото, което казват на колегите си от офиса е дали дължа нещо (и нищо повече). Аз нищо не мога да направя тъй като фактурата идва по-късно при мен. Аз бих казал - слава богу че поне я пращат.
Нека да кажа още нещо - специално за тия програми Г0 - Г480. Миналата година бях на Г10 - и останах малко неприятно изненадан от начина на отчитане на промоцилните минути (към всяка от програмите има 6 месеца период на бонус минути). Вдигнах им скандал - но след това като се замислих си казах, че са прави с този начин отчитане на бонус минутите. Единственото, което може да се направи от тяхна страна (и което никога няма да направят защото имат "далавера" да не го правят) е да уведомяват хората с смс, когато настъпи 6тия месец (т.е. края на бонус минутите) че за този месец минутите до еди коя си дата са с бонус, а след нея без този бонус.
Що се отнася до надвзети суми - ето ти един конкретен случай (моя милост) след като си платя фактурата и подам жалба (главно е било за таксуване в роуминг) винаги са ми удовлетворявали жалбите и са ми връщали желаните суми. Все пак не успях да се преборя с надвзетия трафик от ГПРС. Но както виждаш дявола не е чак толкоз черен:)))



Тема Re: При Глобул всичко е ОКнови [re: little_android]  
Авторф5 (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 23:56



... но ето, че не са ти върнали всичко както си трябва (GPRS)

, т.е. прецакан си




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.