Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 28.09.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема моля за съвет!!  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 10:38



Как мога да си прекъсна договор с надписващия сметки оператор Глобул без да плащам неустойки без това да се отрази на фирмата, от която ми е служебната карта?
Причини:
1. Преди 3 месеца във фактурата ми беше отразена сума за разговор към номер от групата
2. Следващият месец -смс с добавена стойност 4лв без ДДС.
Подадена жалба и за двете и отговора им беше, че е невъзможно.

3. За период декември януари сметка 28 лв при положение, че разговорите са ми само в групата и абонамента ми е 7.20 лв с ДДС( пояснение 15 смс на стойност около 40ст в roaming и 3 мин раговор от Турция към България на - 6лв с ДДС) При моя калкулация това е около 20лв максимум.


???????
4. Многобройни обяснения на 123 за обновяване на билинг-системата, но без резултат. Става застаряване на системата!!!!!!!!!!!!!
След като вече не знам колко мин. съм използвал от пакета и нямам актуална текуща сметка!!!!
5. Отговори от рода: изчакайте фактурата и всичко ще е наред не ме устройва, защото виждам, че не е наред!!!!И не мога нищо да направя по въпроса, защото МОЛ на фирмата живее в село, където няма офис Глобул и трябва всеки път да пътува 15км (около 5 лв разходи) за да подава жалби.



Тема Re: моля за съвет!!нови [re: misho]  
Автор little_android (androida)
Публикувано19.01.07 10:54



що се отнася то т.3 - не знам дали прочете една тема малко по-надолу, че новата им билинг система обновявала ползваните услуги през 5 дни. В смимъл, че ако си изговорил 100 мин в групата (и те са безплатни) за 5 дена то когато поискаш проверка на сметка - ще ти даде че имаш сметка да кажем 36 лв (ако цената на разговор извън групата е 0.36 лв/мин (без ДДС) ). На 6 тия ден (това явно са билинг датите 1, 5, 10, 15, 20, 25) вече ще видиш, че сметката е 0 лв. (ако нямаш други разговори).
Вярно е, че е малко объркващо за клиентите - ама кво да се прави.
Що се отнася до пъривте 2 точки - много странно ми се вижда да не са ти уважили жалбите - при мен винаги когато съм подавал основателни жалби са ми ги уважавали. Но това беше преди 2-3 години, явно от тогава доста са се променили нещата.



Тема Re: моля за съвет!!нови [re: little_android]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 12:18



Mnogo lesno

ne pla6ta6 3 meseca toest iz4akva6 3 neplateni fakturi da izleznat i 4ak togava otiva6 i si pla6ta6 za tezi 3 meseca kakvoto dulzi6 i niama6 problemi...ti si platil vsi4ko,niama6 zadulzenia/samo da niama6 lizing/nikoi ne moze da te tursi za neustoikiedinstveno ako na tituliara se vodiat o6te karti i te 6te sa spreni



Тема Re: моля за съвет!!нови [re: a]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 12:53



картата е към фирма! това означава, че спират всички карти, ако аз не си платя сметката.



Тема Re: моля за съвет!!нови [re: misho]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 13:22



Proveri na koi to4no se vodi tvoqta karta EGN ako na tova EGN/tituliara/na koqto e tvoqta karta ima o6te sim karti i te 6te budat speni




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.