Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 29.09.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Глобул пак се осраха на НГ,за кой ли пътнови  
АвторStiga_ve4e (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 12:06



Туко що се събуждам.леко съм махмурлия,така че ме извинете за грешките,които може да направя.Вчера за пореден път Глобул покзаха,че при голямо натоварване мрежата им тотално се скапва.Пробвах да се се обадя на роднините си от Глобулската карта в продължение на 2 часа след 12-ия час,ама йок-нито мрежа нито нищо.И това става за 3-та поредна година.Тук някои хора постоянно реват че Глобул инвестирали в мрежата си,че затова били най-подсигурени за бъдещето си.Е,както би казал шопа-"епа,да ви пикам у бъдещето",щом сега не мога да се обадя до любимите си хора в най-важния момент.
Добре,че имах една предплатена карта на Вивател,та поне при тях нямаше проблеми,въпреки че много хора в тези форуми предричаха че именно на НГ Вивател ще имат проблеми-еми ще им кажа че въпреки "скапаната" им мрежа нямаха никави проблеми.
В компанията имаше и хора на Мтел-и те се изложиха около един час,но после се оправиха нещата поне при тях.
И като капак на всичко сутринта между 7 и 8 часа телефона ми започна да пищи от пристигащите смс-и.10 смс!!!!Е,успяха и съня да ми развалят от ГЛОБУЛ.След около 6 месеца ми свършва договора и ще си помисля за подновяването му,защото това тяхното най-добро все предстои





Тема Re: Глобул пак се осраха на НГ,за кой ли пътнови [re: Stiga_ve4e]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано01.01.07 12:26



Мрежите и на трите мобилни оператора са си съвсем наред. Просто по тази на Вивател все още няма, кой чак толкова да говори. Няма значение, кой какво говори за това колко абонати имали Вивател - малко са и в мрежата им в такива моменти се свързваш лесно. След една две години и тяхната ще клекне.



Тема Re: Глобул пак се осраха на НГ,за кой ли пътнови [re: cтpaннa птицa]  
АвторStiga_ve4e (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 12:31



А ти да си чул,че инвестциите се правят според абонатите.То според твоите думи излиза,че Вивател са с най-добрата мрежа според натовареността и.Ами другите оператори като обявяват милиоони абонати нека и да се потрудят тия абонати да останат удовлетворени.Защото аз не съм





Тема Re: Глобул пак се осраха на НГ,за кой ли пътнови [re: Stiga_ve4e]  
Автор bst (~!~)
Публикувано01.01.07 12:36



Аре стига вече, всяка година е едно и също. Това мода ли е или какво. Като не се обадиш в 00 часа и светъ ще свърши. Заради такива като вас не може да се обади някой на който найстина му трябва.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: Глобул пак се осраха на НГ,за кой ли пътнови [re: Stiga_ve4e]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано01.01.07 12:37



Сменяш след шест месеца оператора и си готов

. Сега поне има избор.



Тема Re: Глобул пак се осраха на НГ,за кой ли пътнови [re: bst]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано01.01.07 12:39



Ами да голям пък зор да се звъни точно в полунощ. Аз звънях чак днес по обяд.



Тема Re: Глобул пак се осраха на НГ,за кой ли пътнови [re: bst]  
АвторStiga_ve4e (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 12:46



Вие в ред ли сте бе?Ами ако искате звънете и след 3 дена.Или оператора ми трябва да определя кога да звъня,а?След като си плащам искам да звъня когато си поискам.Аман от откачалки





Тема Re: Глобул пак се осраха на НГ,за кой ли пътнови [re: Stiga_ve4e]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано01.01.07 12:48



А и това е пиков момент. Нормално мрежата не е толкова натоварена и никой няма да тръгне да ти я проектира за натоварване което се случва веднъж в годината за два часа.



Тема Re: Глобул пак се осраха на НГ,за кой ли пътнови [re: Stiga_ve4e]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано01.01.07 13:03



Оплачи се на Жозе Мануел Барозу той ще те разбере

. И не забравяй, че си махмурлия, не се коси за няма и нищо. Виж какво е хубаво времето днес.



Тема Re: Глобул пак се осраха на НГ,за кой ли пътнови [re: Stiga_ve4e]  
Авторrtp (Нерегистриран)
Публикувано01.01.07 13:34



Ако искаш, Глобул могат да проектират мрежата да работи 100% на нова година естествено срещу допълнителни инвестиции , за което ще трябва да плащаш значително повече като сметки и такси . Сега си помисли доколко практично за теб е за една нощ в годината ти да трябва да плащаш значително повече отколкото сега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.