Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 20.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема А кога ще дойде най-доброто?нови  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 19:57



чудя се кога ще дойде най-доброто? И какво ще е то?
Какво рекламно иречение си е измислил глобул не знам, но хич не ми се връзва... За сега казватъ все едно: бе чакай не си купувай нито Бикънект, ното сключвай договори!



Тема Re: А кога ще дойде най-доброто?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано26.10.06 20:01



в твоята изтрещела глава всичко е възможно.хайде да не ти казвам какво е че е нецензурно....

my next?

Тема Re: А кога ще дойде най-доброто?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
АвторStranger (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 20:24



"чудя"(Чудя); "иречение"(изречение); "казватъ"(казват); "ното"(нито);





Тема Re: А кога ще дойде най-доброто?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Авторpik (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 14:22



Ami eto go nai dobroto:
GLOBUL ИЗБРА СИСТЕМАТА ЗА ТАКСУВАНЕ НА АБОНАТИ BSCS IX НА LHS

BSCS iX е цялостна система за таксуване на клиенти, чрез която GloBul ще може да осъществява таксуване и калкулиране на клиентски сметки в реално време, което ще позволи на мобилния оператор да предложи по гъвкави абонаментни програми и промоции както за клиентите на абонаментен договор, така и за потребителите на предплатени услуги.



Тема Re: А кога ще дойде най-доброто? [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор mombo (непознат)
Публикувано01.11.06 10:14



Абе не знам, ама това "Най-доброто предстои" не ви ли звучи като бележка на вратата на магазин - "Ще се върна след 5 мин.?"



Тема Re: А кога ще дойде най-доброто?нови [re: mombo]  
Автор switchfoot (непознат )
Публикувано01.11.06 14:08



Глобул, Глобул. Много са ми интересни значи. Ето например удължават промоциналният вид на Смарт Груп И на обикновения Смарт. Много изнендващо обаче Мтел продължава промоцията на Мтел Екстра и на Релакс 100 до същия краен срок,а именно 30 ноември. И така за какво говорим? При релакс 100 имаш 100 минути с един мтелски номер, а цената на разговор към коя и да е мрежа е 35ст. така, таксата принципно е 11.80. Според удължената промоция,ако първите 6 месеца абониралите се за тази шукария ще плащат такса 4.90. При Глобул пък 100те минути са към три номера,цената на минута е 32 стотинки и промоцията е за първите 6 месеца по 5.80., а следващите 6 по 10.80. Така оставяме настрана това,че при едните номерата са три, а при другите само един. Нека се спрем на 6 месечната отстъпка. Не ви ли се струва странно? Днес във вестник телеграф попаднах на някаква статия, която твърди как в сравнение с 98г. абонатите са се увеличили не знам си колко пъти. Абе цялата страна е мобилна. До тук добре :) Сега да се върнем към най-доброто. Ужасен слоган. Толкова зелен(буквално), толкова "новаторски", толкова обещаващ.... Наистина много е изненадващо, че това най-добро върви по периферията на Мтел. Но ето примерно, персонално за мен, най-доброто означава достъпни месечни такси и достъпни цени за разговори. Екстри като гледане на телевизия, интернет или не знам си още какво са неща, които лично за мен, са на заден план. Някой може ли дами пастне линкове към сайтове, показващи официално мининалните месечни работни заплати в леляната Европа и още сайтове на различни европейски оператори?



Тема Re: А кога ще дойде най-доброто?нови [re: switchfoot]  
Автор little_android (androida)
Публикувано01.11.06 14:24



не е същото - в европата заплатите са по-различни, ама и "удръжките" са още по-различни от бг, както и цените на услугите и въобще "цената на живеене". т.е. не е много коректно да сравняваме колко е мин. заплата там и колко тук. С което не искам да кажа, че тук живота е много добър, точно обратното.



Тема Re: А кога ще дойде най-доброто?нови [re: little_android]  
Автор switchfoot (непознат )
Публикувано01.11.06 14:57



Така е, но в интерес на истината има стоки и услуги, които може би се приближават до ввропейските,а заплащането не е същото. Може и да греша разбира се...



Тема Re: А кога ще дойде най-доброто?нови [re: switchfoot]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано01.11.06 19:18



Да защото средностатистически в държавите от ЕС.Цената на един краен продукт се формира 70% от заплати на хората,които са го направили а в България процента е около 20

.. в Китай сигурно е 1%

-=MaHLaN=-

Тема Re: А кога ще дойде най-доброто?нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автордeдo пoп (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 17:38



Най-доброто, чадо, никой не знае кога идва освенГоспод.
Като дойде, шъ разбереш, па и аз ше разбера.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.