Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Таксуване в "безплатна" групанови [re: Heдoвoлeн]  
Автор lnsighter (black label)
Публикувано31.10.06 17:46



Още преди време (2002) Глобул си ми таксуваха пренасочените разговори като отделна услуга - става въпрос за ситуацията 25 безплатни минути (инвалидна карта) на телефон А, обаче телефон А е пренасочен към Б. Хората ме търсят на телефон А намират ме на Б и аз си плащам проговорените минути...въпреки че не са повече от 10-на при 25 безплатни.
Даже се учудвам че изобщо са били безплатни

let there be day
let there be speed
let there be FERRARI


Тема Re: Таксуване в "безплатна" групанови [re: lnsighter]  
Автор SimonP (comment)
Публикувано06.11.06 17:39



Колко мъка има по тоя свят, казал Моканина преди да сготви бялата лястовица.
Абе хора - пренасочването си е пренасочване, безплатните групи са си безплатни, а безплатните минути безплатни. Не знам кой колко доволен е от МТел, но от както не съм на МенТел сметките ми са под 100лв/месечно, а говоря само от мобилния. Глобул били такива, МенТел били връхта, а за наВитаТел да не говорим... Айде моля ви се - навсякъде, където има работещи хора - навсякъде има проблеми - ей ги Датчаните от Пловдивския EVN като за пример - хем не са българи, хем лъжат-мажат... Айде холан.

Хубавото на лошото и лошото на хубавото е, че все някога свършват.


Тема Re: Таксуване в "безплатна" групанови [re: SimonP]  
Авторlnsight (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 09:27



.... абе аз никога не съм се оплаквал, учуден съм че изобщо някой някъде е таксувал пренасочването като разговор в безплатна група или безплатни минути ...



Тема Re: Таксуване в "безплатна" групанови [re: Chefo]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 05:47



тази история ме озадачи! Фирма с 500 души е женана за една жена?!
"Ние имахме проблем с телефоните на жената.



Тема Re: Таксуване в "безплатна" групанови [re: SimonP]  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 05:52



не знам каде е мъката, но при Глобул, често се случва да мамят клиенти, под всякаква форма! Аз бях доста измамена от тези защото ми пробутаха карта за безплатно говорене уж, а всъщност беше доста скъпо платено! за 4.78 само 360 минути кътм един глобулски номер, като 60те от тях бяха ей така подарени все едно че им се ксъат от сърцето... Ноп все пак мога д акажа че при ментел и бткмобайл, пренасочването колкото и да е друга услуга се заплаща според тарифния план... И не са взимали пари за пренасочване към безплатни номера в група или когато съм имала безплатни минути!



Тема Re: Таксуване в "безплатна" групанови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано10.11.06 08:37



ти някога имала ли си мозък,па твърдиш че си имала и безплатни минути



my next?

Тема Re: Таксуване в "безплатна" групанови [re: Heдoвoлeн]  
Авторuser friendly (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 11:43



Глобул - неприятното ТЕПЪРВА предстои.



Тема Re: Таксуване в "безплатна" групанови [re: Heдoвoлeн]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано10.11.06 22:18



Сега си преглеждам е-фактурата и гледам, че в група "за приятели" имам изговорени 23 мин такса 0,22 ст. В подробната фактура става ясно, че тези 0,22 ст ги дължа поради разговор в група "за приятели".

За приятели" 00:04:35 0,22 лв. *

* обозначава разговорите, които напълно или частично принадлежат към месечния пакет минути

Как става това не знам...



Тема Re: Таксуване в "безплатна" групанови [re: VANDAL]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано11.11.06 08:53



Какви са тези обиди? Ти нямаше ли бан?



Тема Re: Таксуване в "безплатна" групанови [re: Aни]  
Автор VANDAL (арийски герой)
Публикувано11.11.06 11:27



здравей
незнам дали си нова тук,но ако разгледаш какви неща пише "калканчето" ще ме разбереш.

my next?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.