Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 19.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Еднакъв номер при трите операторанови  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано04.10.06 21:22



Здравейте!
Имам няколко карти от всички възможни мобилни оператори...то в наши дни нищо ново нали


Сега ще си сменям професията и ми се иска да си сменя и всички номера, но ми се ще да имам и при трите оператора еднакъв номер след кода им - 087 - 088 - 089 - и след това еднакви седем цифри.
Разбрах от операторите, че всички предлагат услугата номер по избор стига да е свободен / не става въпрос за някаква уникална или лесна за запомняне комбинация от цифри, макар, че имам някои дребни изисквания към номера /. Въпросът ми е можете ли да ми дадете съвет как да стиковам нещата за да намеря еднакви свободни номера и при трите оператора, или ако някой с контакти и на трите места може да ми съдейства ще съм му благодарен.
Благодаря ви предварително и лека вечер!

email: marlex@marlex-bg.com



"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"

Редактирано от marlex на 05.10.06 00:39.



Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: marlex]  
Авторbs (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 15:52



можеш да срещнеш следния проблем - преди време фирмата ни искаше да прави група във вивател, искахме и определени номера, в които 7-те цифри да повтарят 7-те цифри на стационарните ни телефони. да ама не - от вивател казаха, че могат да ни гарантират 6-те последни цифри да са желаните от нас, тази след 087 се определяла от типа карта - абонамент или предплатена. може това да е отпаднало вече, но тогава това ни спъна. и си направихме група в глобул, щото излизаше по-изгодно





Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: bs]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано05.10.06 19:04



Направо ми се видя мисията невъзможна...а не би трябвало да е.
Вивател верно след кода започват само със 7 за предплатените / и те не се избират, ами ти се падат / и с 8 за абонаментите, където може да се избира.
Та започвам от 0878 нататък вече. Избирам си десетина номера, отивам в Мтел и нито един не е свободен....направо ме върнаха в стартова позиция. До Глобул не успях да стигна даже.
Ако до няколко дни не стане, ще се откажа май.
Или ако някой не помогне


Вече и изисквания нямам към последните шест цифри, важното е да са еднакви.
087 8ХХХХХХ
088 8ХХХХХХ
089 8ХХХХХХ
HELL-P

email: marlex@marlex-bg.com

"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"

Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: marlex]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано05.10.06 19:56



като си харесаш номера и звъниш на него,ако даде свободно се отказваш и пробваш с друг.



Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: VANDAL]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано05.10.06 20:05



Ей тва е голяма идея, мерси, въобще не се бях сетил.
Вивател ми отговарят - избрания номер е грешен или непълнен - не знам как ще е при Мтел и Глобул но наистина не би трябвало да дава свободен сигнал ако номера не е активиран...
Мерси, човече!
Ако стане ще се реванширам



"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"

Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: marlex]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано05.10.06 20:35



еми ще каже че си избрал несъществуващ абонатен номер или нещо подобно.ако казва че глобул/вивател ще предаде на абоната,телефона на абоната не е включен,няма връзка с този номер значи има такъв номер,но телефона не е включен.най-добре клипвай с клир за да не ти звънят ядосани хора да те питат кой си и какво искаш





Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: VANDAL]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано05.10.06 21:02



Това правя вече 20 минути, за сега поне единия се оказва действащ


нема ги тормозя до късно, още малко и утре пак
клира е задължителен

"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"

Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: marlex]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано05.10.06 21:18



успех

ако някой ми клипва със скрит номер ще знам че си ти може да имаш невероятния късмет да нацелиш моя номер.тогава утре пускаш тото



Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: VANDAL]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано05.10.06 21:26



Абе я си кажи номера да ти клипна, не обичам да разчитам на късмета - него се го няма



"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"

Тема Re: Еднакъв номер при трите операторанови [re: marlex]  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано05.10.06 21:33



Най-накрая уцелих една кобинация свободна, при това само с една цифра различна от стационарния ми номер


Ще пробвам още няколко за всеки случай...не знам как стои въпроса ако такъв номер въобще нямат - има ли такъв вариант?1

"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.