Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 02.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Помогнете ми със съвет, проблем с Глобулнови [re: Бepeзka!]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано12.08.06 22:40



Че полицията какво общо има с твоите договори с когото и да било?
Полицията беше намесана по друг повод - откраднатия телефон...обикновено се отива там..в полицията де..и се подава жалба. Полицията не служи за плашене на консултанти)))



Тема Re: Помогнете ми със съвет, проблем с Глобулнови [re: Бepeзka!]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано12.08.06 22:47



Добре де...само на едно ми отговори....не се заяждам..да уточня...недоумявам!
Защо аджеба не си четеш договорите? Там е написано доста ясно всичко...
А и не можеш да очакваш от служител...да гадае..ти чела ли си...или не си. Незнанието на права по договор...не е оправдание...или повод за обвинения.
Като го прочете човек...100% възникват въпроси...кои логични..кои не толкова...ами...пита се тогава...поне аз така мисля...
Пример - това, че не си наясно с правата си по закона за защита на потребителя....по никакв начин не задължава продавач...да ти ги разяснява...
Още един въпрос...като ставаше абонат на Вива....прочете ли си договора? Зададе ли възникналите въпроси на консултанта?

Редактирано от Cпoмeниии на 12.08.06 22:48.



Тема Re: Помогнете ми със съвет, проблем с Глобулнови [re: Cпoмeниии]  
АвторГлoбyлиcт (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 23:37



Точно там не е ясното.
Чел ли си скоро такъв договор?
Познаваш ли законите?

"Незнанието на права по договор...не е оправдание...или повод за обвинения.
...Пример - това, че не си наясно с правата си по закона за защита на потребителя....по никакв начин не задължава продавач...да ти ги разяснява..."

А това не е основателна причина за да бъде използвано в стратегията на Глобул.
Напротив, служителите в офисите на Глобул на са продавачи, а представители на фирмата и е тяхно задължение да изпълняват стратегията на фирмата.
Ти четеш ли, продавачът както ти го нарече, умишлено скрива от клиента че има право в промоцията на апарат с намалена цена?
Ние клиентите ли сме длъжни да оправяме поведението на служителите на Глобул.
Това е нашата потребителска гледна точка.
Е, на кого да задам тези възникнали въпроси?
Не разбираш ли, така създаденото положение не е в интерес нито на Глобул, нито на потребителя, има нещо сбъркано.



Тема Berezka, slushai sega mnogo vnimatelno!!!нови [re: Глoбyлиcт]  
Автор Sashko_DC (непознат)
Публикувано13.08.06 04:08



na4i, purvo na purvo ofisa v Billa v Plovdiv (i az sym si pla6tal smetkite tam) izobshto ne e na Globul ami na nqkva firma deto im prodava produktite.
Vtoro, momi4eto zad 6tanda izobshto ne e dlujno da ti razqsnqva kakvo trqbva da napravish ako ne si q pitala ami samo si i saobshtila 4e nqma da polzvash uslugite na globul, to na nego tolkova mu puka kvo she polzvash.
Treto, otivash tozi put ne kade da e a v OFIS NA GLOBUL, otpred shte vidish pishe GLOBUL s golemi bukvi, a za nai sigurno otidi na shadravanite ofisa, tam ve4e nqma da sburkash. Plati si smetkite i im kaje da ti prekratqt dogovora VEDNAGA, ako imash problemi sled tova, mojesh da me izvikash, az shte ti pomogna





Тема Re: Помогнете ми със съвет, проблем с Глобулнови [re: Глoбyлиcт]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано13.08.06 09:03



Всяко нещо, което подписвам, чета...колкото и време да отнема преди да се разпиша! Когато имам въпроси - задвам ги.
Написаното от мен няма отношение по твоя случай! Отнася се за...случката с автоматичното удължаване на срока на даден договор...
За законите - не твърдя, че съм наясно със всеки един закон, член, алинея...но когато ме касае...да - наясно съм!
...иначе казано - не всичко написано, касае точно твоя случай)) Нека бъдем коректни! Не съм вземал отношение по него...

Редактирано от Cпoмeниии на 13.08.06 09:04.



Тема Re: Berezka, slushai sega mnogo vnimatelno!!!нови [re: Sashko_DC]  
АвторГлoбyлиcт (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 10:04



Аз ли?



Тема Re: Помогнете ми със съвет, проблем с Глобулнови [re: Cпoмeниии]  
АвторПЪTниk (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 10:10



Отъждествявам се от страната на потребителите на Глобул. Опитвам се да разбера някои неща и да се приспособя към тях. Затова приех случая с Берьозка като личен случай-случай на един потребител.
Все пак това е форум и имаме право да взимаме отношения по всички случаи поместени тук, без да претендираме за каквото и да е, това е само форум.
Коректен съм към теб и нямам за цел да те засегна лично.
Моля да ме извиниш.



Тема Re: Помогнете ми със съвет, проблем с Глобулнови [re: Бepeзka!]  
АвторMoбилeн (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 10:42



Е, не се плаши толкова де



Просто последвай съветите на Checho и на Sashko DC.

Сашко е абсолютно прав. На мен не ми беше минало през ума, че всъщност си ходила в магазин на дистрибутор, а не в офис на Глобул. Мислех да проуча какава е процедурата за оплакване в случай на лошо обслужване от техен офис. Твоя случай не е такъв.

Последвай съвета на Сашко и всичко ще е ОК, с изключение на напразно платените две сметки, което пък си е напълно законно и бих казал коректно (Глобул не могат да отговарят за поведението на дистрибуторите си, поне не на всички).

Успех!



Тема Re: Помогнете ми със съвет, проблем с Глобулнови [re: Глoбyлиcт]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано13.08.06 12:08



Разбира се че коректността и лоялността към клиентите изисква да те попитат ще продължиш ли договора си.

И аз за това говоря.





Тема Re: Berezka, slushai sega mnogo vnimatelno!!!нови [re: Sashko_DC]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано13.08.06 12:11



Ясно. Разбрах те, Сашко. Изпълнявам!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.