Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 27.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема Глобул са най-добритенови  
АвторГЛOБAЛEH (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 00:22



Глобул са най-добрите във Варна от 20 минути. От 00:00 насам се обадих от своята карта на договор на 5 човека, с които разговарях по 3 минути и нямах никакви проблеми при свързването. Максимум до втория опит връзката беше осъществена.

Покрай мен има трима човека на МТел, които от 20 минути се опитват да се обадят на приятели и приятелки, но не става.

Място - гр. Варна, Цветен квартал.



Тема Re: Глобул са най-добритенови [re: ГЛOБAЛEH]  
Авторb-c (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 02:11



И освен всичко друго май е паднал билинга на б-конектите. С 55 стотинки в картата си говоря вече час и половина с номер на МТел. Сумата не помръдва, правете си сметката,



Тема Globul bili nai-dobriteнови [re: ГЛOБAЛEH]  
Автор Sashko_DC (непознат)
Публикувано05.01.06 02:28



tva 4e mojesh da se svurzvash okolo polunost v Cvetniq kvartal kvo go iztukvash, sqkash e nqkakva privilegiq? Zabravi da kajesh 4e priqtelite ti sa na Free Prima, ama okolo poluno6t nqma nikakuv problem, dori i da ne sa, taka 4e shto ne se grumnesh be, galfon?



Тема Аман от неориентирани спамери!!!нови [re: Sashko_DC]  
Автор feb (заплес)
Публикувано05.01.06 11:30



'айде виж първо на коя дата е пуснат поста, на който отговаряш и след като се осъзнаеш, ако изобщо успееш, тогава спами!
После си виж поста за фрий примите в клуб мтел и кажи последно има ли или няма проблем да избереш с такава, защото явно твърдиш и двете!

"Hищo нe e в cъcтoяниe дa пaднe от пoдa."

Редактирано от feb на 05.01.06 11:31.



Тема Re: Аман от неориентирани спамери!!!нови [re: feb]  
Автор Sashko_DC (непознат)
Публикувано05.01.06 20:16



Abe feb-4o, purvo na purvo ne sum spammer, daje ne znam kakvo e tva i ne iskam da znam, ama mislq 4e nqma ni6to ob6to s kazanoto ot men. vtoro na vtorao mnogo dobre znam kvo sam pisal v postinga za free primite, i tam i tuk pisah 4e ima problem do okolo 23:00 a sled tova nqma. Pi4a ot tozi posting pishe 4e negovite priqteli na prima imali problem okolo poluno6t... emi sq koi e tupiq v slu4aq? Drug put ne se izkazvai nepodgotven, are!



Тема Re: Аман от неориентирани спамери!!! [re: Sashko_DC]  
Автор feb (заплес)
Публикувано05.01.06 20:33



Нощта, за която става въпрос е новогодишната, рожбо!
За това ти казах да видиш датата!
"tva 4e mojesh da se svurzvash okolo polunost v Cvetniq kvartal kvo go iztukvash, sqkash e nqkakva privilegiq"
Тогава е привилегия, да!
Кой е тъпия?
Сам си отговори, въпреки че явно ще се затрудниш!
Осигури си охлаждане на главата, като се размислиш, да няма последствия от прегряването!
Дете!

"Hищo нe e в cъcтoяниe дa пaднe от пoдa."


Тема Re: Аман от неориентирани спамери!!!нови [re: feb]  
АвторSashko_DC (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 13:40



ne mi se rep4i be, bate! Mnogo te kefi da se zaqjdash, a? Mi 6to ne zemesh da se grunmesh, taka kat gledam i ti si ot onez maloumnici deto cqla godina samo klip-vat a samo za Nova godina zvanqt na 1-2 4oveka, 6toto "neam vau4er" hahaa! To kato iskash da se setish za nqkoi go pravish prez godinata, a ne na nova godina samo. Ama kvo li se zanimavam s tebe, otidi si zaredi vau4era i plqskai klip-4eta do bezkrai, mizernik



Тема o6te ne6to, feb-4oнови [re: feb]  
АвторSashko_DC (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 13:45



kato dopalnenie, iskam dati kaja 4e prosto ne sym si predstavql, 4e nqkoi 6te e tolkova zaguben 4e v novogodishnata no6t da hodi po internet zali, ZATOVA ne zacepih 4e onq pi4 govoril za Nova Godina, brei 4e sku4en jivot ima mom4eto... az naprimer ne da se hvalq, ama prekarah Nova Godina v Bucurest i beshe strahotno shou na centara, a onq mi pishe ot nekva zala v cvetniq... nqmam dumi



Тема Re: Аман от неориентирани спамери!!!нови [re: Sashko_DC]  
Автор feb (заплес)
Публикувано06.01.06 14:35



ne mi se rep4i be, bate!
И 'що, ще ме наплюеш ли?
Mnogo te kefi da se zaqjdash, a?
Не, но с някои екземпляри си е направо удоволствие!
Иначе на абонамента няма ваучъри, прав си дечко! Все съм без ваучър!
Ае, забърши си млекцето от устата и заминавай да си направиш 120-те лева на 200 за тоя месец!
И не се харчи да ми отговаряш, 'щото няма смисъл!
Аз приключих по тази тема!
Отивам да си клипя! Хе-хе

"Hищo нe e в cъcтoяниe дa пaднe от пoдa."

Редактирано от feb на 06.01.06 14:45.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.