Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема MMS проблем!нови  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 11:39



Значи един приятел ми прати MMS. Обаче при мен дойде обикновен SMS- с който Глобул, ме приканва да влеза в http://mms.globul.bg и да въведа един дълъг код, и една ужасна парола за да видя MMS-a.
Искам да попитам:
1. Това нормално ли е да получа SMS с веб адрес? Защо не ми идва направо
това което са ми пратили?
2. Ако е така, защо той е платил за да изпрати MMS-a а аз трябва да доплатя да го видя? Докато въвеждам cf4orc0 -
3. Телефона ми е Нокия 6100
Според


Подържа MMS.

Докато въвеждам кода cf4orc0 - все букви седящи на 2-3 място, ще мине доста време. Освен това, е крайно неприятно да записвам на лист този код и паролата и после да ги въвеждам. от листа, защото не мога да ги прехвърля директно от SMS на Глобул!

Мерси!



Тема Re: MMS проблем!нови [re: Mapия]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано03.12.05 12:04



Марийче ти нали беше на вива?Еми още не може да се праща ммс от вива към мтел и глобул и обратното.



Тема Re: MMS проблем!нови [re: Mapия]  
АвторHlM (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 12:41



Ami az ne vijdam kade e problema:) Obiknoveno MMS se poluchava na aparata na abonata, ako poluchatelia si e napravil truda da se registrira kato MMS potrebiltel i si e aktiviral uslugata ot wap saita na GloBul. Neobhodimo e da si napravi i MMS nastroiki za da moje da poluchava i izprashta MMS. Tova e prichinata ti da ne poluchavash izpratenia MMS direktno na aparata.
Moje da poglednesh tuk za poveche info po tvoia problem: http://globul.bg/bg/q5.html



Тема Вивател няма нищо общонови [re: VANDAL]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 12:53



става въпрос от Глобул към Глобул



Тема Re: MMS проблем! [re: Mapия]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано03.12.05 13:41



Aми HIM ти е отговорил много добре. За да можеш да получаваш MMS освен, че телефона ти трябва да го поддържа, трябва да направиш някой настройки на GSM апарата. Ама то за да се сетиш за това се иска малко Сиво Мозъчно Вещество и поне една гънка



Тема Re: MMS проблем!нови [re: ohluva]  
Автор Fireborn (АдвокатНаДявола)
Публикувано03.12.05 14:29



Не знам дали е като при МТел получаването на MMS при Глобул, но там за да получиш - трябва поне веднъж да си изпратил, т.е. системата да знае, че имаш телефон, който поддържа mms...
Иначе много добре си казал това, което е bold-нато


Fireborn is watching you...


Тема Re: MMS проблем!нови [re: ohluva]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано03.12.05 20:52



Ами тя, докато е писала мнението си се е усмихвала.....докато е получавала съобщението за получен ММС - пак се е усмихвала, а всички знаем, че докато се е усмихвала и тази една единствена гънка се е изправила!

П.С. - Марийке, преди да напишеш поредното си недоразумение, преброй до 10 (много бавно) после провери дали не е писано преди тебе (поне 3 пъти провери) после пак преброй до 10 (по-бавно от предния път) после прочети 3 пъти сайта на оператора който ще ползваш, после поеми дълбоко въздух и ако пак ти се пише - действай!



Тема Re: MMS проблем!нови [re: Mapия]  
АвторTapaн (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 23:21



:) Съгласен съм със вас, но има една малка подробност, която всички изпускате! Телефонът и може да поддтржа MMS, да има необходимите настроики, но ако не е влизала от нейния номер в wap.globul.bg i da e natisnala MMS активиране пак ще се получав смс, който да я приканя да отиде някаде си за да погледне какво са и изпратили!

Мариче дано вече получаваш и изпращаш ММС, ако ли не се обади на 123 и те ще ти кажат :)



Тема Re: MMS проблем! [re: ohluva]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 16:57



странно наистина защо ли за SMS не съм правила никакви излишни дейсвия - като настройки и изпращане на нещо си да активирам еди какво си.
Явно ще карам на тази система - Short Messages- за такива като мен, които нямат мозъчни гънки. До сега не знаех че онази услуга наистина е за такива с мозъчни и сиво вещество. Защо ли така?!



Тема Re: MMS проблем! [re: Mapия]  
Автор little_android (непознат)
Публикувано07.12.05 17:00



ами просто смс центура ти е предварително зададен в сим картата и затова не се налага да правиш настройки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.