Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 29.09.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема b-free: 0.00 st./min stana 0.11st./minнови  
АвторB-Fuck (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 19:18



Vchera ot 123 poluchih SMS sus slednia text (prepisvam go 1 kum 1):
"Poradi znachitelno previshavane na ogranichenieto ot 300 min, razgovorite kum b-free nomera shte se taksuvat po 0.11 lv ot 20.10.05 do kraya na 31-dnevnia period"
Zabelejete RAZGOVORITE shte se taksuvat! ne pishe NA MINUTA!
Ne moga da razbera 11 st. na min. ili 11 st. shte se taksuva RAZGOVORA (kakto pishe v SMSa!)
Zvunnah na 123, za da se svurja s operator! Neshto, koeto OTDAVNA ne e bezplatno (kakto e pri drugite mobilni operatori). Plashtam si razgovora s operator, za da chuya kakvo shte mi obiasni po tozi vapros, a toy osven da mi kaje "posetete nashata web-stranica, tam pishe vsichko" drugo ne mi kaza!
Kazah, che povecheto abonati na b-Connect v tazi durjava ne sa i chuvali za internet, kamo li za web-saita na Globul, taka che ZATOVA sa tezi operatori na 123 da obiasniavat yasno!!!
11 stotinki bilo BEZ DDS (makar , che ne e utochneno nikade v tozi SMS) , popitah dali e na minuta ili na razgovor, toy kaza "na minuta, razbira se", neshto ,koeto sushto ne beshe utochneno v tozi SMS!
Kaza mi, che sum previshil 300-te minuti i zaradi tova e taka! Az otgovorih, che kogato az sum si kupuval tozi paket za aktivirane (24 sept) nikade po opakovkata ili ukazaniata ne e pisal NISHTO za NIKAKVI 300 minuti, za NIKAKVO ogranichenie! i tova e super nekorektno spriamo nas, abonatite. Kogato sme si kupuvali tezi paketi za aktivirane, podobno uslovie NE E IMALO i zaradi tova sme si gi kupuvali!
Otgovorat pak beshe "pishe go v nashia web-sait"! DA, pishe go, no SLED 1 oktomvri (promeniha pravilata v dvijenie), a i PAK KAZVAM, povecheto hora, abonati na Globul ne polzvat izobshto komputer, kamo li internet! V stranata ima mnogo hora, koito niama kak da posetiat Globul.BG!!!

E, za celia tozi razgovor sus 123, ot kartata mi padnaha 40 stotinki i PAK operatorat ne mi kaza nishto, edinstvenoto beshe da mi obiasniava kak triabva da poseshtavam saita na Globul. Vse pak rabotata im e da OBYASNYAVAT S POROBNOSTI, a ne da me preprashta. Plashtame si za tia razgovori na vsichkoto otgore, a razgovor s operator izobshto ne e redno da se taksuva!
ZAshtoto ne vartim lyubov po telefona , a utochniavame TEHNI mizerii v TEHNIA batak.



Тема Re: b-free: 0.00 st./min stana 0.11st./minнови [re: B-Fuck]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано20.10.05 19:35



Ами какво мога да те посъветвам освен да потърсиш съвет от адвокат, дали не си заслужава да ги дадеш под съд за това тяхно деяние! Но дали не са се подсигурили под някакъв начин - не знам! Но има смсъл - повярвай ми!!!



Тема Re: b-free: 0.00 st./min stana 0.11st./min [re: vip4o]  
АвторBESEN (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 19:41



TRYABVA DA GO NAPRAVIM VSICHKI ZAEDNO. 1 CHOVEK NE MOJE DA DADE SAM GLOBUL POD SUD. 11 STOTINKI ILI 13 S DDS TAM KOLKO E, PAK E NA DALAVERA, DAJE E MNOGO IZGODNO, OK, AMA... PONE DA GO BIAHA KAZALI OSHTE OT SAMOTO NACHALO, MAMA IM DA EBA> ZASHTO 1 MESEZ GO KRIHA, A SEGA PROMIANA V PRAVILATA, V POSLEDSTVIE :(((((((((((((



Тема Re: b-free: 0.00 st./min stana 0.11st./minнови [re: BESEN]  
Автор USD ()
Публикувано21.10.05 02:52



100 na 100 njakyde na opakowkata pishe, che globul ima prawo da promeni ednostranno uslowijata za polzwane na tazi usluga i kogato go naprawi, e dlyjen da uwedomi abonatite si w njakakyw srok.

ako go ima towa - moje da gi sydish, kolkoto ti dusha iska i shte zagubish deloto, zashtoto te ne sa izlygali.



Тема Re: b-free: 0.00 st./min stana 0.11st./minнови [re: USD]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано21.10.05 08:58



Делото може и да го спечелят, но загубеното доверие вече на дали!



Тема Re: b-free: 0.00 st./min stana 0.11st./minнови [re: B-Fuck]  
АвторБyлдoзep (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 10:02



Посъветвай се с адвокат и заведи иск за пропуснати ползи в размер на 10-12 хиляди лева. В случая със спрени фрий прима според адвоката ми е разумно да се поискат в съда около 10000 обезщетение, и си пазете касовите бележки или фактурите за покупката за да водите делото! Исковете трябвало да са индивидуални. Можете и федерация на потребителите да сигнализирате да водят отделно дело за измама.



Тема Re: b-free: 0.00 st./min stana 0.11st./minнови [re: Бyлдoзep]  
Автордoлy cъдиятa (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 10:16



И как точно да докажа загуби за 12000? Да не говорим че таксата за делото е процент от иска


----------------
Да живее съдията. Така се печели мача



Тема Re: b-free: 0.00 st./min stana 0.11st./minнови [re: B-Fuck]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 10:50



едно допълнение - на web страницата на глобул все още няма и помен за тези 11 ст дето ги искат след 300-те мин



Тема Re: b-free: 0.00 st./min stana 0.11st./minнови [re: жopo]  
АвторSLN (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 23:07



az su6to polu4ih takova suob6tenie, vzeh si b-free ot Germanos Sliven predi mesez. sega ne znam dali mi ot4ita ili ne. Dokoya data 6te e taka? i samo kogato previ6a 300-te min. li?



Тема Re: b-free: 0.00 st./min stana 0.11st./minнови [re: SLN]  
АвторSLN (Нерегистриран)
Публикувано22.10.05 00:04



daje sega mi svar6i vau4era, "imate 0 leva ostatuk ot va6ia kredit. Poslednoto vi obajdane prodalji 24 min, poslednoto vi obajdane struva 2.59 st...." stava vapros za izbrania ot men nomer, s koyto si govorya B E Z P L A T N O (za 11 stotinki na min.i mese4na taxa ot 4 lv)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.