Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Изтеглиха от пазара b-freeнови  
АвторKoceto_19 (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 01:18



Днес отивам да си купя b-free, че да си говоря без пари с гаджето, а "консултантката" ми вика - "Пич, закъсня, няма вече b-free и повече никога няма да има!". Ако това за 300 минути остане, може би е по-добре, че нямаше!
Но си е факт, че картите ги изтеглиха, въпреки че на плакатите им пише, че b-free се отнася за всички b-cannect карти, активирани до Нова година. На печелившите честито!



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: Koceto_19]  
АвторLO (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 11:45



О6те миналата седмица бяха иz4ерпани b-free.



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: LO]  
Автор pegasO7 (:)
Публикувано03.10.05 13:01



Много не се разбра - ИЗТЕГЛЕНИ ли са от пазара или са ИЗЧЕРПАНИ като количество??? От едното до другото има разлика! Защото и Free Prima Party май клони към изчерпване! Друг е въпроса и ако е уточнено както при примата, че количествата са "ограничени", тогава няма на кой да се сърдим - "Кой преварил - той заварил"



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: pegasO7]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано03.10.05 18:33



Нищо чудно да са точно изтеглени и нищо по-чудно, ако кажат, че от ноември вече не важат тези 300 мин. за 4,80.
Нищо чудно това да е бил изпреварващ ход на Гл предвид старта на Вивател и като видяха, че с тези цени Вива няма шанс да им дръпне клиенти, то се плеснаха по челото и си казаха - защо пък да им пускаме гювеч? Я 300 мин. ограничение. Ама защо пък и 300 мин., я да си караме както досега



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: Cтepн™]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 19:17



abe tezi 300 min. ne se znae dali vajat. Zashtoto se obadih na 123 da pitam operator, i sled 5min. chakane i slushane na muzika, prekusvane na vruzkata i pak nabirane na 123 i otnovo chakane, nay-nakraya se svurzah s operatorka, koyato mi obiasni, che tezi 300 min. vajali za "niakoi abonati", az popitah "v smisal?" i tia mi kaza "za tezi abonati, koito zloupotrebiavat"! i az ya pitah kak da razbera koga sum prekalil i zloupotrebil? pi4kata mi otgovori, che tezi 300 min. NE SA oficialno obiaveni, no Globul si zapazva pravoto da vuvede tova ogranichenie za abonati , koito zloupotrebiavat! kakav e kriteriat.... ne znam!
yavno ako govorite nad 30 min. na den s bezplatnia nomer, zloupotrebiavate!
abe....... neam dumi!
Ne bilo oficialno!



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: 123]  
АвторДpeбeн Tapи (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 21:17



Ми какво означава да злоупотребяваш? Трябва ли да се дефинира до еди колко си минути е злоупотреба, за да разбереш? Ми ако си говориш с гаджето не защото имаш нещо да казваш, а само защото е на аванта, значи злоупотребяваш. Аре говори 10 часа на ден и кажи, че не злоупотребяваш? Защото ако утре хляба стане безплатен, всеки ще взема не колкото може да изяде, а колкото може да носи. Ей затуй българите не заслужават такъв пакет като "би-фри". Те му подали пръста си, то кат захапало цялата ръка до лакътя не ами до рамото. Ми как да стане, ве брат? Много ясно, че ще ни отрежат. Напълно логично.



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: Дpeбeн Tapи]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 22:14



pravilno



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-free [re: 123]  
Автор pegasO7 (:)
Публикувано05.10.05 10:21



След като са пуснали въпросната промоция би трябвало да предположат че ще се говори много с дадения номер. Нали и това е смисъла на промоцията да говориш колкото си искаш с този номер за 0 лв. и нали затова плащаш 4,80. Ама сега били се сетили че не им изнася!!! Бе нямам думи, само се излагат и подиграват с клиентите, да не бяха я пускали като не им изнася, но не, нали е важно да се активират номера, да се трупа бройка.............................Това да имаш въпросната карта и сега да се чудиш какво да правиш - да говориш или не - като от глобул променят през половин ден условията на промоциите, е това ако не е подигравка с клиента аз по друг начин не мога да го нарека!



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: Дpeбeн Tapи]  
Автор jgmudei (минаващ)
Публикувано05.10.05 15:32



Незнам за B-Free но с Free Prima party определено злаупотребявам и то защото за разлика от тъпото B-Free с M-Тел говоря поне с 4-5 човека на вечер а не само с 1 цял месец и въпреки това М-Тел не са резнали клиентите си защото злоупотребяват даже при М-Тел не плащам нищо а при Глобул плащаш и пак се правят на цигани !!!



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: jgmudei]  
Автор pegasO7 (:)
Публикувано05.10.05 15:54



Разликата между Free Prima Party и b-free e светлинна както и между двата оператора предлагащи въпросните услуги, така че всеки сам нека си направи изводите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.