Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: pegasO7]  
АвторBesen (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 10:55



Faktite koito iskam da izloja - priqtelkata mi ima Globul b-free, jiveem dalech edin ot drug i si govorim mnogo. Fakta e che za pyrviq mesec imame dotsa nad 300 minuti - pone 1500 minuti (30chasa). Dali shte gi ogranichat obache sega - ne znam. No mislq da podam jalba v kakvito e vyzmojno agencii za zashtita na potrebitelite zashtoto kogato tq si kupuvashe karatat OGRANICHENIE NIKADE NQMASHE. Az samiq puk imam free prima party i nqmam problem da govorq sled 21h - zasega pone vsichko e OK. Taka che ako Globul naebat raboatata shte si zakova vsichki globulsi SIM karti s po edin piron i shte im gi zanesa v centralniq ofis. Imam pone 2 karti na dogovor.



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: pegasO7]  
Авторinfo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 17:45



Zdraveite!
Pozvolih si da nadnikna tuk i da razbera malko pove4e za mnenieto na horata za Globul i za novite karti Be free! Az ne, 4e ne go znam, imaiki predvid 4e rabotja za Globul!
Spored men- klientite sa si v pravoto da si iskat neograni4eni razgovori, za6toto tova be6e su6tnostta na promcijata, NO..... za poreden put njakoi hora ne sa presmetnali pravilno dali mojem da poemem tozi trafik v mrejata! Ottam si izmisliha njakakvo ograni4enie, za koeto na nikoi ne mu be6e jasno kak 6te stava, za6toto njama softuer, koito da "broi" minutite! Ako njakoi vi zase4e na 1000 minuti, mojete da polu4ite sms, 4e 6te budete tarifirani po 0.09 lv/ min!
Gorkite klienti!!!Mu4no mi e za tjah naistina!
No tova s Be free- to ni6to ne e! Prosto ne mojete da si predstavite kakvi drami ima s abonatite, polzva6ti karti s mese4en aboament! Vsi4o e edna BOZA!!! A za predstavitelite na Globul- Office1 i Germanos, koito omazvat vsi4ko i lujat na porazija novite abonati... NO COMMENT!
Ina4e kato cjalo Globul se opitva da bude mnogo lojalen kum klientite si, njama nadpisvane na smetki i drugi gluposti ot tozi rod, no i samite klienti ponjakoga na zaslujavat tova! Ne moje njakakuv BE free da zadrustva mrejata s razgovori po 12 4asa na denono6tie ( ima takuv slu4ai), a drug da ne moje da si rukovodi biznesa i da gubi mnogo ot cjalata rabota!
NO za vsi4ko tova nikoi vsu6tnost ne e vinoven! Prosto BULGARINA ne e "porasnal" dostatu4no za da mu se predlagat bezplatni uslugi ot tozi rod!
ei tova be6e ot kuhnjata na Globul!



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: info]  
Автор KGB (nkvd)
Публикувано20.10.05 05:11



Не съм съгласен ама въобще с теб...

Българина не бил доръсал...да не е дорасъл да резцепи гъза на глобул от съдебни дела за лъжливата реклама.

Българина също ви бил виновен, че двупотопната ви система не можала да издържи на трафика. Пич доста време живея в С.Америка и там предполагам знаеш, че има доста планове които ти позволяват да говориш от 18:00 до 8:00 и събота и неделя колкото си искаш...отделно че ти дават и достатачно на брой минути за през деня...А как там не им блокира системата бре....тук веднага обвиняваме българина...той бил виновен...да виновен е, че плаща нечовешките цени на разговори и, че търпи да го правят на кретен...няма случей като вашия да трябва да кликнеш на цената 0.00лв за да ти излезне прозорче със скрит текст...300мин за които никой в дадената фирма не знае как седят нещата...такова животно няма в нито една нормална страна.

Другия абсурд на глобул е 2в1 там отново никой не можа да даде точна информация...не знам колко хора знаят, че въпросната свързаност на двете линии се заплаща въпреки, че глобул казват че не е така...на презетанцията на вашата фирма никой не можа да даде точен отговор...дали наистина се плаща или не...само беше споменато, че информацията на сайта и в медеите може да не е вярна. Явно глобул са се светнил от лъжливите реклама на БТК там е редовна практика едно да пише, а друго да се случва.

Надавям се скоро по-голямата част от българите да се събудят от дълбокия сън и да си защитат правата, за да няма изказвания като твойто...Българина не бил дорасъл за подобен род услуга...Вие не сте дорасли да предлагате подобен род услуга и за това, че сте я предложили трябва да си понесете отговорността.

айде със здраве и дано нещата се оправят...



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: info]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.10.05 07:35



Не знам къде в Глобул работиш, но май не си от хората на които в момента им се е подпалила главата как да разрешат проблема.

В писанията ти има неща, които са доста спорни. Например njama softuer, koito da "broi" minutite. Ти смяташ ли че си достатъчно информиран, та да го твърдиш?

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: KGB]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.10.05 18:44



Право думаш, но лошото е, че ако клиенти почнат да съдят Гл, то пак ще рефлектира у тях, защото те ще "платят" исковете в крайна сметка. Тъжно, но това е Бг.
Защото в Бг ВИК не си мърдат пръстта да запушат течовете (60% от целия дебит на места), защото тези загуби се калкулират в цената.
Защото в Бг НЕК само отвреме-навреме показно спира тока в ромските ма'али, защото вече е калкулирала загубите в цените.
Защото в Бг БТК плаща една след друга глоби от по 50-100000 лв., защото те вече са вкарани в цените.

Защо Глобул (или МТел) да постъпват другояче?



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано20.10.05 19:48



Не мога да се съглася с тебе по този въпрос! Значи какво ни съветваш ти: Да си мълчим и да си траем, а като усетим че ни таковат, адва ли не да попитаме само това ли беше и няма ли скоро пак да ни еб*т че взело да ни харесва! Нека всички засегнати да заведат дела срещу Глобул, пък да видим как ще се отрази това на реномето на оператора! Нека да се включат и медиите и ще стане по-лошо дори! Иначе си прав в едно - всеки който заведе дело, ще си плати разходите от собствения джоб! Но много зависи от това дали ще спечели делото и за какво точно ще го заведе!!! Ти специално как би постъпил, ако утре получиш смс в който те убедомяват, че от 24.10.2005 всички разговори в групата на полицията ще се таксуват по 0.20 лв. на минута, вместо сегашните 0.00 лв. на минута? Най-малкото което ще последва от твоя страна би било една цветуща псувня по адрес на мобилният ти оператор, а за по-нататъшните действия сам ще решаваш в последствие!

п.с.-И все пак докато не видя някъде линк по темата за таксуването на Б-фрее разговорите по 0.11 лв. на минута съм склонен да не се доверявам! Написаното по-горе от мен е само лично мнение на база наблюдения!



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.10.05 20:12



Упс, time out, никъде не давам какъвто и да е било съвет
А и няма как, не съм адвокат за да съветвам.
Просто споделих впечатления

Естествено, ако ми се случи нещо, нарушаващо договора ми с МТел от тяхна страна ще помисля как да реагирам, но така хипотетично не ми се разсъждава

А за 11 ст. на сайта на Гл няма нищо



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано20.10.05 20:17



А за 11 ст. на сайта на Гл няма нищо
-----------------
Това казах и аз в П.С.- а си!!!

Все пак и аз споделих само лични впечатления и лично мнение



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: vip4o]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано20.10.05 21:24



За мен , това е "партенка"



Тема Re: Изтеглиха от пазара b-freeнови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано20.10.05 23:14



При условие, че и аз мога да си направя такъв ташак с пускането на смс с подобно съдържание засега се въздържам от мнение дали е партенка, но ....... дано да не замирише тази партенка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.