Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: checho]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано04.10.05 18:28



Който се е подвел може да съди за подвеждане. Подвеждащата реклама е проблема. Скапания линк които е направен да подвежда.

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIMнови [re: Zo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.10.05 19:19



Колкото бяха доволни от авантадцийската неделя на МТел



Тема Re: Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIMнови [re: Cтepн™]  
АвторG (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 12:57



Това по-скоро плаче за Комисия за защита на конкуренцията, една от банките, май Райфайзенбанк, я бяха глобили за заблуждаваща реклама за лихвеен процент. Трябва и потребителите им да ги бойкотират, съдят и т.н.



Тема Re: Откъде?нови [re: Mинaвaщ]  
Автор rastureniq (непознат )
Публикувано04.11.05 20:06



Aйди и аз да бутна моето мнение тук,от прочетоното по-горе от вас някой твардят,че не можеш да докажеш,че Free-to е твое:))мда да ама не,"Глобулистите"тапи за това са сложили този не нужен за някои 'Личен код на клиента"и когато занесеш картата си с този"личен код на клиента"доказваш,че тази карта е твоя.Другото на което се чудя е следното:как аджаба някой може да ме накара да погледна в Нет страницата на 'Глобул"за това,че са написали след-после за тези 300 мин,ами аз си имам инфо книжка в която пише,че аз мога да си говоря напално безплатно и никаде не пише да се информирам за бадещи корекции на тази промоция в НЕТ страницата им.Ами ако сам от "СтЪрчи патка" обл.Видин кадето не знаят какво е това НЕТ и не са виждали през живота си по-модерно нещо от пишеща машина??Сиреч да хванат да си ебът майките(мажкият персонал на "Глобул"),а женскят да ни вратне по 1 минет" капричо"и без това за др.не стават и са неконпетни и на голяма част от тях и липсва вечерно време мажки ласки(повярваите ми познавам някои от тях)Аиде сега по живо по здраво да пием по 1 студена водичка "Глобул"ни ебна за пореден път,но.........Вивател идва,а те и Мтел се осраха точно когато трябва на финала.Ами да им е честито сигорен сам,че до 1 год.Глобул ще имат около 1 млн потенциални клиенти,а Мтел не повече от 1.7-1.9 млн.Които не варва времето ще го покаже.

Редактирано от rastureniq на 04.11.05 20:15.



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: bbb]  
Автор scheisser (непознат )
Публикувано05.11.05 20:50



Глобул трябва да бъдат съдени за това което направиха!!!извинявам се но дори рекламата показваше че можеш да говориш от сутрин до вечер с един избран номер безплатно!и това което пишеше с малък шрифт беше,че се дават по 5лв на 31 я ден!!това е !надявам се някой по сериозно да се захване с проблема!аз лично ще пиша на Господари на ефира,защото незнам къде другате бих могъл да се обурна!



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: iwa]  
Авторrubi_1 (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 23:16



Получих SMS, че съм изговорила 300 мин . След него получих друг, че съм изговорила и ДОПЪЛНИТЕЛНИТЕ 60МИН!?!Нямам пари в картата и сега се включва оператор и казва,че кредита ми е недостатъчен за провеждане на разговора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.