Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: Cтepн™]  
Авторт (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:09



Никъде в книжката не е упоменато, че има някакво ограничение за разговорите със 0.00 лв. на мин! Направо са за съд! Ама са такива разправии ако някой се захване, че... Аз разполагам със три различни записа на разговор с оператор в който ми обясняват как няма никакво ограничение във фрее разговорите и как смяна на номера за б-фрее струва 0.50 лв. без ДДС, и всичкото това изрично до 31.05.2006 г. Ако му трябват на някой, ще му ги майл-на. То бива - бива, ама!



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: bbb]  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:10



Тия се оказаха гадни тарикати! Непрекъснато сменят или поставят нови условия.
Ако някоъ знае как, да ги съди



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: Cтaниcлaв]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:15



Това с ограничението на безплатните разговори към един номер винаги ли е било или просто досега е било скрито-покрито. Защото аз този текст за смяната на номера не си го спомням. Ако правилно съм разбрал, ГлоБул са променили условията по промоцията след нейния старт. Което е доста неспортсменско, а и не съм убеден, че имат право да го правят според закона.



Тема чували ли сте за този случай?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:26



По непотвърдена информация знам, че е имало случай, в който българин е осъдил Мтел за сума от порядъка на 100 000 лева, за това че са му вземали пари колкото за 30 секунден разговор при осъществен такъв под 30 секунди. Само че е ползвал услугите на някакви много добри адвокати от Франция и случаят е бил потулен.

А ако този пич, който има 3 записа на разговор, в който операторката му обеснява, че разговорите към избрания номер са неограничени във времето реши да съди някой, то може да осъди въпросните операторки, но не и самия ГлоБул. Така ще извъртят нещата, че служителките ще са виновна. И след това ГлоБул ще им платят сумите, за които са били осъдени. Лошото е, че ГлоБул никъде май не са обявявали, че разговорите са неограничени.



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: hoho]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:32



Да ви кажа сега като се замисля въпросното червено 0,00 ми направи впечатление още в началото на промоцията но не съм пробвал да кликвам още тогава с мишката върху него. Или са го направили така чак сега след като са променили условията на промоцията!
Факт е, че още в първия ден когато си взех B-"НЕ-free" (тогова си мислех че си е фрии), та абсолютно никъде не прочетох за въпросните 300 мин на месец.
Те почти със сигурност са променили условията на промоцията като са видели че не им изнася. Не знам но глобул ми паднаха окончателно в очите!!!



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.10.05 16:50



Лошото е, че ГлоБул никъде май не са обявявали, че разговорите са неограничени.

По-важното е, че са обявили Говори БЕЗПЛАТНО с един избран от теб номер! .
А всъщност предлагат 300 мин. с този номер за 1,6 ст./мин., а после - по стандартната тарифа.
Което не е безплатно, т.е. рекламата им не е само подвеждаща, а чиста лъжа.
То, вярно, че и самото представяне беше "Безплатно срещу 4,80 лв", но поне беше почтено анонсирано.



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: Cтepн™]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 18:05



днес след 12 мин. разговор с оператор №149 на Глобул, успях да изтръгна следното:
1. можете да говорите 24ч х 30 дни = 720 часа на месец с един избран номер от мрежата на Глобул БЕЗПЛАТНО
2. Информацията на страницата им не била актуална?!?!?!
3. Промяната на номера е = на 4,80 лв



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: ccc]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано02.10.05 18:17



Да не се окаже, че това е личното мнение на оператор №149 и че Глобул не отговаря за това, което казват на телефон 123?

Нека първия който ги навърти тези 300 минути да се обади.

Аз съм доста близо - може и на мене да ми се падне честта да споделя истината. Всъщност мисля че имам изговорени доста над 300 минути - ама нулирах брояча.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: ccc]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано02.10.05 18:29



Днеска оператора ми каза че ограничението е 300минути и освен това неможеш по никакъв начин да разбереш дали си ги изговорил освен ако това не го направиш с брояча на телефона, но пък боряча брои всички разговори, не само към един номер. Абе трябва някой да ги осъди, но това не е по силите на обкновения потребител. Трябва някоя организация, като комисията за защита на протебителите.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторззззззззз (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 18:33



нека някой каже кво става като изтекат минутите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.