Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месец  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 12:31



Това пък от кога???



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: bbb]  
Авторb-free (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 12:59



kude go prochete i kude go vidya!?!?
sled kato slagash takova zaglavie, posochi iztochnika pone!
zashtoto az moga da napisha i 600 min. ogranichenie, bez da go dokaja i da se vurjat pone 100 dushi tuka



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: b-free]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано02.10.05 13:16



Отиваш на страницата на Глобул. Намираш условията на промоцията " b-free" и "кликваш" в/у червената цена 0.00 Лв.



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: b-free]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано02.10.05 13:19



след това цъкни с мишката върху червените цифи 0,00лв



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: _Mepakлия_]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 13:43



Баси, тия византийци ме отвратиха!
Промоцията първоначално ми се стори горе-долу читава, а чак сега измислиха и тези така да ги наречем условно - 10 мин. на ден. Яко прецакаха феновете на b-free



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: bbb]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано02.10.05 14:24



Това мисля че е незаконно и мисля да се пиша писмо до комисията за защита на потребителите и комисията за регулиране на съобщенията



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: _Mepakлия_]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 14:37



Бе аз хубаво че си взех и една Фрии прима парти където разговорите наистина са ФРИИ към всичките им абонати.
Глобул излязоха лъжци от класа "B-free" - ама друг път е FREE



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: _Mepakлия_]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.10.05 15:53



При покупката има ли някаква книжка, упътване или какъвто и да е писмен документ в пакета?
Ако да и там няма и думичка за времево ограничение, то тогава наистина им пиши; в Бг все още ИНет не е признат за медия за известяване и това, че в страницата им е упоменато не сваля отговорността им. Трябва да е записано в договор, съпътстващ писмен документ, да е упоменато ясно в поне 2 нац. всекидневника или обявено по БНТ или БНР.



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: bbb]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.10.05 15:58



Прерових с мишката страницата с промоцията "ФрийПримаПарти", засега никъде няма линк, нито изкачаш прозорец за уточнение
Ако все пак и МТел добавят нещо подобно, то нека после се кълнат, че двете фирми не играят съгласовано на пазара.
Срещу кого ли?



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: Cтepн™]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:04



То така е известено в Интернет, че е направено всичко възможно да не разбереш. На колко ли хора ще им хрумне да отидат с мишката върху 0,00 лв.



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: Cтepн™]  
Авторт (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:09



Никъде в книжката не е упоменато, че има някакво ограничение за разговорите със 0.00 лв. на мин! Направо са за съд! Ама са такива разправии ако някой се захване, че... Аз разполагам със три различни записа на разговор с оператор в който ми обясняват как няма никакво ограничение във фрее разговорите и как смяна на номера за б-фрее струва 0.50 лв. без ДДС, и всичкото това изрично до 31.05.2006 г. Ако му трябват на някой, ще му ги майл-на. То бива - бива, ама!



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: bbb]  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:10



Тия се оказаха гадни тарикати! Непрекъснато сменят или поставят нови условия.
Ако някоъ знае как, да ги съди



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: Cтaниcлaв]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:15



Това с ограничението на безплатните разговори към един номер винаги ли е било или просто досега е било скрито-покрито. Защото аз този текст за смяната на номера не си го спомням. Ако правилно съм разбрал, ГлоБул са променили условията по промоцията след нейния старт. Което е доста неспортсменско, а и не съм убеден, че имат право да го правят според закона.



Тема чували ли сте за този случай?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:26



По непотвърдена информация знам, че е имало случай, в който българин е осъдил Мтел за сума от порядъка на 100 000 лева, за това че са му вземали пари колкото за 30 секунден разговор при осъществен такъв под 30 секунди. Само че е ползвал услугите на някакви много добри адвокати от Франция и случаят е бил потулен.

А ако този пич, който има 3 записа на разговор, в който операторката му обеснява, че разговорите към избрания номер са неограничени във времето реши да съди някой, то може да осъди въпросните операторки, но не и самия ГлоБул. Така ще извъртят нещата, че служителките ще са виновна. И след това ГлоБул ще им платят сумите, за които са били осъдени. Лошото е, че ГлоБул никъде май не са обявявали, че разговорите са неограничени.



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: hoho]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:32



Да ви кажа сега като се замисля въпросното червено 0,00 ми направи впечатление още в началото на промоцията но не съм пробвал да кликвам още тогава с мишката върху него. Или са го направили така чак сега след като са променили условията на промоцията!
Факт е, че още в първия ден когато си взех B-"НЕ-free" (тогова си мислех че си е фрии), та абсолютно никъде не прочетох за въпросните 300 мин на месец.
Те почти със сигурност са променили условията на промоцията като са видели че не им изнася. Не знам но глобул ми паднаха окончателно в очите!!!



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.10.05 16:50



Лошото е, че ГлоБул никъде май не са обявявали, че разговорите са неограничени.

По-важното е, че са обявили Говори БЕЗПЛАТНО с един избран от теб номер! .
А всъщност предлагат 300 мин. с този номер за 1,6 ст./мин., а после - по стандартната тарифа.
Което не е безплатно, т.е. рекламата им не е само подвеждаща, а чиста лъжа.
То, вярно, че и самото представяне беше "Безплатно срещу 4,80 лв", но поне беше почтено анонсирано.



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: Cтepн™]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 18:05



днес след 12 мин. разговор с оператор №149 на Глобул, успях да изтръгна следното:
1. можете да говорите 24ч х 30 дни = 720 часа на месец с един избран номер от мрежата на Глобул БЕЗПЛАТНО
2. Информацията на страницата им не била актуална?!?!?!
3. Промяната на номера е = на 4,80 лв



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: ccc]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано02.10.05 18:17



Да не се окаже, че това е личното мнение на оператор №149 и че Глобул не отговаря за това, което казват на телефон 123?

Нека първия който ги навърти тези 300 минути да се обади.

Аз съм доста близо - може и на мене да ми се падне честта да споделя истината. Всъщност мисля че имам изговорени доста над 300 минути - ама нулирах брояча.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: ccc]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано02.10.05 18:29



Днеска оператора ми каза че ограничението е 300минути и освен това неможеш по никакъв начин да разбереш дали си ги изговорил освен ако това не го направиш с брояча на телефона, но пък боряча брои всички разговори, не само към един номер. Абе трябва някой да ги осъди, но това не е по силите на обкновения потребител. Трябва някоя организация, като комисията за защита на протебителите.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторззззззззз (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 18:33



нека някой каже кво става като изтекат минутите



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: ccc]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано02.10.05 18:46



Аз преди 20-тина минути говорих с оператор на 123 и ми казаха че е имало идея за въвеждане на ограничение от 300 минути, но решението е отпаднало и такова няма на практика въведено.
И още - не могат да ми кажат колко минути съм изговорил по промоцията b-free.



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: HS]  
Автор pegasO7 (:)
Публикувано02.10.05 18:55



Те пък к'во ли могат тези оператори?! Единия бил казал че няма такова нещо като 300 мин. на месец, другия оператор пък казал че има! Е кажете на кого да се вярва!!! От такава дезинформация няма повече на къде......



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: pegasO7]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано02.10.05 19:07



Да, много е дразнещо, но положението е такова...
Всъщност оператора с който говорих първо каза че няма такова ограничение, но като му споменах за сайта каза че е питал и е отпаднало - засега, бих добавил аз... Ако се окаже че не им изнася, въобще не се съмнявам че ще го въведат...И на b-free-то free-то ще му остане само в името...



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: HS]  
АвторLtd (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 20:11



добре де,сега ми е чудно каво ще стане ако се опитам да си сменя номера както обикновенно чрез 123 после 4 и 3...но се страхувам че ще загубя фрее-то...Някакви идеи?



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: ззззззззз]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано02.10.05 21:11



В най-гадния вариант: не ти казват, не разпадат връзката и започват да те таксуват по нормална тарифа. И след максимум пет минути връзката се разпада и ти се озоваваш с абсолютно празна карта. В този длучай най-вероятно тази карта се изхвърля.

В по-цивилизования вариант: връзката се разпада и при повторно набиране ти казват, че следващия разговор ще ти се таксува по нормалната тарифа и те помолват да потвърдиш, че го желаеш. Тук има варианти на абонатното поведение.

В още по-изтънчен вариант - разпадат връзката и при следващото набиране ти искат още 4.80 лева за следващите 300 минути. Честно казано, мисля си че първоначалната идея всъщност е била точно това. Ама някой не си е свършил работата.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: HS]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано02.10.05 21:57



Вече ми е весело от тази тъпотия.

Прогнозирам как Глобул ще се измъкне от положението: май вътре в описанието пишеше нещо от сорта: подробности на www.globul.bg. А на сайта си пише: GloBul си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Отивам да си сипя една студена вода.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIM"...нови [re: bbb]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 23:13



Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIM", които тъй ревностно подкрепяха Глобул?!
Искам само да им припомня (мисля, че е уместно след тази постъпка на Глобул) това, което написах към темата "Ако ще си купувате b-free прочетете следното:" на Краси...мисля, че все още важи и ще продължава да важи за Глобул и Мтел в пълна степен:

"Може би Вие двамата сте изключително доволни от услугите на глобул и/ или работите за глобул, но това не ви дава право да обиждате хората. Ако сте толкова отворени и думата ви тежи сред мениджмънта на глобул (в което дълбоко се съмнявам) дайте идея да се направи една анонимна анкета из цялата страна и попитайте гората дали са доволни от цените, качеството на услугите, начина по който се промотират услугите и т.н..
Гарантирам ви, че резултатите няма да ви харесат. Няма какво да ни убеждавате, че всичко си пише и, че всичко е ясно. Не сме слепи и глухи. Можем да четем и да пишем и не симпатизираме сляпо на глобул или мтел. Ясно е, че на тях не им пука за клиента, ясно е, че целта им е да грабят колкото могат, когато могат и когото могат.
Че не са ли опит за заблуда на клиента телевизионните реклами на двата оператора в които ти съобщават "най-интересното" и болезненото го изписват със ситни букви които преминават с 300 км/ч най-отдолу на екрана. Не са ли опит за заблуда на клиента рекламите по вестниците и по радията?! Каквото и да обясняват целта е една, да се ограбят клиентите!

Тарикатчо, бъди тарикат ама не пред нас!"



Тема Re: Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIMнови [re: mobiman]  
АвторHlM (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 00:24



Samo iskam da ti kaja, che nikoi ne te e hvanal za rakata i ne te e nasilil da polzvash uslugite na nito edin ot mobilnite operatori, taka che spokoino mojesh da prestanesh da go pravish shtom ne ti haresvat. Ne vijdam zashto e neobhodimo da opishtiavsh sveta, za tova che neshto ne ti haresva. I na men ne mi haresvat dosta neshta, no preceniavam plusovete i minusite i vzimam reshenie, no ne naduvam glavite na horata sas sobstvenite si vpechatlenia i mnenie.



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано03.10.05 07:31



Прегледах отново информационната книжка от пакета и не открих препращане към сайта.
А за сега не бързай с водата



Тема Re: Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIMнови [re: HlM]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 13:59



Пич,
Не става въпрос за харесване, а за закони! Или по-точно за тяхното спазване. От всички!



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: bbb]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано03.10.05 16:23



Без да имам претенции мнението ми да е юридически компетентно, искам да отговоря на онези, според които направеното от оператора е повод той да бъде съден.

Мисля си, че можем да съдим доставчик на услуга, когато между него и ползвателя е сключен договор, който не се изпълнява от първия. При положение, обаче, че за покупката на пакет B-Connect не се подписва договор, не мисля, че съществува правно основание някой от Вас да се докаже като собственик или ползвател на такъв. Според мен Вашите отношения с оператора могат да бъдат изрядни, ако имате договор, където Вашето име, адрес и номер на Л.К. са документирани. Чрез подобен документ Вие бихте могли да се идентифицирате пред съда като клиенти, но при положение, че покупката на B-Connect е необвързваща и нямате договор за ползване, как Вие бихте доказали отношенията си с оператора, и чак след това, недоволство от тях?

Отново заявявам, че нямам правно образование и моля ако в клуба има хора, които са по-компетентни в това отношение, да коментират написаното от мен.



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: bbb]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 16:27



Говорим за чиста иузмама от страна на Глобул. Явно набраха още 100 000 абоната. Това за 300 минути го пише в интернетстраницата им но НИКЪДЕ В самия пакет!



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: мapия]  
Авторiwa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 17:34



мисля че вече стана ясно че не е вярна информацията за ограниченията в минутите.Единствената промяна след пускането на промоцията е в парите които струва промяната на номера. Нечестно е но очаквано.



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: iwa]  
Автор cluster_bg (SonyEricsson)
Публикувано03.10.05 17:52



Ами след като е невярно, защо вече втори или трети ден най-малко (откакто аз поне разбрах за "проблема") текста си седи на сайта? При положение, че може да бъде махнат за не-повече от няколко секунди работа.
Нещо много гафове взеха да стават напоследък, а това не трупа позитиви за Глобул



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: checho]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 18:04



Ей, прятел, ти да не консултираш Глобул неофициално? Точно същото което ти предполагаш в частта "за покупката на пакет B-Connect не се подписва договор" и т.н. любезно ми заяви една операторка с добавката, че "Глобул си запазва правото на промени по промоцията"?! Кво право бе, византийци гадни и подли? (това не е насочено персонално към checho, а който се чувства византиец задължително да почувства, че е насочено към него!!). Вече 35 г. съжителствам с едни "византийци", тоест имам комшии каракачани, та не се учудвам много-много на глупавите гръцки номера на Глобул! Не че Мтел са по-назад в надпреварата "Прееби тъпия, вярващ на всичко писано и неписано в печатните и и-нет указания" клиент... Странно е също, че от въпросното б-фрее в момента не може да се набере оператор, през бтк, мтел и глобул(на договор) става.
Абе, що ли се нервим излишно?! Гледайте им сеира и се учете на тъпи маркетингови номера... Ще ви потрябват при поредната супер-изгодна промоция, не само комуникационна!



Тема Чечо пак ли??нови [re: checho]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано03.10.05 18:15



Пак ли ще ближем задника на някой ???

Виж рекламата си е чисто подвеждаща че се предлага някаква услуга която не е баш такава (и зввездичка няма също и дребен шрифт!!) което си е чисто нарушение на законите на страната нищо че никой не може да изкара договор все пак има подвеждаща реклама. А ако не се лъжа има и осъдена банка за това "Данчо да се жени - ДА, ДА" е банката яко го отнесе за процентите лихва. А да предложиш услуга и едностранно да промениш условията на услугата без съгласие на получателя и си е също нарушение.
А ако седнеш да ми обясняваш че нямало подписани договори и т.н. то нека да ти кажа нещо друго - подронва се доверието на хората, на бъдещите клиенти и в един момент фирмата може да бъде обявена за "нестабилна" от много излъгани хора (все пак всеки си подписва договор с дадени дългосрочни намерения) и колкото и кичозни реклами да направиш няма да можеш да върнеш хората а точно от хората се вадят кинтите. Да не говорим за сривовете които май станаха редовни (уточнявам не става въпрос за мачове когато са събрани много хора на куп, също и концерти или митинги както и по нова година коигато всеки иска да звъни) ако мрежата няма достатъчно капацитет - ами човек може да се прехвърли към друга мрежа и да си дава там парите.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: checho]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано03.10.05 19:00



Никъде на сайта на Глобул не намерих ОУ, затова ще цитирам как е при МТел, подозирам, че ще е нещо подобно:

3. Абонат на мрежата по смисъла на настоящите Общи условия е всяко дееспособ но физическо лице, юридическо лице или институция, осъществяваща дейност на територията на страната по силата на международно споразумение, по което Република България е страна, сключили договор с “Мобилтел” АД за осигуряване достъп до мрежата и предоставяне на далекосъобщителни услуги.

и по-надолу:

20.3. Абонаментът включва предоставяне на един или повече номера от мрежата, които позволяват на абоната да ползва пакета от услуги, за който е абониран.

С две думи с активиране на Прима ти приемаш ОУ на МТел, точно колкото ги приема и абоната на договор.
Подозирам, че с Би-Кънект е същото

Освен това в случая договорът не е определящ, тъй като иск към Гл ще бъде не по Закона за договорите и задълженията (макар, че и това може, ако съм прав в горното си предположение), а по Закона за защита на потребителя, където има доста членове, отнасящи се до (непочтенната) реклама.
Ако си пропуснал - наскоро съда одруса Пощенска банка със 100 бона по "казуса за звездичката" - в рекламата им нямаше звездичка, уточняваща под линия, че лихвата е само за първата година.
Така, че на Глобул няма да му се размине, ако се сезира съда, вече има и прецедент



Тема Откъде?нови [re: iwa]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 22:09



Откъде ти стана ясно?
Миналата седмица публикуваха в средствата за масова инфорнация ЗАБЛУЖДАВАЩА реклама.
Сега публикуват НЕВЯРНА (според теб) информация на сайта си.
На кое да вярвам?
Ти на кое вярваш?
Откъде ти стана ясно?
Просветли ме!



Тема Re: Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIM"...нови [re: mobiman]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано04.10.05 02:36



дайте идея да се направи една анонимна анкета из цялата страна и попитайте гората дали са доволни от цените, качеството на услугите, начина по който се промотират услугите и т.н..


аве пич ти на кой свет живееш?? българите каквито са авантаджии ще бъдат доволни само и единствено ако всичко им е безплатно, даже пак ще имат претенции.



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: Cтepн™]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 11:44



Като каза че никъде не намери общите условия на Глобул искам да допълня - аз също ги търсих преди около 3-4 седмици, но ненамерих нищо. А съм абсолютно сигурен, че в началото на съществуването на Web страницата им ги имаще.
Интересно - защо ли ги няма в момента?!



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: checho]  
Автор moDem (само СЛАВИЯ)
Публикувано04.10.05 18:28



Който се е подвел може да съди за подвеждане. Подвеждащата реклама е проблема. Скапания линк които е направен да подвежда.

Живота е низ от груби събуждания.


Тема Re: Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIMнови [re: Zo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.10.05 19:19



Колкото бяха доволни от авантадцийската неделя на МТел



Тема Re: Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIMнови [re: Cтepн™]  
АвторG (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 12:57



Това по-скоро плаче за Комисия за защита на конкуренцията, една от банките, май Райфайзенбанк, я бяха глобили за заблуждаваща реклама за лихвеен процент. Трябва и потребителите им да ги бойкотират, съдят и т.н.



Тема Re: Откъде?нови [re: Mинaвaщ]  
Автор rastureniq (непознат )
Публикувано04.11.05 20:06



Aйди и аз да бутна моето мнение тук,от прочетоното по-горе от вас някой твардят,че не можеш да докажеш,че Free-to е твое:))мда да ама не,"Глобулистите"тапи за това са сложили този не нужен за някои 'Личен код на клиента"и когато занесеш картата си с този"личен код на клиента"доказваш,че тази карта е твоя.Другото на което се чудя е следното:как аджаба някой може да ме накара да погледна в Нет страницата на 'Глобул"за това,че са написали след-после за тези 300 мин,ами аз си имам инфо книжка в която пише,че аз мога да си говоря напално безплатно и никаде не пише да се информирам за бадещи корекции на тази промоция в НЕТ страницата им.Ами ако сам от "СтЪрчи патка" обл.Видин кадето не знаят какво е това НЕТ и не са виждали през живота си по-модерно нещо от пишеща машина??Сиреч да хванат да си ебът майките(мажкият персонал на "Глобул"),а женскят да ни вратне по 1 минет" капричо"и без това за др.не стават и са неконпетни и на голяма част от тях и липсва вечерно време мажки ласки(повярваите ми познавам някои от тях)Аиде сега по живо по здраво да пием по 1 студена водичка "Глобул"ни ебна за пореден път,но.........Вивател идва,а те и Мтел се осраха точно когато трябва на финала.Ами да им е честито сигорен сам,че до 1 год.Глобул ще имат около 1 млн потенциални клиенти,а Мтел не повече от 1.7-1.9 млн.Които не варва времето ще го покаже.

Редактирано от rastureniq на 04.11.05 20:15.



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: bbb]  
Автор scheisser (непознат )
Публикувано05.11.05 20:50



Глобул трябва да бъдат съдени за това което направиха!!!извинявам се но дори рекламата показваше че можеш да говориш от сутрин до вечер с един избран номер безплатно!и това което пишеше с малък шрифт беше,че се дават по 5лв на 31 я ден!!това е !надявам се някой по сериозно да се захване с проблема!аз лично ще пиша на Господари на ефира,защото незнам къде другате бих могъл да се обурна!



Тема Re: B-FREE вече ограничен по 300 мин. на месецнови [re: iwa]  
Авторrubi_1 (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 23:16



Получих SMS, че съм изговорила 300 мин . След него получих друг, че съм изговорила и ДОПЪЛНИТЕЛНИТЕ 60МИН!?!Нямам пари в картата и сега се включва оператор и казва,че кредита ми е недостатъчен за провеждане на разговора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.