Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 09.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: ccc]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано02.10.05 18:46



Аз преди 20-тина минути говорих с оператор на 123 и ми казаха че е имало идея за въвеждане на ограничение от 300 минути, но решението е отпаднало и такова няма на практика въведено.
И още - не могат да ми кажат колко минути съм изговорил по промоцията b-free.



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: HS]  
Автор pegasO7 (:)
Публикувано02.10.05 18:55



Те пък к'во ли могат тези оператори?! Единия бил казал че няма такова нещо като 300 мин. на месец, другия оператор пък казал че има! Е кажете на кого да се вярва!!! От такава дезинформация няма повече на къде......



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: pegasO7]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано02.10.05 19:07



Да, много е дразнещо, но положението е такова...
Всъщност оператора с който говорих първо каза че няма такова ограничение, но като му споменах за сайта каза че е питал и е отпаднало - засега, бих добавил аз... Ако се окаже че не им изнася, въобще не се съмнявам че ще го въведат...И на b-free-то free-то ще му остане само в името...



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: HS]  
АвторLtd (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 20:11



добре де,сега ми е чудно каво ще стане ако се опитам да си сменя номера както обикновенно чрез 123 после 4 и 3...но се страхувам че ще загубя фрее-то...Някакви идеи?



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: ззззззззз]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано02.10.05 21:11



В най-гадния вариант: не ти казват, не разпадат връзката и започват да те таксуват по нормална тарифа. И след максимум пет минути връзката се разпада и ти се озоваваш с абсолютно празна карта. В този длучай най-вероятно тази карта се изхвърля.

В по-цивилизования вариант: връзката се разпада и при повторно набиране ти казват, че следващия разговор ще ти се таксува по нормалната тарифа и те помолват да потвърдиш, че го желаеш. Тук има варианти на абонатното поведение.

В още по-изтънчен вариант - разпадат връзката и при следващото набиране ти искат още 4.80 лева за следващите 300 минути. Честно казано, мисля си че първоначалната идея всъщност е била точно това. Ама някой не си е свършил работата.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: HS]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано02.10.05 21:57



Вече ми е весело от тази тъпотия.

Прогнозирам как Глобул ще се измъкне от положението: май вътре в описанието пишеше нещо от сорта: подробности на www.globul.bg. А на сайта си пише: GloBul си запазва правото да редактира страниците си и да прекратява достъпа до тях по всяко време.

Отивам да си сипя една студена вода.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIM"...нови [re: bbb]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 23:13



Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIM", които тъй ревностно подкрепяха Глобул?!
Искам само да им припомня (мисля, че е уместно след тази постъпка на Глобул) това, което написах към темата "Ако ще си купувате b-free прочетете следното:" на Краси...мисля, че все още важи и ще продължава да важи за Глобул и Мтел в пълна степен:

"Може би Вие двамата сте изключително доволни от услугите на глобул и/ или работите за глобул, но това не ви дава право да обиждате хората. Ако сте толкова отворени и думата ви тежи сред мениджмънта на глобул (в което дълбоко се съмнявам) дайте идея да се направи една анонимна анкета из цялата страна и попитайте гората дали са доволни от цените, качеството на услугите, начина по който се промотират услугите и т.н..
Гарантирам ви, че резултатите няма да ви харесат. Няма какво да ни убеждавате, че всичко си пише и, че всичко е ясно. Не сме слепи и глухи. Можем да четем и да пишем и не симпатизираме сляпо на глобул или мтел. Ясно е, че на тях не им пука за клиента, ясно е, че целта им е да грабят колкото могат, когато могат и когото могат.
Че не са ли опит за заблуда на клиента телевизионните реклами на двата оператора в които ти съобщават "най-интересното" и болезненото го изписват със ситни букви които преминават с 300 км/ч най-отдолу на екрана. Не са ли опит за заблуда на клиента рекламите по вестниците и по радията?! Каквото и да обясняват целта е една, да се ограбят клиентите!

Тарикатчо, бъди тарикат ама не пред нас!"



Тема Re: Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIMнови [re: mobiman]  
АвторHlM (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 00:24



Samo iskam da ti kaja, che nikoi ne te e hvanal za rakata i ne te e nasilil da polzvash uslugite na nito edin ot mobilnite operatori, taka che spokoino mojesh da prestanesh da go pravish shtom ne ti haresvat. Ne vijdam zashto e neobhodimo da opishtiavsh sveta, za tova che neshto ne ti haresva. I na men ne mi haresvat dosta neshta, no preceniavam plusovete i minusite i vzimam reshenie, no ne naduvam glavite na horata sas sobstvenite si vpechatlenia i mnenie.



Тема Re: чували ли сте за този случай?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано03.10.05 07:31



Прегледах отново информационната книжка от пакета и не открих препращане към сайта.
А за сега не бързай с водата



Тема Re: Сега къде са господата "Дребен Тарикат" и "HIMнови [re: HlM]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 13:59



Пич,
Не става въпрос за харесване, а за закони! Или по-точно за тяхното спазване. От всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.