Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 06.10.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Безплатен SMS от страницата на GloBulнови [re: Dark]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано26.09.05 20:34



Съжалявам човече, помислих че си на Б-кънект



Тема Re: Безплатен SMS от страницата на GloBulнови [re: vip4o]  
АвторDark (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 20:43



Аре някои маниак на Б-Конект да каже!



Тема Re: Безплатен SMS от страницата на GloBulнови [re: Dark]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано26.09.05 21:00



Аз съм на договор, за сега са ми взели само 12 стотинки за смса към 5005



Тема Re: Безплатен SMS от страницата на GloBulнови [re: VANDAL]  
АвторDark (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 21:10



Да ви кажа момчета и момичета ако тва е безплатно аз по скоро ще съм разочарован от колкот да се радвам, губи се трапката да пращаш СМСи на някои и да си броиш стинките!
Губи се усещането някои ти прати СМС когато се сети за теб, не когато е на компютара и няма кво да праи!
Или пак да си каже що ше пращам сега СМС кат мога кат се прибера вкащи пред компютъра!
Незнам аз много сам се мачил както и повечето от вас, обаче трапката от мачението и прашането на СМС от телефона ще ми липсва!



Тема Изводи от тестването на услугата!нови [re: GSM]  
Автор PeterPan^ (стар познайник)
Публикувано26.09.05 21:23



Абонат съм на B-connect и следователно мога да проверявам сметката си веднага.
Изпратих няколко SMS-а от сайта на GloBul и си направих следните изводи.
1. С новата услуга МОГАТ ДА СЕ ИЗПРАЩАТ БЕЗПЛАТНИ SMS-и.
2. Новата услуга е изключително коварна и прави всичко възможно да ти вземе пари, когато се опитваш да направиш т. 1.
А сега това, което открих:
При изпращане на SMS и оставяне избраното по подразбиране "Отговор в моята входяща кутия" СЪОБЩЕНИЕТО Е БЕЗПЛАТНО!
При изпращане на съобщение и избиране "Отговор на моят номер"(горките, от злоба са сложили един пълен член в повече, може и да е символ на нещо ;) СЪОБЩЕНИЕТО СЕ ТАКСУВА!
Все още не съм достигнал дневния лимит (малко ме е страх, все пак рискувам половин трамвайно билетче при всеки опит ), но съм почти сигурен, че ще се такуват съобщенията след 20-тото.
Така като цяло мога да кажа, че съм умерено доволен от услугата. Аз жертвах почти лев, но вече ще мога да си пращам SMS-и, моите познати на MTel ще са затруднени, но сигурно ще измислим нещо. Естествено, надявам да няма нови изненади по т. 2.
И накрая, опитах да регистрирам още една карта, но SMS с парола не се получава... явно усплугата набира популярност



Тема Re: Безплатен SMS от страницата на GloBulнови [re: Dark]  
АвторRub4o (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 21:36



Такааааа, честито аз съм на В-Conect след изпращането на 10 СМС-а от така наречениет БЕЗПЛАТНИ, защото и аз повярвах че са безплатни, сметката ми мистериозно за 15 мин намаля от 5,47 на 4,30, но уви докато чакам да ме свържат с оператора, ми падна батерията, лошо им се пише когато успея да се свържа и поискам обяснение къде са ми отишли парите???



Тема Re: Безплатен SMS от страницата на GloBulнови [re: Rub4o]  
АвторRub4o (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 21:55



След 12 минутен разговор към оператор и след детайлна проверка на всеки един от хората на които съм изпратил СМС през сайта на Глобул, ми беше заявено че това не би трябвало да бъде така, да ми се вземат кредити от картата, споделих че не съм единствения който е ограбен от тях и за всички вас при които се е получило същото нещо, получих уверение че това се дължи на някакъв софтуерен дефект и ще бъде отстранен своевременно и ще бъдат уведомени техниците от Глобул и ще ми бъде възстановен отнетия кредит. Надявам се това да бъде факт защото съм си малко устат и утре ще цъфна в първия срещнат офис на Глобул и ще си остоявам правата и там ако това не бъде сторено, съветвам и други които са имали този проблем да не си траят а да си направят труда и да звъннат на оператора за да им стане ясно че ние не сме добитък, техни клиенти и имаме своите права които ще отстояваме!!!



Тема Re: "Безплатен" SMS от страницата на GloBulнови [re: ce]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.09.05 22:43



По-добре чети ти - безплатна е услугата "изпращане на СМС през ИНет", а самия СМС се таксува според тарифите.
Точно както и безплатния ИНет от Орбител - контента е безплатен, но доставката - не
Докато истински безплатния СМС от ИНет на МТел не поставя условия за наличие на пари в картата, макар, че и там се регистрираш с истинския си номер.



Тема Re: "Безплатен" SMS от страницата на GloBulнови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано26.09.05 23:03



Не си прав градски!!! В сайта на М-тел, можеш да се регистрираш без да ползваш какъвто и да е номер Вече, ако имаш желане, в последствие можеш да укажеш и номерът си! Но самата регистрация е възможна независимо дали си абонат на М-тел, Глобул или .... филанкишията! Но си прав в едно: смс-ът от сайта на М-тел е напълно БЕЗПЛАТЕН!



Тема Re: "Безплатен" SMS от страницата на GloBul [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.09.05 23:08



Хм, май си прав.
Аз понеже ползвам и други услуги на сайта, напр. "електронна фактура" и там няма как да мина без истинския си номер...та прибързано генерализирах




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.