Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Глобул се срина в София...  
АвторvivaMtel (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 16:37



Днес в 16:20 часа в центъра на София мрежата на Глобул се срина - не може да се регистрираш, та камо ли да говориш...! А иначе според шефовете на Глобул мрежата им била изключително модерна и сигурна... Докога ще се дънят тези?

vivaMtel - нещо като vivatel, но по-сигурно и качествено!



Тема Re: Глобул се срина в София...нови [re: vivaMtel]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано09.09.05 16:40



Да беше погледнал долната тема!!! Точно по този въпрос е! Преди да напишеш нещо барем си направи труда да видиш дали някой не го е направил преди тебе!



Тема Re: Глобул се срина в София...нови [re: vivaMtel]  
АвторNa chashka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 16:43



Ti platen klakjor na MTel li si kakyv si? Plashtai im tarifite kato se kefish ot cenite.



Тема Re: Глобул се срина в София...нови [re: vivaMtel]  
Авторнekoй cи (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 20:48



Покажи една мрежа (Телекомуникационна, газ, електро и каквото се сетиш), която не е имала понякога проблеми.



Тема Re: Глобул се срина в София...нови [re: vivaMtel]  
АвторM-tel (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 21:25



Мрежата им е много модерна, но има моменти пиков трафик, това не е изключено и при най-добрите мрежи. За това моля друг път не пиши ГЛУПОСТИ!



Тема Re: Глобул се срина в София...нови [re: vivaMtel]  
Авторвизaнтийcka мy paбoтa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 00:35



da, i az dnes chasove nared ne mojeh da nabera 123, za da se svurja s operator, nito uspiah da nabera kakavto i da e nomer! tursili sa me cial den , telefonat mi si ima obhvat, no na turseshtite dava "globul shte predade na abonata". 1 SMS ne mojah da pratia dori. Chak privecher zapochnaha da valiat SMSi edin sled drug s "propusnati povikvania"
Takiva srivove sa im razresheni na Nova Gодина или при някакво бедствие, ама сега.........



Тема Re: Глобул се срина в София...нови [re: vivaMtel]  
Авторkibik (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 08:09



A niakoi zamislia li se che moge kabel da e prekasnat pri tezi stroegi v Sofia vsichko se sluchva.
na BTK neprekasnato im prekasvat kabelite



Тема Re: Глобул се срина в София...нови [re: визaнтийcka мy paбoт]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 09:22



Айде сега техника случва се.Да се радваме че за няколко часа се оправи.Какво са виновни че някакви умници са им прекъснали оптиката от младост 4 до младост 1?И за тях е 2 пъти по неприятно.Губят пари ,абонати , създава им се лошо име и тн.



Тема И при вас ли дойде??нови [re: vivaMtel]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано10.09.05 09:24



И при вас ли дойде тази пролет белята стана в североисточна България (май че аз бях пускал тема по въроса) ама посред нощ - някъде от към полунощ до към 5 някъде и до към 9-10 сутринта на други места така че честито. Е имаше една реклама на времето "за сега в София наскоро и в други градове" така че дайте да направим една карта със сривовете (подобна на тази с обхвата) че да се знае къде може евентуално да се очаква следващия срив ли що ли???

А сега сериозно - това си е техника понякога се случва тя да се издъни е аз например от това си вадя хляба, друг е въпроса дали този който е проектирал мрежата е предвидил това издънване и е предвидил план за шунтиране на проблема и колко бързо ще се реши защото всичко това си е въпрос на проектиране и подготовка на съответните технически лица. Друг е въпроса че като ти спре телефона ти се е..а майкта особенно както на мен ми се наложи да вървя няколко километра пеш посред нощ. Въпроса е че много често почнаха да стават тези големи издънки на доста обширни територии което ме навежда на мисълта че не става въпрос за издънки на отделни клетки.


уточнявам под големи издънки нямам впредвид новогодишни или някакви други празници когато мрежата не може да обслужи всички заявки - в това включвам и някой концерт като последните в Каварна тогава просто маймуните на клона ставаме много и в един момент за някои няма място и се налага да чакат да се освободи място.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: И при вас ли дойде??нови [re: Диaн]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 09:52



Прав си техника е!Ако говориш за проблемите от преди месец, заради големите дъждове проблемите не бяха само на глобул.Просто си имал "късмета" да си на място кадето глобул са се издънили повече.При мене в Рила планина нещата бяха точно обратно.Тоест почти.Една нощт и двата оператора се издъниха.5 минути мтел има мрежа 5 няма , същото и с глобул.Само че на сутринта като дъжда намали глобул си имаше мрежа и даже можеше да се говори, а мрежата на мтел липсваше два дена дори повече-петък,събота, чак неделя следобед оправиха проблема.Въпрос на късмет е кой къде и кога ще се издъни.За това място за което разказвам за мтел и традиция да се дъни.Почти всяка зима при по-дебел сняг мрежата спира понякога пак за два дни.Така че станало с глобул каквото станало.Никой не е застраховван от подобни проблеми.Това да се псува че гърците са смотани и тн. не си е работа.Всеки може да има такива проблеми.Не говоря спецялно за теб,просто това ми е общото мнение като чета форумите.Поздрав!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.