Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пак обещава SMS-и от Интернет. За абонатите си...нови  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 11:47



Възможността за пращане на SMS до абонати на "Глобул" от интернет сайта на компанията ще бъде пусната в края на лятото или началото на есента. Това съобщи за "Сега" шефът на дирекция "Връзки и услуги" в GSM-оператора Стефан Колев.
Досега възможност да пращат безплатно кратки съобщения от интернет сайт имаха само абонатите на "Мобилтел". Всеки, който си създаде акаунт (потребителско име ) в сайта на компанията, има право да праща до 15 SMS на ден.
При "Глобул" създаването на акаунт ще става по различен начин - през самия мобилен телефон. Паролата се получава с обратно съобщение и след това може да се използва в сайта на "Глобул". Целта на това ограничение е да се знае, че такава възможност се създава само за абонати на "Глобул", а не за всеки, който влиза в сайта на оператора, обясни Колев.


http://www.segabg.com/19072005/p0030003.asp



Тема Re: Пак обещава SMS-и от Интернет. За абонатите синови [re: Cтaниcлaв]  
Автор rmk (един друг)
Публикувано19.07.05 15:04



Кеф !

..:: каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари ::..


Тема Re: Пак обещава SMS-и от Интернет. За абонатите синови [re: rmk]  
Автор cluster_bg (SonyEricsson)
Публикувано19.07.05 18:15



Спокойно, никъде не е казано, че ще е без пари. Дори напротив, начина, по който ще става регистрацията ме кара да мисля, че ще е на принципа на ММС-а - ще се плаща независимо дали е пратен от сайта или телефона.



Тема Re: Пак обещава SMS-и от Интернет. За абонатите синови [re: cluster_bg]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 18:26



Е, и аз имам такива съмнения



Тема Re: Пак обещава SMS-и от Интернет. За абонатите синови [re: Cтaниcлaв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.07.05 19:17



Ъъъъъ, пак не са казали за коя година става дума.
Щото от няколко насам обещават за края на всяко лято



Тема Re: Пак обещава SMS-и от Интернет. За абонатите синови [re: Cтepн™]  
Автор butragenio (минаващ)
Публикувано20.07.05 01:22



Според мене е измислено много хитро защото така се намалява шанса за телефонен тормоз.



Тема Re: Пак обещава SMS-и от Интернет. За абонатите си...нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.07.05 12:28



Възможността за пращане на SMS до абонати на "Глобул" от интернет сайта на компанията ще бъде пусната в края на лятото или началото на есента. Това съобщи за "Сега" шефът на дирекция "Връзки и услуги" в GSM-оператора Стефан Колев.

Възможност за изпращане на безплатни или възможност за изпращане на платени смс-и не се уточнява!!! То второто и сега съществува под формата на така наречените бизнес смс-и. Но след като регистрацията ще става по този начин - лоши мисли ми се въртят из главата .....



Тема Re: Пак обещава SMS-и от Интернет. За абонатите си...нови [re: vip4o]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 12:35



Ето едно интервю със Стефан Колев: http://globul.bg/bg/news.html?id=1761 Има въпрос и за SMS-ите. А искрено смешно ми стана това, че твърди, че "Глобул" първи са пуснали покритие в метрото.



Тема Re: Пак обещава SMS-и от Интернет. За абонатите синови [re: Cтaниcлaв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.07.05 14:07



- А защо "Глобул" все още не дава възможност на абонатите си да получават SMS, пуснати от Интернет-сайт?

- Искам да подчертая, че това ще стане възможно съвсем скоро. Не съм сигурен обаче, че тази услуга, предоставяна от "Мобилтел", би станала толкова популярна ако не бяха 15-те безплатни SMS на ден. Докато според мен услугата се състои в облекчението да пишеш съобщението от нормална клавиатура. Ние искаме да предлагаме наистина услуги. Пращането на съобщения от Интернет е просто бонус, подарък. Не можем да обявим точната дата, но във всеки случай това ще става възможно само за абонатите на "Глобул". Те ще получават парола за тази услуга на мобилния си телефон, след като пратят заявка.


Дет се вика 2 и 2 прави 4. Който не е схванал истинското послание на господина - да чака безплатни СМСи от сайта им.


А на мен по-смешно ми стана утвърдителния отговор на следващия въпрос:
- Вярно ли е, че напливът от нови абонати към "Глобул" след 1 април се е увеличил, тъй като потенциалните клиенти на третия GSM са се насочили към него?

- Аз мисля, че най-добрата информация, потвърждаваща това е, че чакаме двумилионния абонат на "Глобул" съвсем скоро. От началото на годината като цяло има голям ръст на абонатите.


Какво да кажат от МТел, които за същия период събраха 2,7 млн. абонати. Хем са по-ненавиждани и масово се твърди, че лъжат, крадат и изтезават клиентите си



Тема Re: Пак обещава SMS-и от Интернет. За абонатите синови [re: Cтepн™]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 17:31



за кой точно период мобилтел са събрали 2.7 милиона абонати??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.